PIT BULL™ запустив #диваннийчелендж для всіх, хто вміє запалювати навіть на карантині

Перебування вдома вже перевищило всі ліміти омріяного пасивного відпочинку. Всі скучили за жвавою діяльністю та спілкуванням. Тож, щоб із потопанням у подушках власної канапи заразом не потонути і в біблійних смертних гріхах, як-от чревоугіддя, розпуста чи лінощі, PIT BULL™ запустив у соцмережах дотепний челендж під назвою #диваннийгерой. Все, що потрібно зробити учасникові, це вигадати репризу зі своїм «карантинним напарником» – диваном, і розмістити фото чи відео на своїх сторінках із хештегами #pitbullenergy та #диваннийгерой. Нагорода сама знайде обраних 11 травня у вигляді «антикризового паку» з улюбленим PIT BULL™ всередині. Найкращі ж шедеври користувачів будуть зібрані у підсумковий «Диванний маніфест» і викладені на комунікаційних майданчиках Pit Bull Energy.

«Навіть у складних обставинах наш бренд знаходиться на зв’язку зі своєю аудиторією, щоб як істинне джерело енергії підтримувати та підбадьорювати її. Це залишається незмінним незалежно від локації: боксерського рингу, реп-батлової сцени чи навіть канапи. Наразі стартувала рекламна активність, що є доречною з огляду на поточну ситуацію та суспільні настрої. Але PIT BULL™ не читає нотацій, не повторює надокучливу пандемічну мантру, не нав’язує свій продукт, а просто робить все, щоб підняти настрій, дати змогу розім’яти належані м’язи і прокачати мізки позитивом. Споживач мусить знати, що PIT BULL™ – це твій бро, твій кореш, який завжди тут, щоб добряче разом розважитися», – зауважила Олена Чувакіна, бренд-директор Групи Компаній «Нові Продукти».

Співавторами та рушіями динамічного «диванного контента» виступили давні творчі друзі ГК «Нові Продукти» – #ODDEE Agency. Ними було відзнято бомбезний і в позитивному сенсі провокативний тизерний ролик «Диванного маніфесту», що трохи розворушив «сонне царство» стомлених карантином. Творчий задум розвиває послідовно втілювану стратегію PIT BULL™ щодо створення нативного інформаційного вмісту, який природно приваблює споживача, відповідаючи його вподобанням, захопленням та інтересам. Ось як прокоментував вибір маркетингових інструментів Іван Базар, CEO ODDEE: «Зараз піпл з айфонами, а тим паче з появою Tik Tok, генерує контент зі скаженою швидкістю, і їх не наздогнати. Крім того, багато фан-контента, плюс дотримуватися тон-оф-войс “на серйозних щах”, узгоджувати віжуал – це гальмо, а треба бути швидким чи тебе забудуть. Ми хочемо бути присутніми у цій контент-гонитві, тому стимулюємо UGC із продакт-плейсментом бренда».

Цільова аудиторія PIT BULL™ – рухлива, непосидюча, їй найважче даються обмеження фізичної активності. Крім того, прихильники енергетика традиційно вирізняються незалежним норовом та волелюбністю, важко сприймаючи будь-які безкомпромісні вказівки «зверху». Тож PIT BULL™ у своїй комунікації ще й здійснює важливу соціальну місію, намагаючись примирити об’єктивну епідеміологічну необхідність зі свободою волі темпераментної молоді. В активації опосередковано закладено важливий меседж, який обігрується через іронію «близьких стосунків із диваном»: так, #залишайсявдома, щоб вберегти своє здоров’я для якнайшвидшого повернення до звичного ритму життя, але водночас рухайся, будь собою, радісно, свідомо та самодисципліновано проживай кожен свій день, не припиняючи енергійно займатися своїм тілом та розумом.

В тему:

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Бренд Liquid Death допомагає надсилати пластикові пляшки туди, звідки вони беруться

Від думок про те, як можна применшити власний внесок у забруднення одноразовим пластиком, часом аж голова пухне. Тому бренд води ...

Створено першу кулінарну книгу для тих, хто через COVID-19 не відчуває смаки або запахи

Один з найвідоміших побічних ефектів COVID-19 — це втрата відчуття смаку або запаху, яка може тривати невизначено довго. Як наслідок, ...

Марина Пухова з Havas PR Kyiv увійшла до складу глобального Impact+ комітету міжнародної мережі Havas

Havas Impact+ Committee сформований з фахівців в області корпоративно-соціальних комунікацій з понад 10 країн, включаючи США, Іспанію, Великобританію, Францію, Італію. ...