Лондонський дизайнер створив ковдру для соціального дистанціювання

Лондонський дизайнер Пол Коксідж (Paul Cocksedge) створив ковдру для соціального дистанціювання, яка має дозволити людям безпечно спілкуватися, коли карантинні заходи послабляться. Цей дизайн являє собою стрічку тканини, яка окреслює собою коло, а також чотири окремих круглих шматків тканини, які слід розташовувати за цим колом, на однаковій відстані один від одного.

Ковдра називається «Here Comes the Sun» і розрахована на використання тоді, коли вже можна буде збиратися групами і вибиратися до парку на пікнік, але дотримуючись відстані у два метри. Ідея такої ковдри спала Коксіджу на думку, коли він якось вийшов на свою прогулянку наодинці, уникаючи наближатися до людей.

Відстань у два метри це скільки?

Як пояснив дизайнер, навіть він сам, попри те що він постійно працює з мірками, часом не здатен уявити собі, що таке «відстань у два метри». І ця проблема властива багато кому з нас.

«Це привносить занепокоєння у наше спілкування, – зазначив він. – Уявляючи собі два метри, дуже легко помилитися, особливо якщо ви зустріли друзів чи рідних. Пам’ятати про дистанцію в такому разі складно».

Саме тому Коксідж і спроєктував свою ковдру для соціального дистанціювання, щоб з гумором запропонувати рішення цієї проблеми. Таким чином люди зможуть зустрітися, точно знаючи, яка відстань між ними є безпечною.

Лондонський дизайнер створив ковдру для соціального дистанціювання

Круглою ковдра стала тому, що це «від природи приємна форма». До того ж, коли група людей збирається разом, вони також, навіть не замислюючись про це, стають в коло.

Окрім цього, кільцева форма ковдри-сонця дозволяє обгорнути її навколо дерева, якщо комусь хочеться посидіти в тіні.

Ковдра для соціального дистанціювання

Зроби сам

Схему своєї ковдри з «демократичним дизайном» Коксідж опублікував у вільному доступі, щоб кожен, хто бажає, міг її собі завантажити та зробити сам.

Схема ковдри

Лондонський дизайнер сподівається, що це заохотить людей більше майструвати своїми руками і, може, якісь умільці запропонують свої, кращі, варіанти.

Лондонський дизайнер створив ковдру для соціального дистанціювання

Втім, соціальну дистанцію можна вимірювати не лише ковдрою, а й Раянами Гослінгами. Принаймні картонні фігури приймають і навіть обслуговують у деяких ресторанах.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Філософський Сад

Проєкт «Філософський Сад» відкриває доступ до серії подкастів та лонгрідів про культуру

Кожен подкаст і лонгрід проєкту «Філософський Сад» — це бесіда і пошук відповіді на запитання: «Якою мовою люди мистецтва говорять ...

Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Техогляд дитини: Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Інтернет-журнал Platfor.ma разом з ЮНІСЕФ Україна та USAID вирішили креативно нагадати про важливість та необхідність вакцинації. Разом вони розробили проєкт ...

crello

Створювати контент просто: Crello запускає глобальну бренд-кампанію

Crello, онлайн-редактор графіки для створення статичних та анімованих дизайнів, разом з маркетинговим агентством Fedoriv створили бренд-кампанію Design it your way. ...

Adobe MAX 2020 Creativity Conference

З 20 по 22 жовтня відбудеться Adobe MAX 2020 Creativity Conference

Цього року Adobe MAX 2020 Creativity Conference пройде онлайн і безкоштовно. На конференції планується понад 350 сесій і майстер-класів, виступи ...

Як зробити ідеальне фото: підготовка та результат

Завісу таємниці трохи відхиляє новий тренд в соцмережах The Setup vs. The Shot. Тобто підготовка до того, як зробити ідеальне фото, та її результат.

Конкурс мікрофотографії Nikon 2020 оголосив переможців

В ході конкурсу Nikon Small World 2020 було обрано 20 фотографій, які доводять, що пошук науковцями відповідей йде поруч зі здатністю цінувати красу.