Depositphotos підтримує творчість фотографів на карантині

Сьогодні багато фотографів втратили не лише джерело прибутку, а й можливість займатись улюбленою справою. Кордони закриті, подорожі неможливі, за вікном один пейзаж і одні й ті ж обличчя довкола. Та справжній художник здатен побачити мистецтво навіть у повсякденних речах. Depositphotos знайшли натхнення у творчості фотографів на карантині та розпочали кампанію #LockdownArt на їхню підтримку.

«Коли мода вийшла з моди, коли спорт вже не видовищний, коли залишився один пейзаж і один лайфстайл кожного дня… хтось зупинився. А ми — приймаємо виклик! Адже можна посадити фотографа на карантин, але не можна посадити на карантин його талант!» — посил кампанії.

#LockdownArt

Маніфест проєкту був зібраний зі знімків, створених фотографами в ізоляції.

«Наша ідея у тому, що фотосток може бути не просто інструментом продажу контенту, але й платформою, яка дає можливість ділитися своєю творчістю зі світовою комьюніті. Ми хочемо підтримати авторів з усього світу і показати їхній талант», – розповідає Вадим Нехай, CEO Depositphotos.

Щоб приєднатися до проєкту, станьте автором Depositphotos і завантажте свої роботи на сайт із тегом #LockdownArt. Контент-куратори фотобанку виберуть найцікавіші знімки та зберуть їх у спеціальну колекцію, яка буде представлена у бібліотеці Depositphotos, на лендингу проєкту, а також розіслана мільйонам користувачів і клієнтів у всьому світі.

флешмоб від Depositphotos

«Творчість на карантині — це те забуте відчуття з дитинства, коли після школи можна займатись чим завгодно. Без особливої мети, без технічного завдання, просто для себе. Коли увесь світ зупинився, ніхто не чекає значних результатів, чудової якості або дорогих матеріалів. Нарешті з’явився час для справжньої творчості без правил. Проєкт важливий, тому що може надихнути творчих людей трохи пофантазувати з підручними матеріалами, а іншим показати, що світ не зупинився остаточно і що можна творити у будь-яких умовах» – коментує Дар’я Єрмоліна, фотографиня.

творчість фотографів на карантині

Ідея і візуальний стиль комунікаційної кампанії розроблені разом з креативним агентством Crevv і незалежним креатором Анною Гончаровою. 

В тему:

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.

День рідкісних захворювань 2021: Як масштабна світлова ініціатива привернула увагу майже 17 млн українців

Кілька років поспіль українські організації та фармацевтичні компанії, що опікуються пацієнтами із рідкісними захворюваннями, реалізують низку проєктів в Україні до ...

IKEA зображає домівки як крихітні (і екологічні) всесвіти

Наші домівки, навіть крихітні, стали офісами, школами, спортзалами, ресторанами та кінотеатрами і, як показує IKEA, перетворилися на справжні всесвіти.

Організація Over the Bridge та Google AI створили нову пісню Nirvana

Хтозна, які б ще пісні написав Курт Кобейн, якби не вчинив самогубство. Але принаймні Google AI спробував заповнити цю пустку, створивши нову пісню Nirvana.