Відвага прекрасна. Dove випустила відео з пошкодженими обличчями медпрацівників

Косметична компанія Dove випустила відео під назвою «Відвага прекрасна», яким віддячила медикам за їхню роботу під час пандемії COVID-19.

У відео «Відвага прекрасна» від Dove показано вражаючі фото медичних працівників із помітними слідами на шкірі від їхнього захисного спорядження. Це якнайкраще ілюструє виснажливі години, які медпрацівники присвячують постраждалим від коронавірусу.

Відео було створене агенцією Ogilvy Canada.

Команда Ogilvy Canada була вражена та зворушена фотографіями медиків на передовій боротьби з коронавірусом, зробленими італійським фотографом Альберто Джуліані. Вони і послужили головним джерелом натхнення та основою нового відео.

«У нас з’явилося відчуття, що сміливість прекрасна. Ми думали, чому б не спробувати показати людям тих героїв, які нас рятують, а також попросити людей приєднатися до нас, щоб подякувати тим, хто ризикує своїм життям?», — заявив Алессандро Манфреді, виконавчий віце-президент світового бренду Dove, в інтерв’ю AdAge .

30-секундне відео вперше транслювалося в соціальних мережах та на телебаченні минулого тижня, спочатку в США, а згодом — в усьому світі.

Також Dove співпрацює з фондом Vaseline, щоб пожертвувати 2 мільйони доларів на програму Direct Relief, яка підтримує розповсюдження апаратів штучного дихання та медикаментів лікарням, які їх потребують.

Фото в заголовку: https://i.insider.com/

Тим часом в Україні для медпрацівників створили чат-бот, який систематизує боротьбу з COVID-19.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...