Відвага прекрасна. Dove випустила відео з пошкодженими обличчями медпрацівників

Косметична компанія Dove випустила відео під назвою «Відвага прекрасна», яким віддячила медикам за їхню роботу під час пандемії COVID-19.

У відео «Відвага прекрасна» від Dove показано вражаючі фото медичних працівників із помітними слідами на шкірі від їхнього захисного спорядження. Це якнайкраще ілюструє виснажливі години, які медпрацівники присвячують постраждалим від коронавірусу.

Відео було створене агенцією Ogilvy Canada.

Команда Ogilvy Canada була вражена та зворушена фотографіями медиків на передовій боротьби з коронавірусом, зробленими італійським фотографом Альберто Джуліані. Вони і послужили головним джерелом натхнення та основою нового відео.

«У нас з’явилося відчуття, що сміливість прекрасна. Ми думали, чому б не спробувати показати людям тих героїв, які нас рятують, а також попросити людей приєднатися до нас, щоб подякувати тим, хто ризикує своїм життям?», — заявив Алессандро Манфреді, виконавчий віце-президент світового бренду Dove, в інтерв’ю AdAge .

30-секундне відео вперше транслювалося в соціальних мережах та на телебаченні минулого тижня, спочатку в США, а згодом — в усьому світі.

Також Dove співпрацює з фондом Vaseline, щоб пожертвувати 2 мільйони доларів на програму Direct Relief, яка підтримує розповсюдження апаратів штучного дихання та медикаментів лікарням, які їх потребують.

Фото в заголовку: https://i.insider.com/

Тим часом в Україні для медпрацівників створили чат-бот, який систематизує боротьбу з COVID-19.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

У Києві представили інноваційні проєкти в рамках Нідерландського тижня дизайну

В інноваційному парку UNIT.City відбулась виставка українських проєктів в рамках Нідерландського тижня дизайну — найбільшої в Північній Європі події в ...

Якими були б Google Карти 200 років тому: проєкт відтворення історичного вигляду міст

Онлайн-карта з відкритим кодом дозволяє побачити з висоти пташиного польоту та у режимі перегляду вулиць, як з часом змінювалися американські міста.

Бритви, барабани та безпечні автівки: кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності

Під час Cannes Lions 2019 кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності, становили більше половини номінантів нової категорії Creative Strategy.

Проекції SmartThings: компанія Samsung облаштувала будинок з привидами

Компанія Samsung перетворила 300-річний дім, споруджений ще у 18 столітті, на будинок з привидами, використавши для цього проекції SmartThings.

Що принесло водою: агенція McCann повністю обставила квартиру річковим сміттям

Спочатку креативна команда планувала облаштувати кілька таких «апартаментів з річки» у вантажних контейнерах, які були б цілодобово відкриті для публіки.

Купуй українське: в Україні стартує Тиждень малих українських виробників

Купуй українське: в Україні стартує Тиждень малих українських виробників

З 27 жовтня до 1 листопада в Україні вперше відбуватиметься Тиждень малих українських виробників. Його мета — підтримати представників малого ...