Руки, які нас врятували: в Україні з’явився проєкт для пошуку роботи під час карантину

На веб-сторінці проєкту вже зібрані 5000 відкритих вакансій для всіх, хто втратив або шукає роботу під час карантину. Ініціатива створена Jooble — українським сайтом із пошуку вакансій

Здається, що в кризу ніхто не наймає нових працівників, і втратити зараз роботу — це катастрофа. Але в Jooble підрахували, що за останні кілька тижнів у їхній системі було зареєстровано близько 5000 нових вакансій. 

Також у березні-квітні найбільш затребуваними стали працівники складу, кур’єри, водії, продавці, касири, вантажники. 

Через таку ситуацію на ринку праці під час карантину команда Jooble вирішила створити проєкт для пошуку роботи «Руки». На сторінці проєкту компанія зібрала всі вакансії, які з’являються та користуються попитом під час карантину. 

«Ми хочемо показати людям, що кожна професія має велике значення для суспільства незалежно від кольору комірця. Цей проєкт створений з метою підтримати людей, які втратили під час карантину роботу, і компанії які створюють зараз робочі місця», — розповідають в Jooble. 

Для запуску агенція Banda створила ролик, присвячений касирам, водіям, ремонтникам, лікарям, комунальникам і всім, хто під час карантину продовжує працювати не віддалено та в надскладних умовах. Багатьох представників цих професій спіткали скорочення або безоплатна відпустка. Мета ролику — подякувати їм і розповісти про проєкт для пошуку роботи під час карантину «Руки» та нові робочі можливості, які він пропонує. Створенням ролику займалася креативна агенція Banda

«Ми давно мріяли подякувати простим, але сильним людям. Вони завжди були справжніми героями, але мало хто помічав їхні звитяги. І ось нарешті настав час робочих рук. Нам разом з Jooble випала нагода змінити ставлення до робітничих професій, які стрімко та сміливо вийшли на передній план. Вони заслуговують на повагу та добрі слова вдячності», — розказують про ролик у Banda.

Читайте також:

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Ліванська газета друкує чорнилом із кров’ю

На День святого Валентина вона зробила доволі специфічну першу сторінку. Її було надруковано чорнилом, змішаним зі справжньою кров’ю.

Балет для перегляду на смартфоні: Австралія проводить конкурс в карантинних умовах

Кожен виступ представляє одного з номінантів Telstra Ballet Dancer Awards–2020, закликаючи глядачів обрати, кому присудити Приз глядацьких симпатій.

мобільний павільйон House of Europe

House of Europe шукає креативні команди в українських містах, які готові прийняти мобільний павільйон

Минулого року разом з молодими українськими архітекторами Іваном Протасовим, Яною Бучацькою, Дмитром Міхєєвим і Тарасом Бараном команда House of Europe розробила мобільний павільйон. Це ...

Google запустив новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture» для школярів, вчителів та батьків

Google запускає новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture». Мета проєкту — допомогти вчителям, учням та їхнім батькам ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.