Лондонський дизайнер створив ковдру для соціального дистанціювання

Лондонський дизайнер Пол Коксідж (Paul Cocksedge) створив ковдру для соціального дистанціювання, яка має дозволити людям безпечно спілкуватися, коли карантинні заходи послабляться. Цей дизайн являє собою стрічку тканини, яка окреслює собою коло, а також чотири окремих круглих шматків тканини, які слід розташовувати за цим колом, на однаковій відстані один від одного.

Ковдра називається «Here Comes the Sun» і розрахована на використання тоді, коли вже можна буде збиратися групами і вибиратися до парку на пікнік, але дотримуючись відстані у два метри. Ідея такої ковдри спала Коксіджу на думку, коли він якось вийшов на свою прогулянку наодинці, уникаючи наближатися до людей.

Відстань у два метри це скільки?

Як пояснив дизайнер, навіть він сам, попри те що він постійно працює з мірками, часом не здатен уявити собі, що таке «відстань у два метри». І ця проблема властива багато кому з нас.

«Це привносить занепокоєння у наше спілкування, – зазначив він. – Уявляючи собі два метри, дуже легко помилитися, особливо якщо ви зустріли друзів чи рідних. Пам’ятати про дистанцію в такому разі складно».

Саме тому Коксідж і спроєктував свою ковдру для соціального дистанціювання, щоб з гумором запропонувати рішення цієї проблеми. Таким чином люди зможуть зустрітися, точно знаючи, яка відстань між ними є безпечною.

Лондонський дизайнер створив ковдру для соціального дистанціювання

Круглою ковдра стала тому, що це «від природи приємна форма». До того ж, коли група людей збирається разом, вони також, навіть не замислюючись про це, стають в коло.

Окрім цього, кільцева форма ковдри-сонця дозволяє обгорнути її навколо дерева, якщо комусь хочеться посидіти в тіні.

Ковдра для соціального дистанціювання

Зроби сам

Схему своєї ковдри з «демократичним дизайном» Коксідж опублікував у вільному доступі, щоб кожен, хто бажає, міг її собі завантажити та зробити сам.

Схема ковдри

Лондонський дизайнер сподівається, що це заохотить людей більше майструвати своїми руками і, може, якісь умільці запропонують свої, кращі, варіанти.

Лондонський дизайнер створив ковдру для соціального дистанціювання

Втім, соціальну дистанцію можна вимірювати не лише ковдрою, а й Раянами Гослінгами. Принаймні картонні фігури приймають і навіть обслуговують у деяких ресторанах.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.