Нова сучасна айдентика Житомирського Магістрату від Doris Advertising

Перед локальними музеями, заснованими в радянську епоху, не побачиш черг із відвідувачів. Інституції борються за увагу по-різному: хтось влаштовує епізодичні івенти в старих експозиціях, хтось замовляє трендову айдентику в трендовій агенції. Житомирський краєзнавчий музей обрав амбітний шлях — переосмислити себе. А Doris Advertising розробили айдентику, що допоможе музею по-новому постати перед аудиторією — і вже встигли отримати за неї срібло на КМФР.

Магістрат — пам’ятка архітектури в історичному центрі Житомира, що десятиліттями не використовувалася та потребувала тривалого ремонту. І ось нарешті 2 роки тому будівлю почали реконструювати. Магістрат стане філією обласного краєзнавчого музею, в якому організують належне місце для унікального тутешнього мамонта та інших експонатів із фондосховища, цінних не лише на локальному рівні.

Переступивши поріг Магістрату, відвідувач почне інтерактивну мандрівку рідним краєм, переміщуючись у часі — від зародження перших форм життя до ще свіжих у пам’яті історичних подій. Така подорож у часі — унікальний досвід, який неможливо отримати поза музейним простором.

Саме цей досвід Doris Advertising поставили на меті виразити в айдентиці. Дві великі стратегічні сесії, тісна робота з групою експертів проєкту та його натхненником Павлом Гудімовим — і врешті знайдено інсайт. Інсайт — у тому, яким відвідувач побачить цей музей: не набором окремих експонатів, а об’ємним, логічним цілим.

Логотип Магістрату у формі літери М — зовсім не випадкове рішення. М — це музейна галерея в перспективі, а арка посередині — вхід до наступної зали. Магістрат проводить нас однією епохою, а тим часом попереду ми вже бачимо, як відкривається портал до іншої. Додатково обриси музейної кімнати зашифровані й у літерах текстової складової логотипа.

Нова сучасна айдентика Житомирського Магістрату від Doris Advertising

Як різними можуть бути галерейні приміщення, так і логотип музею завдяки своїй геометричній простоті легко адаптується до різних розмірних форм. У системі айдентики — це фрейми для полотен із зображеннями всього того, що можна побачити в Магістраті.

У такий спосіб логотип стає основою візуального ДНК музею, що присутній і виразно простежується на його різних комунікаційних носіях.

Нова сучасна айдентика Житомирського Магістрату від Doris Advertising

Нова сучасна айдентика Житомирського Магістрату від Doris Advertising


І ще до новин про оновлення і ребрендинги:

ДТЕК обновив свій фірмовий стиль. Вперше з 2013 року.

Prozorro оновила комунікаційну стратегію і представила оновлені логотип і айдентику.

Комунікаційного перезапуску зазнав ПриватБанк і Uklon.

А ще ребрендинг стався у ТРЦ Blockbuster Mall.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Nebo ideas agency и магия кофе «Чорна Карта»

Nebo ideas agency выпустило новый магический ролик для бренда «Чорна Карта». В нем креативщики решили показать историю одного дворика итальянского ...

Сміття та футболки на все життя: що продавали британські екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020

Ці три екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020 скористалися нагодою привернути увагу до пластикового забруднення, вуглецевих викидів та вимирання диких тварин.

https://creativity.ua/wp-content/uploads/2020/11/Hotspot-Commercial-Just-Dont-2-scaled.jpgDon’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Don’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Arriba! створила ролик школи англійської мови Hotspot School of English, в якому відкрито заявила, в яких випадках не варто йти ...

На хвороби нема часу: Санофі в Україні та Publicis Ukraine нагадали українцям про важливість вакцинації

Publicis Ukraine створила для Санофі в Україні, зокрема для напряму вакцин Санофі Пастер, кампанію, що нагадує українцям про важливість вакцинації ...

Українські зірки закликають вийти з кола насильства: кампанія від UNFPA

Українські зірки закликають вийти з кола насильства: кампанія від UNFPA

Фонд ООН у галузі народонаселення UNFPA разом з рекламною агенцією Skykillers та командою Shootgroup створили проєкт, націлений на боротьбу з ...

Видання The Drum назвало кращу зовнішню рекламу 2020

Для зовнішньої реклами 2020 рік видався особливо складним, але вона лишається престижною та креативною сферою, не поступаючись діджитал своїми позиціями.