Лондонський дизайнер створив ковдру для соціального дистанціювання

Лондонський дизайнер Пол Коксідж (Paul Cocksedge) створив ковдру для соціального дистанціювання, яка має дозволити людям безпечно спілкуватися, коли карантинні заходи послабляться. Цей дизайн являє собою стрічку тканини, яка окреслює собою коло, а також чотири окремих круглих шматків тканини, які слід розташовувати за цим колом, на однаковій відстані один від одного.

Ковдра називається «Here Comes the Sun» і розрахована на використання тоді, коли вже можна буде збиратися групами і вибиратися до парку на пікнік, але дотримуючись відстані у два метри. Ідея такої ковдри спала Коксіджу на думку, коли він якось вийшов на свою прогулянку наодинці, уникаючи наближатися до людей.

Відстань у два метри це скільки?

Як пояснив дизайнер, навіть він сам, попри те що він постійно працює з мірками, часом не здатен уявити собі, що таке «відстань у два метри». І ця проблема властива багато кому з нас.

«Це привносить занепокоєння у наше спілкування, – зазначив він. – Уявляючи собі два метри, дуже легко помилитися, особливо якщо ви зустріли друзів чи рідних. Пам’ятати про дистанцію в такому разі складно».

Саме тому Коксідж і спроєктував свою ковдру для соціального дистанціювання, щоб з гумором запропонувати рішення цієї проблеми. Таким чином люди зможуть зустрітися, точно знаючи, яка відстань між ними є безпечною.

Лондонський дизайнер створив ковдру для соціального дистанціювання

Круглою ковдра стала тому, що це «від природи приємна форма». До того ж, коли група людей збирається разом, вони також, навіть не замислюючись про це, стають в коло.

Окрім цього, кільцева форма ковдри-сонця дозволяє обгорнути її навколо дерева, якщо комусь хочеться посидіти в тіні.

Ковдра для соціального дистанціювання

Зроби сам

Схему своєї ковдри з «демократичним дизайном» Коксідж опублікував у вільному доступі, щоб кожен, хто бажає, міг її собі завантажити та зробити сам.

Схема ковдри

Лондонський дизайнер сподівається, що це заохотить людей більше майструвати своїми руками і, може, якісь умільці запропонують свої, кращі, варіанти.

Лондонський дизайнер створив ковдру для соціального дистанціювання

Втім, соціальну дистанцію можна вимірювати не лише ковдрою, а й Раянами Гослінгами. Принаймні картонні фігури приймають і навіть обслуговують у деяких ресторанах.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Час TikTok. Havas Digital Kyiv анонсує партнерство з китайською соціальною мережею

Агентство Havas Digital Kyiv, яке входить до складу Havas Creative Group Ukraine, стало офіційним партнером відеохостингу TikTok. “В історії роботи ...

Вливания во влияние: агентство PROVID усиливает направление по работе с инфлюенсерами

Следуя мировым коммуникационным трендам и проверив общее количество личных подписок на каналы и персональные профили в YouTube, TikTok и Instagram, ...

Приховані написи: у Флориді випустили туристичну мапу, що реагує на сонячне світло

Visit Florida не втрачає надії пробудити в серцях туристів жагу подорожей та познайомити їх з менш відомими туристичними принадами «штату сонячного сяйва».

«Укрзалізниця» запустила спеціальний ASMR-потяг

«Укрзалізниця» запустила спеціальний ASMR-потяг

На час карантину для всіх, хто сумує за подорожами, кому вдома погано спиться та важко сконцентруватись на роботі, «Укрзалізниця» запустила ...

Підсмажити вірус: Ford пропонує дезінфікувати поліцейські машини підігрівом

Компанія Ford розробила програмне забезпечення, яке піднімає температуру в салоні автомобіля Police Interceptor Utility до 56 градусів Цельсія

Українська портативна гітара стала хітом на Kickstarter

Українська портативна гітара стала хітом на Kickstarter

Портативна гітара Jammy EVO від українського стартапу зібрала понад $130 000 на сайті фінансування творчих проєктів Kickstarter. Після того, як ...