Нова сучасна айдентика Житомирського Магістрату від Doris Advertising

Перед локальними музеями, заснованими в радянську епоху, не побачиш черг із відвідувачів. Інституції борються за увагу по-різному: хтось влаштовує епізодичні івенти в старих експозиціях, хтось замовляє трендову айдентику в трендовій агенції. Житомирський краєзнавчий музей обрав амбітний шлях — переосмислити себе. А Doris Advertising розробили айдентику, що допоможе музею по-новому постати перед аудиторією — і вже встигли отримати за неї срібло на КМФР.

Магістрат — пам’ятка архітектури в історичному центрі Житомира, що десятиліттями не використовувалася та потребувала тривалого ремонту. І ось нарешті 2 роки тому будівлю почали реконструювати. Магістрат стане філією обласного краєзнавчого музею, в якому організують належне місце для унікального тутешнього мамонта та інших експонатів із фондосховища, цінних не лише на локальному рівні.

magistrat old - Нова сучасна айдентика Житомирського Магістрату від Doris Advertising

Переступивши поріг Магістрату, відвідувач почне інтерактивну мандрівку рідним краєм, переміщуючись у часі — від зародження перших форм життя до ще свіжих у пам’яті історичних подій. Така подорож у часі — унікальний досвід, який неможливо отримати поза музейним простором.

Саме цей досвід Doris Advertising поставили на меті виразити в айдентиці. Дві великі стратегічні сесії, тісна робота з групою експертів проєкту та його натхненником Павлом Гудімовим — і врешті знайдено інсайт. Інсайт — у тому, яким відвідувач побачить цей музей: не набором окремих експонатів, а об’ємним, логічним цілим.

Логотип Магістрату у формі літери М — зовсім не випадкове рішення. М — це музейна галерея в перспективі, а арка посередині — вхід до наступної зали. Магістрат проводить нас однією епохою, а тим часом попереду ми вже бачимо, як відкривається портал до іншої. Додатково обриси музейної кімнати зашифровані й у літерах текстової складової логотипа.

gallery - Нова сучасна айдентика Житомирського Магістрату від Doris Advertising

logo - Нова сучасна айдентика Житомирського Магістрату від Doris Advertising

Як різними можуть бути галерейні приміщення, так і логотип музею завдяки своїй геометричній простоті легко адаптується до різних розмірних форм. У системі айдентики — це фрейми для полотен із зображеннями всього того, що можна побачити в Магістраті.

У такий спосіб логотип стає основою візуального ДНК музею, що присутній і виразно простежується на його різних комунікаційних носіях.

poster - Нова сучасна айдентика Житомирського Магістрату від Doris Advertising

tshirt - Нова сучасна айдентика Житомирського Магістрату від Doris Advertising


І ще до новин про оновлення і ребрендинги:

ДТЕК обновив свій фірмовий стиль. Вперше з 2013 року.

Prozorro оновила комунікаційну стратегію і представила оновлені логотип і айдентику.

Комунікаційного перезапуску зазнав ПриватБанк і Uklon.

А ще ребрендинг стався у ТРЦ Blockbuster Mall.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

За певний час «Будинок іграшок» став місцем вибору подарунків дітям переважно за великої, особливої нагоди. При цьому асортимент товарів величезний ...

Під стінами Верховної Ради встановили мистецьку інсталяцію «Йдеш у політику не одна»

Під Верховною Радою встановили лабіринт, який відтворює шлях жінок у політику. Подія відбулась у рамках запуску кампанії з підтримки гендерної ...

Діджиталізація білбордів: 10 прикладів інтерактивної digital outdoor реклами

Діджиталізація білбордів та їх широке застосування в маркетингу – не випадкова тенденція в умовах наростання популярності соцмереж та цифрових технологій.

Шість кампаній, що показують, як можна говорити на гострі соціальні теми

Як переконати людей замислитися про власну громадянську позицію за допомогою сторітелінгу, що висвітлює гострі соціальні проблеми.

У Великобританії обговорюють впровадження повітряних трас для дронів

Великобританія розпочала роботу над проєктом, який, цілком імовірно, приведе до створення першого в світі повітряного коридору для комерційних дронів.

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...