Соціальне дистанціювання на стадіонах: кілька незвичних рішень для вболівальників

Під час цього дивного, примусово скороченого через коронавірус спортивного сезону, було знайдено цілий ряд рішень, покликаних створити атмосферу нормальності, водночас підтримуючи соціальне дистанціювання на стадіонах.

Цифрові технології…

Зокрема, нещодавно канал Fox Sports вирішив створити для бейсбольних матчів в США віртуальних фанатів. Тобто цифрові версії натовпу вболівальників, які начебто реагуватимуть на гру, так само як і реальні фанати. Задум був таким:

Щоправда, реальність виявилася дещо… менш переконливою.

Як не могли не помітити репортери, віртуальні фанати «мерехтіли», щезаючи та з’являючись залежно від того, куди був спрямований об’єктив камери, що справляло дещо моторошне враження.

Мережа Fox Sports пояснила це тим, що технологія є дуже новою і ще допрацьовується, тож у наступних бейсбольних матчах все має виглядати набагато природніше.

Але в будь-якому разі такі віртуальні фанати реальних глядачів поки що не вразили. Мовляв, «просто купа чолов’яг, що сидять, підперши голови руками, і реагують на все із затримкою у 2 секунди».

Національна баскетбольна асоціація обрала інший шлях: вона запросила фанатів віртуально відвідати гру. Навколо поля будуть поставлені екрани, які транслюватимуть вболівальників у форматі відеоконференції за допомогою Microsoft Teams.

Ось таким записом поділилася репортерка Los Angeles Times (фанати з таким ентузіазмом реагують на, вочевидь, розминку, що аж диву даєшся):

…та нецифрові

Деякі бейсбольні команди дали фанатам можливість «відвідати» матчі, придбавши власну фігуру з картону, яку можна посадити на трибуну.

(Так, цей песик, схоже, теж вболівальник.)

Але навіть з картонними фігурами багато що може піти не так. Наприклад, одній з них мало голову не відтяло м’ячем:

І це ще більш-менш вдалі рішення. А от футбольному клубу Сеулу пощастило менше. Вони вирішили заповнити пусті трибуни манекенами для одягу, оскільки вони все ж реалістичніші за інші альтернативи. Їх вдягли у кольори команд, надягли їм маски і навіть посадили їх із дотриманням соціального дистанціювання. От тільки те, що всім здалося манекенами, виявилося секс-ляльками.

Це було сприйнято як реклама продукції, а отже порушення закону, оскільки реклама таких речей в Південній Кореї заборонена. Команда вибачилася за непорозуміння і заплатила штраф.

Роботи…

Японія, з іншого боку, обрала сюрреалістичне рішення проблеми. Бейсбольна команда Fukuoka SoftBank Hawks отримала команду чірлідерів, що цілком складається з фірмових роботів Pepper та Spot (їх випускає Boston Dynamics, що належить корпорації SoftBank):

…та люди

Але польські фанати спорту є наразі, мабуть, єдиними, кому вдалося підтримати соціальне дистанціювання на стадіонах (які дозволено заповнювати лише на 25%) та за їх межами. Фанати команди автоперегонів Motor Lublin взяли в оренду кілька будівельних кранів, щоб особисто повболівати за свою команду. Спочатку вони орендували три крани, на наступних перегонах вже дев’ять, а минулого тижня аж 21.

View this post on Instagram

💛🐐💙

A post shared by Motor Lublin 💛🐐💙 (@speedwaymotorlublin) on

Джерело 1, 2, 3, 4

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Кіно, спорт та цькування: п’ять прикладів креативного використання GIF-зображень

Ці кампанії з архівів The Work є наочним прикладом креативного та ефективного використання GIF-зображень, популярність яких за час локдауну лише зросла.

«Приват24» привів Святого Миколая в кожен дім через смартфон

Новорічні свята — найчарівніший час! Цього року вперше українців привітав зі святами цифровий Святий Миколай. ПриватБанк разом із Visa подарував ...

Курка чи яйце? Мережа Systeme U подорожує назад у часі, щоб з’ясувати, що ж було раніше

В своїй новій рекламній кампанії французька мережа супермаркетів Systeme U вирішила з гумором розглянути питання «курка чи яйце?»

Кращі дизайнерські проєкти кризових часів, за версією організаторів Лондонського бієнале з дизайну

Ці дизайнерські проєкти, зібрані організаторами Лондонського бієнале, охоплюють музику, надання гуманітарної допомоги і навіть сексуальну просвіту.

Американські інженери показали прототип крижаного робота IceBot

Американські інженери Девін Керрол (Devin Carrol) і Марк Йім (Mark Yim) з Пенсільванського університету створили прототип двоколісного робота IceBot. Усі ...

Бренд Oakley представляє маску для обличчя, яка запобігає запотіванню окулярів

Бренд Oakley, відомий своїми стильними окулярами, представив високотехнологічну захисну маску для обличчя, яка ідеально підходить для тих, хто носить окуляри. ...