PIT BULL™ запустив #диваннийчелендж для всіх, хто вміє запалювати навіть на карантині

Перебування вдома вже перевищило всі ліміти омріяного пасивного відпочинку. Всі скучили за жвавою діяльністю та спілкуванням. Тож, щоб із потопанням у подушках власної канапи заразом не потонути і в біблійних смертних гріхах, як-от чревоугіддя, розпуста чи лінощі, PIT BULL™ запустив у соцмережах дотепний челендж під назвою #диваннийгерой. Все, що потрібно зробити учасникові, це вигадати репризу зі своїм «карантинним напарником» – диваном, і розмістити фото чи відео на своїх сторінках із хештегами #pitbullenergy та #диваннийгерой. Нагорода сама знайде обраних 11 травня у вигляді «антикризового паку» з улюбленим PIT BULL™ всередині. Найкращі ж шедеври користувачів будуть зібрані у підсумковий «Диванний маніфест» і викладені на комунікаційних майданчиках Pit Bull Energy.

«Навіть у складних обставинах наш бренд знаходиться на зв’язку зі своєю аудиторією, щоб як істинне джерело енергії підтримувати та підбадьорювати її. Це залишається незмінним незалежно від локації: боксерського рингу, реп-батлової сцени чи навіть канапи. Наразі стартувала рекламна активність, що є доречною з огляду на поточну ситуацію та суспільні настрої. Але PIT BULL™ не читає нотацій, не повторює надокучливу пандемічну мантру, не нав’язує свій продукт, а просто робить все, щоб підняти настрій, дати змогу розім’яти належані м’язи і прокачати мізки позитивом. Споживач мусить знати, що PIT BULL™ – це твій бро, твій кореш, який завжди тут, щоб добряче разом розважитися», – зауважила Олена Чувакіна, бренд-директор Групи Компаній «Нові Продукти».

Співавторами та рушіями динамічного «диванного контента» виступили давні творчі друзі ГК «Нові Продукти» – #ODDEE Agency. Ними було відзнято бомбезний і в позитивному сенсі провокативний тизерний ролик «Диванного маніфесту», що трохи розворушив «сонне царство» стомлених карантином. Творчий задум розвиває послідовно втілювану стратегію PIT BULL™ щодо створення нативного інформаційного вмісту, який природно приваблює споживача, відповідаючи його вподобанням, захопленням та інтересам. Ось як прокоментував вибір маркетингових інструментів Іван Базар, CEO ODDEE: «Зараз піпл з айфонами, а тим паче з появою Tik Tok, генерує контент зі скаженою швидкістю, і їх не наздогнати. Крім того, багато фан-контента, плюс дотримуватися тон-оф-войс “на серйозних щах”, узгоджувати віжуал – це гальмо, а треба бути швидким чи тебе забудуть. Ми хочемо бути присутніми у цій контент-гонитві, тому стимулюємо UGC із продакт-плейсментом бренда».

Цільова аудиторія PIT BULL™ – рухлива, непосидюча, їй найважче даються обмеження фізичної активності. Крім того, прихильники енергетика традиційно вирізняються незалежним норовом та волелюбністю, важко сприймаючи будь-які безкомпромісні вказівки «зверху». Тож PIT BULL™ у своїй комунікації ще й здійснює важливу соціальну місію, намагаючись примирити об’єктивну епідеміологічну необхідність зі свободою волі темпераментної молоді. В активації опосередковано закладено важливий меседж, який обігрується через іронію «близьких стосунків із диваном»: так, #залишайсявдома, щоб вберегти своє здоров’я для якнайшвидшого повернення до звичного ритму життя, але водночас рухайся, будь собою, радісно, свідомо та самодисципліновано проживай кожен свій день, не припиняючи енергійно займатися своїм тілом та розумом.

В тему:

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Якими були б Google Карти 200 років тому: проєкт відтворення історичного вигляду міст

Онлайн-карта з відкритим кодом дозволяє побачити з висоти пташиного польоту та у режимі перегляду вулиць, як з часом змінювалися американські міста.

Бритви, барабани та безпечні автівки: кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності

Під час Cannes Lions 2019 кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності, становили більше половини номінантів нової категорії Creative Strategy.

Проекції SmartThings: компанія Samsung облаштувала будинок з привидами

Компанія Samsung перетворила 300-річний дім, споруджений ще у 18 столітті, на будинок з привидами, використавши для цього проекції SmartThings.

Що принесло водою: агенція McCann повністю обставила квартиру річковим сміттям

Спочатку креативна команда планувала облаштувати кілька таких «апартаментів з річки» у вантажних контейнерах, які були б цілодобово відкриті для публіки.

Найбіліший білий колір як спосіб боротьби з глобальним потеплінням

Американські науковці отримали найбіліший білий колір у світі, який так ефективно відбиває світло, що охолоджує поверхню, яка в цей колір пофарбована.

Відповідальний креатив: три рекламні кампанії про свідоме споживання

У 2015 році саміт ООН ухвалив 17 цілей сталого розвитку. Одна з них — відповідальне споживання та виробництво. Вона стосується ...