Як нагадати про безпечну дистанцію: відстань завдовжки з Раяна Гослінга та оптичні ілюзії

Чим (точніше, ким) можна виміряти безпечну дистанцію

Режисер Саймон Коул зі студії Mad Cow створив дуже інформативну і водночас насичену гумором соціальну рекламу, що допомагає людям визначити, яка відстань потрапляє в категорію «занадто близько», коли мова йде про соціальне дистанціювання. Простіше кажучи, безпечна дистанція – це відстань, що дорівнює зросту Раяна Гослінга, тобто десь 180 см.

За словами режисера, завдання кінематографіста полягає в тому, щоб розповісти історію нашого часу та за допомогою гумору переконати людей робити необхідні речі, навіть якщо їм цього дуже не хочеться.

Саймон Коул написав цей сценарій про соціальне дистанціювання якось пізно вночі, коли він був певен, що друзі та рідні не зможуть відкараскатися від допомоги йому, посилаючись на свою зайнятість. Відповідно, роль доктора Лівенворт зіграла дружина режисера, а роль доктора Зигмунда – його давній друг. Для останньої ролі визначальним стало те, що цей друг режисера зовні дещо схожий на доктора Ентоні Фаучі з комітету, який було сформовано урядом США для боротьби з коронавірусом.

Загалом це відео створювалося з миру по нитці: озвучку зробив ще один давній друг, який живе у горах Сьєрра-Невада, продакшен забезпечила сусідка, монтаж зробив її друг… Масовку вони вербували прямо на вулиці (але не забуваючи про безпечну дистанцію), а сам режисер виступив ще й сценаристом.

Оптичні ілюзії як мірило соціального дистанціювання

Після майже 60 днів карантину італійці готуються до довгоочікуваної «другої фази», коли вони зможуть виходити з дому і мати більшу свободу пересування. Але соціальне дистанціювання лишається однією з ключових вимог, і на вулиці кожен ще довго муситиме зберігати безпечну дистанцію між собою та друзями, родичами, колегами і взагалі іншими людьми.

Тому банк Fineco вирішив підтримати це послання, скориставшись для цього своєю рекламою на цифрових дисплеях. Це – перша цифрова зовнішня реклама, яку через ефект оптичної ілюзії можна прочитати лише з відстані більше одного метра. Тобто «не підходьте ближче, ніж на метр, дбайте про свою безпеку».

Креативна ідея належить агенції McCann Worldgroup Italy.

Ще один наочний приклад належного соціального дистанціювання можна побачити тут.

Джерело 1, 2

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

У Києві представили інноваційні проєкти в рамках Нідерландського тижня дизайну

В інноваційному парку UNIT.City відбулась виставка українських проєктів в рамках Нідерландського тижня дизайну — найбільшої в Північній Європі події в ...

Якими були б Google Карти 200 років тому: проєкт відтворення історичного вигляду міст

Онлайн-карта з відкритим кодом дозволяє побачити з висоти пташиного польоту та у режимі перегляду вулиць, як з часом змінювалися американські міста.

Бритви, барабани та безпечні автівки: кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності

Під час Cannes Lions 2019 кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності, становили більше половини номінантів нової категорії Creative Strategy.

Проєкції SmartThings: компанія Samsung облаштувала будинок з привидами

Компанія Samsung перетворила 300-річний дім, споруджений ще у 18 столітті, на будинок з привидами, використавши для цього проєкції SmartThings.

Що принесло водою: агенція McCann повністю обставила квартиру річковим сміттям

Спочатку креативна команда планувала облаштувати кілька таких «апартаментів з річки» у вантажних контейнерах, які були б цілодобово відкриті для публіки.

Купуй українське: в Україні стартує Тиждень малих українських виробників

Купуй українське: в Україні стартує Тиждень малих українських виробників

З 27 жовтня до 1 листопада в Україні вперше відбуватиметься Тиждень малих українських виробників. Його мета — підтримати представників малого ...