5 днів на креатив: як Banda та BetterMe створили на карантині ситуатив

BetterMe, екосистема додатків для турботи про здоров’я з понад 50 млн. завантажень, у партнерстві зі Snapchat звернулися до креативної агенції Banda з запитом на комунікаційну кампанію.

У зв’язку з вимушеною самоізоляцією у людей з’явилась потреба та час на медитаціюй тренування вдома. Ціль кампанії — створення вірусного креативу для платформи Snapchat, для додатків BetterMe Home Workout і BetterMe Meditation.

«Команда BetterMe вже давно сповідує принцип Fail fast & cheap, а зараз саме час шукати нестандартні рішення. Те, що створили ми разом з Banda, це радикально новий підхід до просування Health & fitness додатків. Ми робимо продукт для мас-маркету, наша комунікація має бути проста та зрозуміла широкому загалу. Вдалось знайти хороший інсайт, зрозумілий кожному, й зробили це за рекордно короткий час», — каже Вікторія Репа, CEO & co-founder BetterMe.

За нових умов роботи, на стратегію, створення креативу та усі стадії погодження у команди було всього 5 днів. За цей час команда встигла не тільки запропонувати багато ідей, але й самотужки записати кілька саундтреків для музичного супроводу анімації та змонтувати їх.

«Ми з командою як раз переформатували роботу й активно штормили ситуативні ідеї для різних брендів. Тому як тільки нам написали BetterMe, це був perfect match. Стратеги одразу ж накидали кілька гіпотез. А вже наступного дня нам вдалося затвердити стратегію з клієнтом і забрифувати креативну команду. Тож фактично на стратегію пішло 2 дні. Така швидкість нас дуже драйвила, а задача, яка перед нами постала, насправді, була близькою команді: багато хто з нас активно медитує і намагається підтримувати себе у формі під час карантину», — коментує Настя Маркова, Head of Strategy в Banda.

Ідея Meditation Brain — для додатку BetterMe Meditation

У стресових ситуаціях, таких як карантин, наприклад, наш мозок перетворюється на настирливого говіркого монстра. Як тільки ми намагаємося заснути або сфокусуватися, ніби вмикається якийсь тумблер. Мозок зненацька намагається згадати слова забутої пісні або передбачити майбутнє людства, висуває шалені теорії або нав’язує нам панічні думки, що чіпляються одна за одну. Якщо твій мозок теж вчиняє саме так, не варто на нього сердитися. Просто заспокой його з медитацією від BetterMe.

Ідея Catchy Body — для BetterMe: Home Workout & Diet 

Усі зараз кажуть про те, що не можна торкатися обличчя. Але, виявляється, що люди не можуть просто так взяти та припинити це робити. Тому ми пропонуємо їм альтернативу — інші частини тіла, яких можна і навіть треба торкатися. Якщо взятися за сідниці,  біцепси, ноги й дати їм трошки уваги, вони стануть пружними. Руки самі так до них і потягнуться. 

Banda та BetterMe на власному прикладі показали, що створити креатив від ідеї до перших лайків за 5 днів можливо. Нові умови ринку змушують нас діяти швидше та оптимізувати робочі процеси. Весною 2020 всі ми певною мірою стартап: дій швидко — мисли нестандартно.

А ви знали, що постери для кампанії Bad Boy, створені в креативній агенції Banda, потрапили в єдиний в США музей постерів The Poster House.

Тим часом WOG запустила інтерактивну мапу України з локаціями добрих історій та пригод, що трапились під час поїздок на авто, у потягу або в аеропорту. Долучитись зі своєю історією може кожен.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Ліванська газета друкує чорнилом із кров’ю

На День святого Валентина вона зробила доволі специфічну першу сторінку. Її було надруковано чорнилом, змішаним зі справжньою кров’ю.

Балет для перегляду на смартфоні: Австралія проводить конкурс в карантинних умовах

Кожен виступ представляє одного з номінантів Telstra Ballet Dancer Awards–2020, закликаючи глядачів обрати, кому присудити Приз глядацьких симпатій.

X-Ray

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

2020 рік зруйнував усі плани, змусив дивитися на світ інакше, відкрив нові грані бізнесу. У 2020 році неважливі брифи. Адаптуйся ...

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...

мобільний павільйон House of Europe

House of Europe шукає креативні команди в українських містах, які готові прийняти мобільний павільйон

Минулого року разом з молодими українськими архітекторами Іваном Протасовим, Яною Бучацькою, Дмитром Міхєєвим і Тарасом Бараном команда House of Europe розробила мобільний павільйон. Це ...