З’явилась інтерактивна мапа України про добрі вчинки у дорозі

В час, коли зі всіх інформаційних каналів та ресурсів лунають тривожні новини, мережа АЗК WOG запустила онлайн-проєкт «Карта добрих історій», аби показати українцям, що вони добрі, чуйні, людяні, і мотивувати їх на хороші вчинки. Це інтерактивна мапа України з локаціями добрих історій та пригод, що трапились під час поїздок на авто, у потягу або в аеропорту.

Кожен бажаючий може поділитись власною історією доброти на дорозі. Для цього потрібно надіслати розповідь на сайт people.wog.ua. Історію нанесуть на карту і створять до неї ілюстрацію. Інтерактивна мапа України про добрі вчинки в дорозі вже поповнилась історіями відомих особистостей та блогерів, серед яких Сергій Притула, Андрій Колмачевський, Макс Фрай, Діана Червинська, Дядя Жора, Аревiк Арзуманова, Андрій Трушковський, Таня Парфільєва, Дмитро Дір, Таня Пренткович та ін.

Так, Андрій Колмачевський під час поїздки трасою Київ-Одеса врятував пару їжачків, які займалася коханням прямісінько на шосе. Дядя Жора підібрав пораненого собаку і відвіз до ветеринара, Андрій Трушковський застряг з друзями у ретро автівці без ключа та мобільних телефонів — зачинились дверцята і всі пасажири дружньо шукали варіанти, як вибратись з полону, Дмитру Діру купила сендвіч у Інтерсіті прекрасна дівчина, якій він згодом повернув кошти з відсотками, Аревік Арзуманова побачила, що таке справжня автосолідарність, а Сергій Притула розповів, як уся Західна Україна допомагала йому добратися до мами з Микуличина в Збараж.

«Зараз ми всі знаходимося в незвичному становищі — недосліджений вірус, карантин, невизначеність завтрашнього дня… Все, що стосується правил безпеки та необхідної фінансової допомоги — зрозуміло. Але ж потрібно подбати і про психологічний та моральний стан людей, які щодня тонами отримують тривожні новини. Тому ми вирішили створити позитивний проєкт, який розбавить вир щоденного негативу та підніме настрій людям. Нашій компанії надзвичайно близька тема доріг. Тому виникла ідея зібрати хороші унікальні історії, які трапилися з людьми саме на дорогах України. Адже добрі історії на дорогах створюють не дороги, а люди! І про це варто розповідати. Так з’явилась “Карта добрих історій”, де головними героями є добро, взаємодопомога й людяність», — говорить Віталій Старомінський, директор з маркетингу WOG. 

Раніше команда WOG створила серію віртуальних дорожніх знаків, де за основу взяті реальні офіційні дорожні знаки, але креативно адаптовані під гостру тему карантину.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Lions Live: речниця Bacardi радить шукати суперфанатів і деконструює фокус-групи

Компанія Bacardi останнім часом почала орієнтуватися на ті 10% аудиторії, які є її суперфанатами, а не на 90% людей, які становлять основну масу покупців.

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

Нарбут

Вийшла друком книга «Нарбут» з унікальною обкладинкою кожного примірника в накладі

Вийшла друком книга «Нарбут» — перша книга в Україні, кожний екземпляр якої має унікальну обкладинку, згенеровану алгоритмом. Дизайн книжки та ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

Підсумки першого дня Lions Live від Ани Анджелік, однієї з найвпливовіших CMO світу

Підсумки першого дня Lions Live було підведено Аною Анджелік, яка назвала п’ять ключових інсайтів, які варто винести для себе з понеділкових сесій Lions Live.