Вперше в Україні відбудеться конкурс Young Lions Marketers Competitions Ukraine

Анонсовано повний склад міжнародного журі, що оцінюватиме роботи учасників Young Lions Competitions Ukraine 2020/2021. Це представники маркетингових комунікацій, продакшн- та film-індустрії, дизайнери та арт-директори.

Цього року представники журі з найрізноманітніших куточків планети. 20 профі, 12 країн, сукупно понад 400 нагород Cannes Lions та близько 1000 інших відзнак локальних та міжнародних конкурсів креативності — все це про журі цьогорічного конкурсу.

Серед них:

 • той, хто отримав першого Золотого Лева у 22 роки,
 • один зі 100 найкреативніших людей світу за версією AdWeek,
 • один із творців кампанії «Moldy Whopper» для Burger King,
 • наймолодша жінка-учасниця, яка представила Бразилію на Young Lions Competitions в Каннах,
 • наймолодша жінка-представниця в Клубі Арт-Директорів Німеччини,
 • лауреат 84-х Каннських Левів,
 • творці однієї з найбільш титулованих міжнародних продакшн-компаній.

Більшість з них неодноразово визначала переможців на відомих міжнародних фестивалях креативності – Cannes Lions, Eurobest, Clio Award, Dubai Lynx, New York Festivals.

Вже 22-26 червня цього року журі обере переможця Young Lions Competitions Ukraine 2020/2021 в категоріях PRINT, DESIGN, FILM. А найкращі молоді таланти нашої країни представлять її під час міжнародного етапу конкурсу в Каннах у 2021 році.

2021 JURY UPDATE 41 1 2 - Young Lions Competitions Ukraine 2020/2021 представляє повний склад журі

Представники журі

Jacques Vereecken (Partner Film & Content, MediaMonks, Нідерланди) 

ylc2020 ukraine jacques vereecken - Young Lions Competitions Ukraine 2020/2021 представляє повний склад журі

Має досвід роботи копірайтером, режисером та креативним продюсером, засновник Young Dogs (Young Creatives у Каннах). Позаштатний викладач комерційної режисури в Академії кіно в Амстердамі. Був партнером у Caviar Amsterdam, перш ніж перейти до MediaMonks. Зараз переважно працює над інтегрованим продакшн та коучингом Young Talent. В агенції MediaMonks здобув понад 250 FWA, Effies, Eurobests, SAN та понад 100 Cannes Lions.


Federico Fanti (Executive Creative Director, BDBO Guerrero, Філіппіни) 

ylc2020 ukraine federico fanti - Young Lions Competitions Ukraine 2020/2021 представляє повний склад журі

Понад 15 років у галузі комунікацій, упродовж яких працював у великих мережевих агенціях (McCann-Erickson, Young & Rubicam, BBDO). Протягом своєї кар’єри здобув декілька відзнак (Cannes, Epica, D&AD, LIA, CLIO, Eurobest, Spikes, Art Directors Club). Фанті — фотограф (його роботи представлені на трьох персональних фотовиставках), а також професор Дизайну та Арт-Дирекшн. Спеціалізується на розробці та реалізації локальних та міжнародних інтегрованих кампаній. У Мілані працював із брендами Coca-Cola, Sony Ericsson, Vodafone, L’Oreal та іншими. В Росії працював з Land Rover, Colgate-Palmolive, Danone and Onlime. Наразі в місті Маніла співпрацює з Pepsi, Johnson & Johnson, Mountain Dew, Spam, Snickers, M&M’s, Pedigree.


Gesina Roters (Creative Partner, DAY, Нідерланди)

ylc2020 ukraine gesina roters - Young Lions Competitions Ukraine 2020/2021 представляє повний склад журі

Засновниця та креативна партнерка в DAY, незалежній агенції в Амстердамі, що спеціалізується на стратегії, брендингу та дизайні. Переважно працює у таких сегментах: роздрібна торгівля, спорт, сфера дозвілля та розваг, а також зі FMCG-брендами. Ключова експертність агенції у використанні фізичного простору для створення розумних проявів для брендів із використанням архітектури, інтер’єру та інноваційних фіджитал-підходів.


Pancho Cassis (Global CCO & Partner, DAVID, Іспанія)

ylc2020 ukraine pancho cassis - Young Lions Competitions Ukraine 2020/2021 представляє повний склад журі

AdWeek визнав Панчо одним із найкреативніших людей 2018 року. Креатора було призначено партнером та Global CCO в DAVID після успішного кар’єрного минулого в LOLA MullenLowe і за місяць до створення власної агенції MAD. Працював із відомими брендами, такими як Burger King, Magnum, Scrabble, і створив найбільш обговорювану кампанію Hidden Flag під час Чемпіонату світу з футболу в 2018. В свої 22 вперше здобув Золотого Лева, а наразі має вже більше 50 нагород Cannes Lions. Окрім цього, має понад 400 нагород та 24 гран-прі з інших престижних фестивалів креативності у світі, включно із Effies, D&AD, One Show, Clio.


