Про проєкт

CreativityUA – медіа про креативні індустрії України та світу

Ми пишемо про креатив, що трансформує бізнес, змінює людину та розвиває суспільство:

  • ми розповідаємо історії креаторів, для яких креативність – це хобі або робота: як вони тренують у собі цю здібність та звідки черпають натхнення;
  • ми шукаємо ідеї та проєкти, що рухають світ уперед: як вони народжуються, розвиваються, що цьому сприяє, а що заважає;
  • ми досліджуємо креативний процес: від пошуку інсайту до реалізації ідеї.

Ми вважаємо, що креатив сьогодні – про пошук оригінальних рішень абсолютно у всіх сферах життя, а креативність притаманна представникам усіх індустрій: від реклами до IT, від дизайну до науки, від культури до спорту. Креатором є не тільки рекламіст, який створює рекламні кампанії, а й науковець, який робить нові відкриття. Не тільки художник, який малює у стилі стріт-арт, а й айтішник, який пише програму для трекінгу життєво важливих показників.

Ми хочемо стати майданчиком для обміну досягненнями та досвідом у сфері креативних індустрій, а також джерелом корисної інформації та натхнення для будь-якого креатора, незалежно від спеціальності та сфери діяльності.

Офіційний статус партнера

CreativityUA – офіційне медіа Асоціації Креативних Індустрій України,  офіційний медіапартнер Представництва Cannes Lions в Україні та Днів Креативності в Україні. Тут можна розвиватись за цікавим для себе напрямком та першим дізнаватись новини з міжнародних фестивалів креативності Cannes Lions, Eurobest, Dubai Lynx та Spikes Asia.

Також протягом року ми підтримуємо різні професійні заходи, конкурси та освітні проєкти. Серед них: Young Lions Competition, Creative Challenge, Форум Креативних Індустрій, Шедеври Cannes Lions та інші. Тому можеш розраховувати на підтримку власних креативних проєктів.

Хочеш розповісти про свій проєкт або кампанію, стати партнером Асоціації Креативних Індустрій (CIAU) або акредитуватись на одну з подій в рамках Днів Креативності або один із фестивалів Lions Festivals, – скористайся формою зворотнього зв’язку на сайті або пиши нам у соцмережах.

Редакційна політика

Маркування комерційного контенту

Певно, ви помітили, що наш сайт не завішаний рекламними банерами. Це тому, що ми за те, щоб реклама була естетичною, етичною та ефективною. А ще краще – нативною. Тому команда CreativityUA виступає за партнерські відносини з рекламодавцями. Нам важливо, щоб контент, за який рекламодавець платить, був, з одного боку, ефективним для нього, з іншого – цікавим та корисним для читача. Тому комерційний відділ та редакція працює у тісній зв’язці: комерційний відділ обробляє запити від компаній, вивчаючи їх потреби та цілі, а редакція створює нативний контент.

Усі комерційні матеріали на сайті creativity.ua публікуються з позначкою «партнерський матеріал». При цьому, наші партнери не впливають на редакційну політику і не отримують піар-бонусів. У разі такої спроби ми припиняємо партнерство.

Позиція редакції

Заголовки та лід до редакційних матеріалів пише редакція, до авторських – автор матеріалу, проте редакція залишає за собою право відредагувати або переписати заголовок і лід. Герої наших інтерв’ю, партнери не втручаються у цей процес.

Авторські матеріали, а також коментарі та відповіді на інтерв’ю відображають позицію авторів та героїв. Редакція може не поділяти цих поглядів.

Ми проти приниження людської гідності та дискримінації за ознаками віку, статі, національності, сексуальної орієнтації, стану здоров’я, політичних та релігійних поглядів або будь-якими іншими. Якщо, готуючи до публікації матеріал, помічаємо в ньому ознаки дискримінації або мову ворожнечі – ми радимось із експертами профільних організацій або юристами.