Нова сучасна айдентика Житомирського Магістрату від Doris Advertising

Перед локальними музеями, заснованими в радянську епоху, не побачиш черг із відвідувачів. Інституції борються за увагу по-різному: хтось влаштовує епізодичні івенти в старих експозиціях, хтось замовляє трендову айдентику в трендовій агенції. Житомирський краєзнавчий музей обрав амбітний шлях — переосмислити себе. А Doris Advertising розробили айдентику, що допоможе музею по-новому постати перед аудиторією — і вже встигли отримати за неї срібло на КМФР.

Магістрат — пам’ятка архітектури в історичному центрі Житомира, що десятиліттями не використовувалася та потребувала тривалого ремонту. І ось нарешті 2 роки тому будівлю почали реконструювати. Магістрат стане філією обласного краєзнавчого музею, в якому організують належне місце для унікального тутешнього мамонта та інших експонатів із фондосховища, цінних не лише на локальному рівні.

Переступивши поріг Магістрату, відвідувач почне інтерактивну мандрівку рідним краєм, переміщуючись у часі — від зародження перших форм життя до ще свіжих у пам’яті історичних подій. Така подорож у часі — унікальний досвід, який неможливо отримати поза музейним простором.

Саме цей досвід Doris Advertising поставили на меті виразити в айдентиці. Дві великі стратегічні сесії, тісна робота з групою експертів проєкту та його натхненником Павлом Гудімовим — і врешті знайдено інсайт. Інсайт — у тому, яким відвідувач побачить цей музей: не набором окремих експонатів, а об’ємним, логічним цілим.

Логотип Магістрату у формі літери М — зовсім не випадкове рішення. М — це музейна галерея в перспективі, а арка посередині — вхід до наступної зали. Магістрат проводить нас однією епохою, а тим часом попереду ми вже бачимо, як відкривається портал до іншої. Додатково обриси музейної кімнати зашифровані й у літерах текстової складової логотипа.

Нова сучасна айдентика Житомирського Магістрату від Doris Advertising

Як різними можуть бути галерейні приміщення, так і логотип музею завдяки своїй геометричній простоті легко адаптується до різних розмірних форм. У системі айдентики — це фрейми для полотен із зображеннями всього того, що можна побачити в Магістраті.

У такий спосіб логотип стає основою візуального ДНК музею, що присутній і виразно простежується на його різних комунікаційних носіях.

Нова сучасна айдентика Житомирського Магістрату від Doris Advertising

Нова сучасна айдентика Житомирського Магістрату від Doris Advertising


І ще до новин про оновлення і ребрендинги:

ДТЕК обновив свій фірмовий стиль. Вперше з 2013 року.

Prozorro оновила комунікаційну стратегію і представила оновлені логотип і айдентику.

Комунікаційного перезапуску зазнав ПриватБанк і Uklon.

А ще ребрендинг стався у ТРЦ Blockbuster Mall.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.

У Києві з’явилися постери, що закликають місцян звернути увагу на масове отруєння собак

Після зафіксованих масових отруєнь собак у центрі Києва креативна агенція ANGRY Agency розробила серію постерів, що закликають місцян звернути увагу ...

Людство + технології — разом ми зможемо! Нова світова кампанія Vodafone

Vodafone оновлює своє позиціонування на світовому ринку, головною ідеєю якого є те, чого може досягти людський дух, поєднавшись із технологіями. ...