Jop Quirindongo (Засновник & Visual Identity Specialist, Lowres Creative Studio, Нідерланди)

ylc2020 ukraine jop quirindongo - Young Lions Competitions Ukraine 2020/2021 представляє повний склад журі

Маючи понад 15-річний досвід роботи, Джоп працював у рекламних-, ритейл- та дизайн-агенціях, був партнером та дизайн-директором в бренд-дизайн-агенції, багато років працює як фрілансер. Джоп був членом журі Dutch Digital Design, Esprix та клубу творчості ADCN.


Raluca Circo (Senior Art Director, McCann Bucharest, Румунія)

ylc2020 ukraine raluca circo - Young Lions Competitions Ukraine 2020/2021 представляє повний склад журі

Старша арт-директорка та графічна дизайнерка. Була головою журі в категорії «Дизайн» на New York Festival. Наразі працює в Бухаресті, впроваджує міжнародний досвід навчання та роботи в агенціях. Має переможні роботи із кампаніями в найрізноманітніших сегментах: від digital- до PR-проєктів.


Pablo Perez-Solero (CEO & Executive Creative Director, Bungalow25, Іспанія)

ylc2020 ukraine pablo perez solero - Young Lions Competitions Ukraine 2020/2021 представляє повний склад журі

Розпочав кар’єру в Euro RSCG в 1992, продовжив в LOWE Lintas, після чого задумався над тим, щоб створити власне незалежне агентство. Bungalow25 засновано у 2003 році з партнером Julio Galvez. Основний фокус компанії — креатив. Філософія агенції, за словами Пабло, полягає в тому, що це «агенція, що не стоїть на місці». Багато разів був членом журі різних фестивалів, двічі — у Cannes Lions.


Marcel Hartog (Creative Director/Partner, Joe Public Take-Away Advertising Amsterdam, Нідерланди)

ylc2020 ukraine marcel hartog - Young Lions Competitions Ukraine 2020/2021 представляє повний склад журі

Марсель розпочав роботу копірайтером в Result DDB Amsterdam, потім перейшов до Y&R, де в свої 31 став креативним директором. Згодом він був і креативним партнером в N=5, виконавчим креативним директором у Publicis Groupe Netherlands та JWT Amsterdam (Нідерландська агенція року 2016). У 2017 році він залучає свого найкращого друга Antoine Houtsm у якості креативного партнера до Joe Public Take-Away Advertising, яку вже у 2019-му визнано Нідерландською агенцією року. Марсель здобув понад 150 національних та міжнародних нагород, а також був членом журі на Cannes Lions, Eurobest, Clios та New York Festivals.


René Sohn Kammersgaard (Freelance Creative, Данія)

ylc2020 ukraine rene sohn kammersgaard - Young Lions Competitions Ukraine 2020/2021 представляє повний склад журі

З 2013-го — член журі датської рекламної премії Creative Circle Award і наразі є членом правління, працюючи над заходом цьогоріч. Останні 10 років працював в одному з найкреативніших агентств Данії — Robert & Boisen & Like-minded, останній рік — креативним директором. 


Desmond Lissone (Freelance Creative Director, Нідерланди)

ylc2020 ukraine desmond lissone - Young Lions Competitions Ukraine 2020/2021 представляє повний склад журі

Протягом 20-ти років працював із різноманітними компаніями і дійшов висновку, що комунікація має бути релевантною культурному контексту. Навіть якщо бренд, з яким ви працюєте, не є таким. Це переконання допомогло Дезмонду створювати рекламу без прив’язки до місця роботи, зате щоразу із думкою про людей. Тож він — один серед представників журі Dutch Culture Marketing Awards в категорії «кампанії».Отримував нагороди конкурсів Webby Honoree, Peoples Lovie, Bronze Lovie, FWA Site of the Day, FWA Site of the Month.


Fabian Fraikin (Co-Founder, FJ, Нідерланди)

ylc2020 ukraine fabian fraikin - Young Lions Competitions Ukraine 2020/2021 представляє повний склад журі

Вже в 16 років Фабіан Фрайкін вніс свою компанію у списки торгово-промислової палати Нідерландів. Він — допитливий мандрівник, амбітний підприємець та креатор. Фабіан — у списку «25 Підприємців до 25 Років» по версії Sprout. Також отримав 2 нагороди від Google як найкращий Фотограф Google в Нідерландах.


