Соціальне дистанціювання на стадіонах: кілька незвичних рішень для вболівальників

Під час цього дивного, примусово скороченого через коронавірус спортивного сезону, було знайдено цілий ряд рішень, покликаних створити атмосферу нормальності, водночас підтримуючи соціальне дистанціювання на стадіонах.

Цифрові технології…

Зокрема, нещодавно канал Fox Sports вирішив створити для бейсбольних матчів в США віртуальних фанатів. Тобто цифрові версії натовпу вболівальників, які начебто реагуватимуть на гру, так само як і реальні фанати. Задум був таким:

Щоправда, реальність виявилася дещо… менш переконливою.

Як не могли не помітити репортери, віртуальні фанати «мерехтіли», щезаючи та з’являючись залежно від того, куди був спрямований об’єктив камери, що справляло дещо моторошне враження.

Мережа Fox Sports пояснила це тим, що технологія є дуже новою і ще допрацьовується, тож у наступних бейсбольних матчах все має виглядати набагато природніше.

Але в будь-якому разі такі віртуальні фанати реальних глядачів поки що не вразили. Мовляв, «просто купа чолов’яг, що сидять, підперши голови руками, і реагують на все із затримкою у 2 секунди».

Національна баскетбольна асоціація обрала інший шлях: вона запросила фанатів віртуально відвідати гру. Навколо поля будуть поставлені екрани, які транслюватимуть вболівальників у форматі відеоконференції за допомогою Microsoft Teams.

Ось таким записом поділилася репортерка Los Angeles Times (фанати з таким ентузіазмом реагують на, вочевидь, розминку, що аж диву даєшся):

…та нецифрові

Деякі бейсбольні команди дали фанатам можливість «відвідати» матчі, придбавши власну фігуру з картону, яку можна посадити на трибуну.

(Так, цей песик, схоже, теж вболівальник.)

Але навіть з картонними фігурами багато що може піти не так. Наприклад, одній з них мало голову не відтяло м’ячем:

І це ще більш-менш вдалі рішення. А от футбольному клубу Сеулу пощастило менше. Вони вирішили заповнити пусті трибуни манекенами для одягу, оскільки вони все ж реалістичніші за інші альтернативи. Їх вдягли у кольори команд, надягли їм маски і навіть посадили їх із дотриманням соціального дистанціювання. От тільки те, що всім здалося манекенами, виявилося секс-ляльками.

Це було сприйнято як реклама продукції, а отже порушення закону, оскільки реклама таких речей в Південній Кореї заборонена. Команда вибачилася за непорозуміння і заплатила штраф.

Роботи…

Японія, з іншого боку, обрала сюрреалістичне рішення проблеми. Бейсбольна команда Fukuoka SoftBank Hawks отримала команду чірлідерів, що цілком складається з фірмових роботів Pepper та Spot (їх випускає Boston Dynamics, що належить корпорації SoftBank):

…та люди

Але польські фанати спорту є наразі, мабуть, єдиними, кому вдалося підтримати соціальне дистанціювання на стадіонах (які дозволено заповнювати лише на 25%) та за їх межами. Фанати команди автоперегонів Motor Lublin взяли в оренду кілька будівельних кранів, щоб особисто повболівати за свою команду. Спочатку вони орендували три крани, на наступних перегонах вже дев’ять, а минулого тижня аж 21.

View this post on Instagram

💛🐐💙

A post shared by Motor Lublin 💛🐐💙 (@speedwaymotorlublin) on

Джерело 1, 2, 3, 4

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

IAMIDEA agency створила стратегію та рекламну кампанію 49-го кінофестивалю «Молодість»

Новий слоган – КІНО НЕ БЕЗ ПИТАНЬ. Кінофестиваль «Молодість» — перший міжнародний кінофестиваль на території України, що функціонує з 1970 ...

Ахтем Сейтаблаєв зрежисерував ролик для Одеського міжнародного кінофестивалю

Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль з відомих усім причин уперше в історії відбудеться онлайн. Та попри те, що звичний перегляд ...

День, коли мегаполіс зупинився: ООН привертає увагу до проблеми транспорту в містах

Фільм «CIDADE INERTE» розповідає про проблеми транспорту в містах, показавши той гіпотетичний день, коли весь дорожній рух у Сан-Паулу намертво зупиниться.

Додаток Doodlar вгадує намальовану тварину та відтворює її в AR

Новий додаток Doodlar дозволяє вам «оживити» намальовану на папері або на екрані смартфону тварину, надавши їй реалістичного тривимірного вигляду в AR.

П’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття за версією Ace Metrix

З нагоди Міжнародного дня пива аналітична фірма Ace Metrix назвала п’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття на думку самих любителів пива.

ООН розповідає про проблему неписьменності за допомогою послідовних трейлерів на YouTube

Кампанія має вигляд ряду послідовних трейлерів на YouTube, які сприймаються дуже по-різному, залежно від того, орієнтується глядач на текст чи на озвучку.