Ноти на підлозі: як додати трохи музики до соціального дистанціювання

Відстань у два метри від інших людей, схоже, лишатиметься реалією нашого життя і в 2021 році. Але люди по всьому світу вже втомилися від карантину і, як показують опитування, ризик того, що вони не дадуть собі клопоту дотримуватися соціального дистанціювання росте. Тому японський дизайнер Ейске Татікава (Eisuke Tachikawa) вирішив боротися з цією тотальною втомою від пандемії та карантину, зробивши соціальне дистанціювання цікавішим, більш схожим на гру та сприятливішим для самовираження.

Він зобразив ноти на підлозі концертної зали Мінато-Мірай, що в Йокогамі. Розділені ці ноти відстанню у два метри. А в той момент, коли людина йде по них, вони грають Гімнопедію №1 французького композитора Еріка Саті. Втім, йти по нотах в тому самому порядку, в якому вони записані, не обов’язково. Людина може обрати власний маршрут і у такий спосіб створити власну мелодію.

Загалом це нагадує відому сцену з фільму «Великий», де персонаж Тома Генкса грає на піаніно на підлозі нью-йоркської іграшкової крамниці.

Питання візуалізації відстані

Татікава є провідним дизайнером фірми Nosigner, яка нещодавно запустила платформу Pandaid. Цей схожий на Вікіпедію сайт допомагає людям поширювати інформацію про коронавірус. Опубліковані на сайті кумедні постери, які візуалізують безпечну дистанцію, стали дуже популярними в Японії. (Серед них є навіть зображення Бітлз, що переходять вулицю Еббі-Роуд. Мовляв, тримайте дистанцію завдовжки з одного «бітла».)

Всі ці зусилля і спонукали Татікаву запустити власний проєкт, де ноти на підлозі покликані привнести трохи гумору та креативності в соціальне дистанціювання.

Загалом, ми вже бачили чимало креативних рішень з усього світу для підтримання безпечної відстані. Наприклад, в бруклінському Domino Park на траві намалювали кола, показавши, де можна безпечно відпочивати.

До такої розмітки доклав руку і бренд Stella Artois. Переносний варіант кола на землі пропонує кругла ковдра для пікніку. Ресторани, в свою чергу, задіяли манекенів та поролонові трубки, а стадіони – цифрових та аналогових (картонних) фанатів. Тепер до всього цього додався ще й музичний варіант.

Fish Tales Bar

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Портрети, обірвані, як життя. Художниця Холлі Рінґроуз створила портрети жінок-жертв домашнього насильства

Британська художниця Холлі Рінґроуз створила портрети жертв домашнього насильства. Таким чином вона вшанувала пам’ять жінок, убитих їхніми колишніми чи нинішніми ...

В Америці створили Da Vinci of Debt — найдорожчу інсталяцію в історії мистецтва

Американський пивний бренд Natural Light установив композицію Da Vinci of Debt («Да Вінчі в борг») у залі центрального вокзалу в ...

Concept Store_1

ПриватБанк і Mastercard відкрили перше в Україні цифрове банківське відділення у Києві

ПриватБанк та Mastercard відкрили в центрі Києва перше в Україні повністю цифрове банківське відділення — Concept Store. Воно працює без ...

«Креативна Європа»: 30 років підтримки європейської кіно- та аудіовізуальної індустрії

«Креативна Європа» святкує 30 років підтримки європейської кіно- та аудіовізуальної індустрії

Вже 30 років підпрограма «МЕДІА», яка з 2014 року реалізується в рамках програми ЄС «Креативна Європа», підтримує європейський кіно- та ...

Український ілюстратор Сергій Майдуков створив ілюстрацію для статті The Guardian

Відомий український ілюстратор Сергій Майдуков, який малює для таких видань, як The New Yorker і The New York Times, проілюстрував статтю ...

Карантинний проєкт Макса Зідентопфа: «бездонна» яма, присвячена Кім Кардаш’ян

Яма, присвячена Кім Кардаш’ян, тягнеться на кілька метрів вглиб землі, а на поверхні вона скидається на маленький вулкан.