Eduardo Marques (CCO Publicis Spain, Іспанія)

ok ED5 - Young Lions Competitions Ukraine 2020/2021 представляє повний склад журі

CCO в Publicis Spain. За його плечима кампанії «Moldy Whopper» для Burger King, «IKEA Real Life Series», «Boost Your Voice», «Unfairy Tales» для UNICEF, «Birdhouses» для Airbnb, «Recipe Receipt» для Hellmann, та BK «Whopper Face» для Burger King. Його роботи здобули 40 Каннських Левів (включно із трьома Grand Prix та Titanium Lion). Визнаний Креативним Директором #1 у 2012 та #5 у 2017 роках у рейтингу Cannes Global Creativity Report. 


Laura Esteves (Executive Creative Director DPZ&T Publicis Group, Бразилія)

divulgac a o - Young Lions Competitions Ukraine 2020/2021 представляє повний склад журі

Наймолодша жінка-учасниця, яка представила Бразилію на Young Lions Competitions в Каннах. Як одна із нечисленних виконавчих креативних директорок Бразилії, Лаура має виняткову можливість працювати з найбільшими гравцями ринку країни. Здобула 15 нагород Cannes Lions (серед яких і Glass Lion), One Show Pencil та численні відзнаки локальних фестивалів. Окрім цього, Лаура входила до складу журі фестивалів Cannes Lions, D&AD, а зараз навчається у Гарвардській бізнес-школі на програмі для жінок-керівниць. 


Chacho Puebla (фрілансер, Іспанія) 

YLC2020 Ukraine Chacho Puebla - Young Lions Competitions Ukraine 2020/2021 представляє повний склад журі

Аргентинець, який жив та працював у Чилі, Португалії, Іспанії. Любить розбудовувати команди та агенції. Завдяки Чачо всі агенції, з якими він працював, входили до п’ятірки найтоповіших у країні: Tropa Grey (Чилі), Leo Burnett (Чилі), Leo Burnett (Португалія), Leo Burnett Iberia (Іспанія), Lola (Іспанія). Здобув понад 400 нагород, включно з 10 Гран Прі різних фестивалів та 84 Каннських Леви. Чачо любить як створювати, так і ділитися своєю думкою, тож часто виступає спікером (у тому числі на Cannes Lions, LA Insights та TEDx). Покинув агенцію, щоб зосередиться на проєктах сталого розвитку та консалтингу.


Jorge Munoz (VP Creative Director в Energy BBDO Chicago, США)

9425999B BBE4 4ABD 87F2 9B02A2741F94 - Young Lions Competitions Ukraine 2020/2021 представляє повний склад журі

Креативний директор та арт-директор із Чилі з більш як 15-річним досвідом у рекламі. З 2016 року будує свою кар’єру на ринку США, спочатку в Нью Йорку, а зараз — в Чикаго. Має більше 50-ти нагород престижних фестивалів креативності, серед яких: Cannes Lions, Clio, D&AD, The One Show та інші. 


Fabián Bonelli (CCO Libre Agency, Панама)

WhatsApp Image 2020 03 10 at 9.03.09 PM - Young Lions Competitions Ukraine 2020/2021 представляє повний склад журі

Розпочав кар’єру в локальних агенціях Аргентини на початку 90-х і впродовж більш як 25-ти років обіймав посаду Creative VP у мережевих агенціях у Венесуелі, Панамі, Еквадорі. Впродовж своєї кар’єри працював із брендами Pepsi, Philip Morris, Coca-Cola, Nestlé, Procter & Gamble, Fiat, Chrysler, Renault, United Airlines, McDonald’s, Heinz, Visa, Heineken та ін. Має фестивальні нагороди Cannes Lions, Clio, D&AD.


Vato Kavtaradze (Creative Chairman Windfor’s Tbilisi, Windfor’s Kyiv, Грузія-Україна)

92979429 2844107199011425 2780023564948996096 n - Young Lions Competitions Ukraine 2020/2021 представляє повний склад журі

Під керівництвом Вато Windfor’s Tbilisi стала однією з найкращих агенцій регіону та неодноразово була відзначена нагородами міжнародних фестивалів креативності Golden Drum, EuroBest, AdBlackSea, ADCE Awards, Epica Awards та Cannes Lions. Його досвід роботи налічує успішні колаборації фактично зі всіма найбільшими клієнтами грузинського ринку. Нещодавно він був нагороджений премією Ніка Гужежвані за вклад у розвиток грузинської комунікаційної індустрії. А також цього місяця разом з Іллею Ануфріенко, екс-арт-директором Banda, відкрили офіс Windfor’s у Києві.


