Як нагадати про безпечну дистанцію: відстань завдовжки з Раяна Гослінга та оптичні ілюзії

Чим (точніше, ким) можна виміряти безпечну дистанцію

Режисер Саймон Коул зі студії Mad Cow створив дуже інформативну і водночас насичену гумором соціальну рекламу, що допомагає людям визначити, яка відстань потрапляє в категорію «занадто близько», коли мова йде про соціальне дистанціювання. Простіше кажучи, безпечна дистанція – це відстань, що дорівнює зросту Раяна Гослінга, тобто десь 180 см.

За словами режисера, завдання кінематографіста полягає в тому, щоб розповісти історію нашого часу та за допомогою гумору переконати людей робити необхідні речі, навіть якщо їм цього дуже не хочеться.

Саймон Коул написав цей сценарій про соціальне дистанціювання якось пізно вночі, коли він був певен, що друзі та рідні не зможуть відкараскатися від допомоги йому, посилаючись на свою зайнятість. Відповідно, роль доктора Лівенворт зіграла дружина режисера, а роль доктора Зигмунда – його давній друг. Для останньої ролі визначальним стало те, що цей друг режисера зовні дещо схожий на доктора Ентоні Фаучі з комітету, який було сформовано урядом США для боротьби з коронавірусом.

Загалом це відео створювалося з миру по нитці: озвучку зробив ще один давній друг, який живе у горах Сьєрра-Невада, продакшен забезпечила сусідка, монтаж зробив її друг… Масовку вони вербували прямо на вулиці (але не забуваючи про безпечну дистанцію), а сам режисер виступив ще й сценаристом.

Оптичні ілюзії як мірило соціального дистанціювання

Після майже 60 днів карантину італійці готуються до довгоочікуваної «другої фази», коли вони зможуть виходити з дому і мати більшу свободу пересування. Але соціальне дистанціювання лишається однією з ключових вимог, і на вулиці кожен ще довго муситиме зберігати безпечну дистанцію між собою та друзями, родичами, колегами і взагалі іншими людьми.

Тому банк Fineco вирішив підтримати це послання, скориставшись для цього своєю рекламою на цифрових дисплеях. Це – перша цифрова зовнішня реклама, яку через ефект оптичної ілюзії можна прочитати лише з відстані більше одного метра. Тобто «не підходьте ближче, ніж на метр, дбайте про свою безпеку».

Креативна ідея належить агенції McCann Worldgroup Italy.

Ще один наочний приклад належного соціального дистанціювання можна побачити тут.

Джерело 1, 2

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Реалізм, гумор і гострі теми: батьки та діти в креативних кампаніях

Ці шість робіт з архівів «Каннських Левів» показують, якими постають справжні батьки та діти в креативних кампаніях. Навіть якщо ті діточки чотирилапі.

Everydays – The First 5000 Days

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на аукціон цифровий витвір мистецтва

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на продаж цифровий витвір мистецтва — колаж «Everydays – The First 5000 Days» («Кожен день — ...

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Ліванська газета друкує чорнилом із кров’ю

На День святого Валентина вона зробила доволі специфічну першу сторінку. Її було надруковано чорнилом, змішаним зі справжньою кров’ю.

Балет для перегляду на смартфоні: Австралія проводить конкурс в карантинних умовах

Кожен виступ представляє одного з номінантів Telstra Ballet Dancer Awards–2020, закликаючи глядачів обрати, кому присудити Приз глядацьких симпатій.