Проєкт Depositphotos отримав три престижні міжнародні нагороди за дизайн

Креативний проєкт Depositphotos «Стокова фотографія вчора і сьогодні», який відображає зміни в естетиці, образах і тематиці візуального контенту, отримав три міжнародні нагороди за дизайн і розробку — AWWWARDS, CSS Design Awards та FWA of the Day на FWA.

Проєкт Depositphotos отримав три престижні міжнародні нагороди за дизайн
Girl in the light of a projector street lights on a background

Проєкт Depositphotos відзначили у категорії «Сайт дня». Це спільна робота міжнародного фотобанку Depositphotos і креативного дизайн-бутика Advanced Team. Інтерактивний сайт представляє перше глибоке дослідження кардинальних змін у стоковій фотографії за останні 10 років — історію від перших агентств у 1920 році до сучасних мікростоків, огляд декількох десятиліть естетики візуального контенту, головні фактори, які змінили підхід до роботи зі стоковими платформами, а також експертні думки контент-кураторів фотобанку і професійних стокових фотографів.

Креативний проєкт Depositphotos «Стокова фотографія вчора і сьогодні»
Young man writing into an oversized note book

«Ми хотіли на своєму прикладі показати шлях стокової фотографії від постановчих зйомок із сильною постобробкою до щирих, автентичних і оригінальних знімків, розповісти про те, що і як на це вплинуло. Така ідея вимагала неординарного рішення, адже треба було продемонструвати велике розмаїття візуального контенту», — коментує Сандра Яковлева, креативна редакторка у Depositphotos. 

Креативний проєкт Depositphotos «Стокова фотографія вчора і сьогодні»
Four motivated trendy young Asian friends standing close together in a row giving a thumbs up of approval and success

Лендинг створили на 9 мовах, оскільки фотобанк має клієнтів і авторів у 192 країнах. Проєкт презентували 17 червня. Сайт отримав нагороди одразу у трьох міжнародних конкурсах — CSS Design Awards, FWA of the Day на FWA, AWWWARDS, на які щодня надсилають десятки робіт з усього світу. Міжнародне журі оцінювало проєкт у категоріях UI/UX дизайн, розробка, інновації, креативність і контент.

Spaceman making peace sign on a nameless planet

«Для нас проєкт став справжнім викликом. За обмежений час треба було показати крутий результат. З одного боку, була велика кількість інформації, яку хотілося представити у захопливому інтерактивному форматі. З іншого — було важливо не перестаратися і не зробити сайт дуже важким як для сприйняття, так і для швидкості завантаження. Перед нами стояло завдання знайти баланс між креативною формою і дружнім інтерфейсом. Ми досягли цього завдяки анімації та іншим візуальним ефектам, які не просто “прикрасили” сайт, а й проілюстрували смислові блоки й органічно доповнили текст. Перемога у FWA, CSS Design Awards і Awwwards – ще один доказ того, що все вийшло», — додає Євген Тіодоров, Advanced Team.


Depositphotos знайшли натхнення у творчості фотографів на карантині та провели кампанію #LockdownArt на їхню підтримку.

Візуальні тренди 2020 від Depositphotos.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Філософський Сад

Проєкт «Філософський Сад» відкриває доступ до серії подкастів та лонгрідів про культуру

Кожен подкаст і лонгрід проєкту «Філософський Сад» — це бесіда і пошук відповіді на запитання: «Якою мовою люди мистецтва говорять ...

Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Техогляд дитини: Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Інтернет-журнал Platfor.ma разом з ЮНІСЕФ Україна та USAID вирішили креативно нагадати про важливість та необхідність вакцинації. Разом вони розробили проєкт ...

crello

Створювати контент просто: Crello запускає глобальну бренд-кампанію

Crello, онлайн-редактор графіки для створення статичних та анімованих дизайнів, разом з маркетинговим агентством Fedoriv створили бренд-кампанію Design it your way. ...

Adobe MAX 2020 Creativity Conference

З 20 по 22 жовтня відбудеться Adobe MAX 2020 Creativity Conference

Цього року Adobe MAX 2020 Creativity Conference пройде онлайн і безкоштовно. На конференції планується понад 350 сесій і майстер-класів, виступи ...

Паперові мотоцикли та пластилінові зайці: шість кампаній, що вражають майстерністю анімації

Серед кампаній, що відзначилися майстерністю анімації, можна побачити теплі різдвяні історії, метаморфози мотоциклу та різнокольорових пластилінових зайців.

Як зробити ідеальне фото: підготовка та результат

Завісу таємниці трохи відхиляє новий тренд в соцмережах The Setup vs. The Shot. Тобто підготовка до того, як зробити ідеальне фото, та її результат.