Як нагадати про безпечну дистанцію: відстань завдовжки з Раяна Гослінга та оптичні ілюзії

Чим (точніше, ким) можна виміряти безпечну дистанцію

Режисер Саймон Коул зі студії Mad Cow створив дуже інформативну і водночас насичену гумором соціальну рекламу, що допомагає людям визначити, яка відстань потрапляє в категорію «занадто близько», коли мова йде про соціальне дистанціювання. Простіше кажучи, безпечна дистанція – це відстань, що дорівнює зросту Раяна Гослінга, тобто десь 180 см.

За словами режисера, завдання кінематографіста полягає в тому, щоб розповісти історію нашого часу та за допомогою гумору переконати людей робити необхідні речі, навіть якщо їм цього дуже не хочеться.

Саймон Коул написав цей сценарій про соціальне дистанціювання якось пізно вночі, коли він був певен, що друзі та рідні не зможуть відкараскатися від допомоги йому, посилаючись на свою зайнятість. Відповідно, роль доктора Лівенворт зіграла дружина режисера, а роль доктора Зигмунда – його давній друг. Для останньої ролі визначальним стало те, що цей друг режисера зовні дещо схожий на доктора Ентоні Фаучі з комітету, який було сформовано урядом США для боротьби з коронавірусом.

Загалом це відео створювалося з миру по нитці: озвучку зробив ще один давній друг, який живе у горах Сьєрра-Невада, продакшен забезпечила сусідка, монтаж зробив її друг… Масовку вони вербували прямо на вулиці (але не забуваючи про безпечну дистанцію), а сам режисер виступив ще й сценаристом.

Оптичні ілюзії як мірило соціального дистанціювання

Після майже 60 днів карантину італійці готуються до довгоочікуваної «другої фази», коли вони зможуть виходити з дому і мати більшу свободу пересування. Але соціальне дистанціювання лишається однією з ключових вимог, і на вулиці кожен ще довго муситиме зберігати безпечну дистанцію між собою та друзями, родичами, колегами і взагалі іншими людьми.

Тому банк Fineco вирішив підтримати це послання, скориставшись для цього своєю рекламою на цифрових дисплеях. Це – перша цифрова зовнішня реклама, яку через ефект оптичної ілюзії можна прочитати лише з відстані більше одного метра. Тобто «не підходьте ближче, ніж на метр, дбайте про свою безпеку».

Креативна ідея належить агенції McCann Worldgroup Italy.

Ще один наочний приклад належного соціального дистанціювання можна побачити тут.

Джерело 1, 2

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Бренд Liquid Death допомагає надсилати пластикові пляшки туди, звідки вони беруться

Від думок про те, як можна применшити власний внесок у забруднення одноразовим пластиком, часом аж голова пухне. Тому бренд води ...

Створено першу кулінарну книгу для тих, хто через COVID-19 не відчуває смаки або запахи

Один з найвідоміших побічних ефектів COVID-19 — це втрата відчуття смаку або запаху, яка може тривати невизначено довго. Як наслідок, ...

Майже піксарівське відео про тренування собак-поводирів від організації Guide Dogs

Благодійна організація Guide Dogs, яка допомагає незрячим людям, задіяла нестримну силу цуценят, щоб відзначити своє 90-річчя та висловити подяку своїм ...