Prom.ua та Banda створили кампанію «Україно, не зупиняйся!»

Prom.ua разом з Banda зняли зворушливий ролик, щоб підтримати та подякувати всім домашнім працівникам і підприємцям. Усім, хто продовжує працювати та не дає Україні зупинитися.

Ідею нової кампанії підкинуло саме життя — в один момент CEO, адміністратори, спеціалісти з підтримки й постачання, продавці опинилися у дуже схожих умовах. Усі почали працювати ще більше, ніж зазвичай, в імпровізованих кабінетах на кухні та спальні, у компанії активних дітей і непосидючих тварин, а також проводити наради із шаф та ванних кімнат. 

«Це дяка кожному підприємцю, хто продовжує працювати вдома наперекір незвичним обставинам. У кожній домівці кожної хвилини вирує робочий процес. Чого тільки не відбувається — і татусі, які прилаштовують ноутбук до возика з немовлям і сім’ї, які погодинно працюють то за фахом, то батьками. Цей ролик — про кожного хто робить все на що здатен», –– говорить Саша Жиляєв, маркетинг-директор Prom.ua.

На Prom.ua працює 57 тисяч підприємців з усієї України, а понад 2 мільйони українців щодня заходять на маркетплейс за покупками. 

«Підприємцям нелегко —  склади закрилися, у постачальників закінчилися товари,  попит на товари змінився. Чимало втратили частину замовлень. Та лише 1% підприємців Прому призупинили роботу.  Більшість — зінюють асортимент,  шукають нових постачальників, кур’єрів і працюють.  І ми допомагаємо їм, чим можемо — запускаємо безкоштовну доставку, безпечні способи оплати», —  розповідає Іван Портний, CEO Prom.ua.

Ролик зробили за кілька днів.

«Під час карантину проводити повноцінні зйомки неможливо. Але завдяки справжнім підприємцям, які погодилися відзняти для нас свої домашні робочі будні, цей ролик став реальністю. Наші друзі, домашні СЕО, підприємці, що пакують замовлення вдома, а потім відправляють їх у різні куточки країни, — реальні моменти з їхнього життя стали основою ролика. Це емоційне відео про людей, які продовжують рухати економіку вперед, незважаючи ні на що,» — коментують в Banda.

В тему:

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Бренд Liquid Death допомагає надсилати пластикові пляшки туди, звідки вони беруться

Від думок про те, як можна применшити власний внесок у забруднення одноразовим пластиком, часом аж голова пухне. Тому бренд води ...

Створено першу кулінарну книгу для тих, хто через COVID-19 не відчуває смаки або запахи

Один з найвідоміших побічних ефектів COVID-19 — це втрата відчуття смаку або запаху, яка може тривати невизначено довго. Як наслідок, ...

Марина Пухова з Havas PR Kyiv увійшла до складу глобального Impact+ комітету міжнародної мережі Havas

Havas Impact+ Committee сформований з фахівців в області корпоративно-соціальних комунікацій з понад 10 країн, включаючи США, Іспанію, Великобританію, Францію, Італію. ...

Майже піксарівське відео про тренування собак-поводирів від організації Guide Dogs

Благодійна організація Guide Dogs, яка допомагає незрячим людям, задіяла нестримну силу цуценят, щоб відзначити своє 90-річчя та висловити подяку своїм ...