Як нагадати про безпечну дистанцію: відстань завдовжки з Раяна Гослінга та оптичні ілюзії

Чим (точніше, ким) можна виміряти безпечну дистанцію

Режисер Саймон Коул зі студії Mad Cow створив дуже інформативну і водночас насичену гумором соціальну рекламу, що допомагає людям визначити, яка відстань потрапляє в категорію «занадто близько», коли мова йде про соціальне дистанціювання. Простіше кажучи, безпечна дистанція – це відстань, що дорівнює зросту Раяна Гослінга, тобто десь 180 см.

За словами режисера, завдання кінематографіста полягає в тому, щоб розповісти історію нашого часу та за допомогою гумору переконати людей робити необхідні речі, навіть якщо їм цього дуже не хочеться.

Саймон Коул написав цей сценарій про соціальне дистанціювання якось пізно вночі, коли він був певен, що друзі та рідні не зможуть відкараскатися від допомоги йому, посилаючись на свою зайнятість. Відповідно, роль доктора Лівенворт зіграла дружина режисера, а роль доктора Зигмунда – його давній друг. Для останньої ролі визначальним стало те, що цей друг режисера зовні дещо схожий на доктора Ентоні Фаучі з комітету, який було сформовано урядом США для боротьби з коронавірусом.

Загалом це відео створювалося з миру по нитці: озвучку зробив ще один давній друг, який живе у горах Сьєрра-Невада, продакшен забезпечила сусідка, монтаж зробив її друг… Масовку вони вербували прямо на вулиці (але не забуваючи про безпечну дистанцію), а сам режисер виступив ще й сценаристом.

Оптичні ілюзії як мірило соціального дистанціювання

Після майже 60 днів карантину італійці готуються до довгоочікуваної «другої фази», коли вони зможуть виходити з дому і мати більшу свободу пересування. Але соціальне дистанціювання лишається однією з ключових вимог, і на вулиці кожен ще довго муситиме зберігати безпечну дистанцію між собою та друзями, родичами, колегами і взагалі іншими людьми.

Тому банк Fineco вирішив підтримати це послання, скориставшись для цього своєю рекламою на цифрових дисплеях. Це – перша цифрова зовнішня реклама, яку через ефект оптичної ілюзії можна прочитати лише з відстані більше одного метра. Тобто «не підходьте ближче, ніж на метр, дбайте про свою безпеку».

Креативна ідея належить агенції McCann Worldgroup Italy.

Ще один наочний приклад належного соціального дистанціювання можна побачити тут.

Джерело 1, 2

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Еко-упаковка та аксесуари ручної роботи: новий дайджест історій українського бізнесу

Продовжуємо публікувати дайджест історій українського малого та середнього бізнесу в рамках підтримки акції #ти_мій_антивірус. Нагадаємо, Made in Ukraine запустили соціальну кампанію ...

Перший віртуальний велосипедний тур містами України

Український інститут разом із креативною компанією MOON Studio зняли віртуальний велосипедний тур вулицями Львова, Києва та Харкова. Відео в форматі ...

МОЗ України та Червоний Хрест запустили маску-гру в Instagram

МОЗ України та Червоний Хрест запустили маску-гру в Instagram

Під час карантину люди мало рухаються та більшість часу проводять за ноутбуком або смартфоном — часто в незручному, шкідливому для ...

Арт-об’єкт «Маяк Інновацій» стане частиною light performance до Дня Києва

Арт-об’єкт «Маяк Інновацій» стане частиною light performance до Дня Києва

До дня Києва на арт-об’єкті «Маяк Інновацій», створеному на базі 60-метрової заводської труби, UNIT.City разом із Idealsecrets, Rentmedia та Magic ...

Гаптичний інтерфейс у повітрі дозволить натискати кнопки, нічого не торкаючись

Система HaptiRead з її бездотиковим інтерфейсом була б корисною у таких громадських місцях як ліфти, банкомати, інформаційно-довідкові кіоски тощо.

На що схожі шрифти, які символізують людство?

Ідея Typelab Space Collection полягала в тому, щоб створити колекцію шрифтів, які змогли б стати візуальним втіленням всієї культури людства.