Соціальне дистанціювання на стадіонах: кілька незвичних рішень для вболівальників

Під час цього дивного, примусово скороченого через коронавірус спортивного сезону, було знайдено цілий ряд рішень, покликаних створити атмосферу нормальності, водночас підтримуючи соціальне дистанціювання на стадіонах.

Цифрові технології…

Зокрема, нещодавно канал Fox Sports вирішив створити для бейсбольних матчів в США віртуальних фанатів. Тобто цифрові версії натовпу вболівальників, які начебто реагуватимуть на гру, так само як і реальні фанати. Задум був таким:

Щоправда, реальність виявилася дещо… менш переконливою.

Як не могли не помітити репортери, віртуальні фанати «мерехтіли», щезаючи та з’являючись залежно від того, куди був спрямований об’єктив камери, що справляло дещо моторошне враження.

Мережа Fox Sports пояснила це тим, що технологія є дуже новою і ще допрацьовується, тож у наступних бейсбольних матчах все має виглядати набагато природніше.

Але в будь-якому разі такі віртуальні фанати реальних глядачів поки що не вразили. Мовляв, «просто купа чолов’яг, що сидять, підперши голови руками, і реагують на все із затримкою у 2 секунди».

Національна баскетбольна асоціація обрала інший шлях: вона запросила фанатів віртуально відвідати гру. Навколо поля будуть поставлені екрани, які транслюватимуть вболівальників у форматі відеоконференції за допомогою Microsoft Teams.

Ось таким записом поділилася репортерка Los Angeles Times (фанати з таким ентузіазмом реагують на, вочевидь, розминку, що аж диву даєшся):

…та нецифрові

Деякі бейсбольні команди дали фанатам можливість «відвідати» матчі, придбавши власну фігуру з картону, яку можна посадити на трибуну.

(Так, цей песик, схоже, теж вболівальник.)

Але навіть з картонними фігурами багато що може піти не так. Наприклад, одній з них мало голову не відтяло м’ячем:

І це ще більш-менш вдалі рішення. А от футбольному клубу Сеулу пощастило менше. Вони вирішили заповнити пусті трибуни манекенами для одягу, оскільки вони все ж реалістичніші за інші альтернативи. Їх вдягли у кольори команд, надягли їм маски і навіть посадили їх із дотриманням соціального дистанціювання. От тільки те, що всім здалося манекенами, виявилося секс-ляльками.

Це було сприйнято як реклама продукції, а отже порушення закону, оскільки реклама таких речей в Південній Кореї заборонена. Команда вибачилася за непорозуміння і заплатила штраф.

Роботи…

Японія, з іншого боку, обрала сюрреалістичне рішення проблеми. Бейсбольна команда Fukuoka SoftBank Hawks отримала команду чірлідерів, що цілком складається з фірмових роботів Pepper та Spot (їх випускає Boston Dynamics, що належить корпорації SoftBank):

…та люди

Але польські фанати спорту є наразі, мабуть, єдиними, кому вдалося підтримати соціальне дистанціювання на стадіонах (які дозволено заповнювати лише на 25%) та за їх межами. Фанати команди автоперегонів Motor Lublin взяли в оренду кілька будівельних кранів, щоб особисто повболівати за свою команду. Спочатку вони орендували три крани, на наступних перегонах вже дев’ять, а минулого тижня аж 21.

View this post on Instagram

💛🐐💙

A post shared by Motor Lublin 💛🐐💙 (@speedwaymotorlublin) on

Джерело 1, 2, 3, 4

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Arriba! придумали «пазлтеллінг» для DoDo

Стартувала рекламна кампанія українського виробника пазлів DoDo Toys. Задачу комунікаційної стратегії для закріплення на західному ринку, зокрема, на Amazon, вирішувала ...

Golem_SEfilm_production_stills

The New York Times визнав фільм українського продакшну одним із найстрашніших

Напередодні Хелловіну The New York Times включив фільм «Голем» українського продакшну SE film production до своєї добірки 13-ти найстрашніших фільмів, ...

SHOTS и No Stars остановили мир в ролике для «Киевстара»

Креативное агентство SHOTS стало партнером национального мобильного оператора «Киевстар» и уже запустило первую рекламную кампанию. Стас Качановский, креативный директор SHOTS: ...

10 класичних хелловінських костюмів та як вони змінювалися з часом

Хелловінські костюми за останні сто років перетворилися зі скромних саморобних речей на дещо значно страшніше (чи сексуальніше).

Як змінювалися тренди хелловінських костюмів впродовж останніх 150-ти років

Американці почали вбиратися в маскарадні костюми на Хелловін наприкінці 19-го століття. Але з того часу тренди хелловінських костюмів дуже змінилися.

У Києві представили інноваційні проєкти в рамках Нідерландського тижня дизайну

В інноваційному парку UNIT.City відбулась виставка українських проєктів в рамках Нідерландського тижня дизайну — найбільшої в Північній Європі події в ...