Соціальне дистанціювання на стадіонах: кілька незвичних рішень для вболівальників

Під час цього дивного, примусово скороченого через коронавірус спортивного сезону, було знайдено цілий ряд рішень, покликаних створити атмосферу нормальності, водночас підтримуючи соціальне дистанціювання на стадіонах.

Цифрові технології…

Зокрема, нещодавно канал Fox Sports вирішив створити для бейсбольних матчів в США віртуальних фанатів. Тобто цифрові версії натовпу вболівальників, які начебто реагуватимуть на гру, так само як і реальні фанати. Задум був таким:

Щоправда, реальність виявилася дещо… менш переконливою.

Як не могли не помітити репортери, віртуальні фанати «мерехтіли», щезаючи та з’являючись залежно від того, куди був спрямований об’єктив камери, що справляло дещо моторошне враження.

Мережа Fox Sports пояснила це тим, що технологія є дуже новою і ще допрацьовується, тож у наступних бейсбольних матчах все має виглядати набагато природніше.

Але в будь-якому разі такі віртуальні фанати реальних глядачів поки що не вразили. Мовляв, «просто купа чолов’яг, що сидять, підперши голови руками, і реагують на все із затримкою у 2 секунди».

Національна баскетбольна асоціація обрала інший шлях: вона запросила фанатів віртуально відвідати гру. Навколо поля будуть поставлені екрани, які транслюватимуть вболівальників у форматі відеоконференції за допомогою Microsoft Teams.

Ось таким записом поділилася репортерка Los Angeles Times (фанати з таким ентузіазмом реагують на, вочевидь, розминку, що аж диву даєшся):

…та нецифрові

Деякі бейсбольні команди дали фанатам можливість «відвідати» матчі, придбавши власну фігуру з картону, яку можна посадити на трибуну.

(Так, цей песик, схоже, теж вболівальник.)

Але навіть з картонними фігурами багато що може піти не так. Наприклад, одній з них мало голову не відтяло м’ячем:

І це ще більш-менш вдалі рішення. А от футбольному клубу Сеулу пощастило менше. Вони вирішили заповнити пусті трибуни манекенами для одягу, оскільки вони все ж реалістичніші за інші альтернативи. Їх вдягли у кольори команд, надягли їм маски і навіть посадили їх із дотриманням соціального дистанціювання. От тільки те, що всім здалося манекенами, виявилося секс-ляльками.

Це було сприйнято як реклама продукції, а отже порушення закону, оскільки реклама таких речей в Південній Кореї заборонена. Команда вибачилася за непорозуміння і заплатила штраф.

Роботи…

Японія, з іншого боку, обрала сюрреалістичне рішення проблеми. Бейсбольна команда Fukuoka SoftBank Hawks отримала команду чірлідерів, що цілком складається з фірмових роботів Pepper та Spot (їх випускає Boston Dynamics, що належить корпорації SoftBank):

…та люди

Але польські фанати спорту є наразі, мабуть, єдиними, кому вдалося підтримати соціальне дистанціювання на стадіонах (які дозволено заповнювати лише на 25%) та за їх межами. Фанати команди автоперегонів Motor Lublin взяли в оренду кілька будівельних кранів, щоб особисто повболівати за свою команду. Спочатку вони орендували три крани, на наступних перегонах вже дев’ять, а минулого тижня аж 21.

View this post on Instagram

💛🐐💙

A post shared by Motor Lublin 💛🐐💙 (@speedwaymotorlublin) on

Джерело 1, 2, 3, 4

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Львівські стартапери відтворять 3D-моделі втрачених пам’яток Львова

Львівські фахівці працюють на створенням нового виду туризму — інтерактивний туризм. Команда Chameleon Age відтворює 3D-моделі втрачених пам’яток Львова. Зокрема, ...

Вакцина робить світ відкритим. Google випустив новий життєствердний ролик

Google опублікував на YouTube ролик, який закликає людей вакцинуватися. Використовуючи пошукові запити Google, ролик наочно демонструє повернення країн та людей від ...

Пошуки кращого. Hyundai запускає кампанію на користь електрифікації автомобілів

Hyundai та агенція Innocean Berlin запустили європейську кампанію з метою сприяння електрифікації своїх автомобілів. Ролик для кампанії знято Себастьяном Штрассером, ...

В Італії офіційно заборонили цензуру в кінематографі

Міністерство культури Італії остаточно врегулювало закон про цензуру в кінематографі. Згідно закону, в країні забороняється перешкоджати виходу фільму або намагатися ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...