З’явилась інтерактивна мапа України про добрі вчинки у дорозі

В час, коли зі всіх інформаційних каналів та ресурсів лунають тривожні новини, мережа АЗК WOG запустила онлайн-проєкт «Карта добрих історій», аби показати українцям, що вони добрі, чуйні, людяні, і мотивувати їх на хороші вчинки. Це інтерактивна мапа України з локаціями добрих історій та пригод, що трапились під час поїздок на авто, у потягу або в аеропорту.

Кожен бажаючий може поділитись власною історією доброти на дорозі. Для цього потрібно надіслати розповідь на сайт people.wog.ua. Історію нанесуть на карту і створять до неї ілюстрацію. Інтерактивна мапа України про добрі вчинки в дорозі вже поповнилась історіями відомих особистостей та блогерів, серед яких Сергій Притула, Андрій Колмачевський, Макс Фрай, Діана Червинська, Дядя Жора, Аревiк Арзуманова, Андрій Трушковський, Таня Парфільєва, Дмитро Дір, Таня Пренткович та ін.

Так, Андрій Колмачевський під час поїздки трасою Київ-Одеса врятував пару їжачків, які займалася коханням прямісінько на шосе. Дядя Жора підібрав пораненого собаку і відвіз до ветеринара, Андрій Трушковський застряг з друзями у ретро автівці без ключа та мобільних телефонів — зачинились дверцята і всі пасажири дружньо шукали варіанти, як вибратись з полону, Дмитру Діру купила сендвіч у Інтерсіті прекрасна дівчина, якій він згодом повернув кошти з відсотками, Аревік Арзуманова побачила, що таке справжня автосолідарність, а Сергій Притула розповів, як уся Західна Україна допомагала йому добратися до мами з Микуличина в Збараж.

«Зараз ми всі знаходимося в незвичному становищі — недосліджений вірус, карантин, невизначеність завтрашнього дня… Все, що стосується правил безпеки та необхідної фінансової допомоги — зрозуміло. Але ж потрібно подбати і про психологічний та моральний стан людей, які щодня тонами отримують тривожні новини. Тому ми вирішили створити позитивний проєкт, який розбавить вир щоденного негативу та підніме настрій людям. Нашій компанії надзвичайно близька тема доріг. Тому виникла ідея зібрати хороші унікальні історії, які трапилися з людьми саме на дорогах України. Адже добрі історії на дорогах створюють не дороги, а люди! І про це варто розповідати. Так з’явилась “Карта добрих історій”, де головними героями є добро, взаємодопомога й людяність», — говорить Віталій Старомінський, директор з маркетингу WOG. 

Раніше команда WOG створила серію віртуальних дорожніх знаків, де за основу взяті реальні офіційні дорожні знаки, але креативно адаптовані під гостру тему карантину.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

NASA обрало рішення українського розробника для онлайн-мапи марсохода

Американське космічне агентство NASA використовує рішення українського розробника Володимира Агафонкіна для створення онлайн-мапи свого нового марсохода Perseverance. Про це сам ...

У паризькому Центрі Помпіду з’явиться зала з роботами українських митців

У Центрі Жоржа Помпіду в Парижі з’явиться колекція робіт українських митців. Завдяки ініціативі Українського клубу колекціонерів сучасного мистецтва в постійну колекцію ...

Оголошено конкурс з розробки айдентики до 30-ї річниці незалежності України

Оголошено конкурс з розробки айдентики до 30-ї річниці незалежності України

Міністерство культури та інформаційної політики оголосило конкурс з розробки айдентики до 30-ї річниці незалежності України. Айдентика має розкрити тематику Дня незалежності України ...

Українські рекламісти додали свої плейлисти на Twenty Songs — платформу музичних вподобань рекламників світу

Українські рекламісти зробили свій внесок у платформу, на якій зібрані музичні плейлисти креативників з кращих рекламних агенцій світу. У проєкті ...

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.