Charlotte Bufler (CCO та засновниця The Wunderwaffe, Німеччина)

charlottebufler bubble web - Young Lions Competitions Ukraine 2020/2021 представляє повний склад журі

Наймолодша жінка-представниця в Клубі Арт-Директорів Німеччини. Мала захопливий шлях професійного зростання. Після того, як досліджувала креативність всього світу, відкрила власну агенцію The Wunderwaffe у Мюнхені. Серед клієнтів агенції: Jaguar, Volvo, FreudenHaus Munich, Wiesn-Wirte Munich, JIN restaurant, Ana Alcazar, DieZeitungen та інші.


Samuel Åkesson (незалежний креативний директор, Швеція)

samuelakesson1 - Young Lions Competitions Ukraine 2020/2021 представляє повний склад журі

Розпочав свою кар’єру в Лондоні, 7 років працював у різних агенціях. За 4 роки у Fallon працював над креативними кампаніями для Sony, Orange, Cadbury та BBC. Роботи Самуеля було включено до списку Creative Futures від Creative Review. Також він номінований Young Gun від Клубу Арт-Директорів Нью-Йорку. Самуель 8-й у списку найбільш нагороджених арт-директорів світу! Має більше 100 міжнародних відзнак, включаючи 9 Cannes Lions, Гран-Прі Eurobest, 4 D&AD pencils та Золото в Clio.


Maxime Sauté (CCO та партнер Rethink, Канада)

YLC2020 Ukraine Maxime Saute - Young Lions Competitions Ukraine 2020/2021 представляє повний склад журі

Бельгієць, який працює в Канаді. Його креативні роботи відзначені нагородами The One Show, The Clios, Канадським клубом Реклами & Дизайну, Communications Arts та Cannes Lions. Посів третє місце в рейтингу Арт-Директорів Канади за версією Creative Report Card 2019 від журналу Strategy.


Ознайомитися з повними біографіями представників журі можна на сайті Young Lions Competitions Ukraine.

Нагадаємо, всі представники журі оцінюватимуть роботу за чотирма критеріями:

 • Креативність/інноваційність — 50% голосу
 • Стратегія (включно інсайт) — 20% голосу
 • Відповідність брифу — 20% голосу
 • Якість виконання — 10% голосу

До 16 червня 2020 року включно ще є можливість зареєструватися на Young Lions Competitions Ukraine 2020/2021 через сайт.


Також майбутнім учасникам Young Lions Competitions Ukraine 2020/2021 буде корисно прочитати поради від українських срібних призерів міжнародного YLC 2019 у категорії Design — Тимофія Щербакова і Кристини Фощай. А також поради від українських срібних призерів міжнародного YLC 2019 у категорії Print — Іллі та Катерини Ануфрієнко. А ще у нас є поради від золотих призерів Young Lions Competitions 2019 у Каннах у категорії Film — Іллі Янковського та Віталія Капустяна.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Популяризатор музики, мистецтва, екології, або 10 причин унікальності Respublica FEST

Сьогодні стартував ювілейний Respublica FEST. Він став єдиним фестивальним заходом великого масштабу, що пройде в Україні цьогоріч. 2020-й поставив перед ...

Хутро — криваве жлобство, цирк без тварин: в Україні проведуть перший інста-мітинг за тварин

В останні вихідні вересня гуманістичний рух UAnimals запрошує українців виходити на інста-мітинг за тварин. 25-27 вересня зоозахисники та усі охочі ...

Creative Digest CIAU. Випуск #008

Кампанія з виявлення фейків. Новий спосіб турботи про екологію. Оновлені функції Facebook. Та повернення LIONS Live! Чао, креатори! В ефірі ...

«Креативна Європа» в Україні проведе серію онлайн-нетворкінгів Matchmaking with Creative Europe

Цієї осені 12 національних бюро програми ЄС «Креативна Європа» з усього континенту об’єднають зусилля, щоб побудувати нові зв’язки між представниками ...

Під стінами Верховної Ради встановили мистецьку інсталяцію «Йдеш у політику не одна»

Під Верховною Радою встановили лабіринт, який відтворює шлях жінок у політику. Подія відбулась у рамках запуску кампанії з підтримки гендерної ...

Lynxlive_1

Фестиваль креативності Dubai Lynx проведе в жовтні онлайн-захід Lynx Live Virtual

Онлайн-захід Lynx Live Virtual відбуватиметься 5–7 жовтня. В цей час платформа LIONS Live зосередить свою увагу на контенті, пов’язаному з регіоном MENA.