Prom.ua та Banda створили кампанію «Україно, не зупиняйся!»

Prom.ua разом з Banda зняли зворушливий ролик, щоб підтримати та подякувати всім домашнім працівникам і підприємцям. Усім, хто продовжує працювати та не дає Україні зупинитися.

Ідею нової кампанії підкинуло саме життя — в один момент CEO, адміністратори, спеціалісти з підтримки й постачання, продавці опинилися у дуже схожих умовах. Усі почали працювати ще більше, ніж зазвичай, в імпровізованих кабінетах на кухні та спальні, у компанії активних дітей і непосидючих тварин, а також проводити наради із шаф та ванних кімнат. 

«Це дяка кожному підприємцю, хто продовжує працювати вдома наперекір незвичним обставинам. У кожній домівці кожної хвилини вирує робочий процес. Чого тільки не відбувається — і татусі, які прилаштовують ноутбук до возика з немовлям і сім’ї, які погодинно працюють то за фахом, то батьками. Цей ролик — про кожного хто робить все на що здатен», –– говорить Саша Жиляєв, маркетинг-директор Prom.ua.

На Prom.ua працює 57 тисяч підприємців з усієї України, а понад 2 мільйони українців щодня заходять на маркетплейс за покупками. 

«Підприємцям нелегко —  склади закрилися, у постачальників закінчилися товари,  попит на товари змінився. Чимало втратили частину замовлень. Та лише 1% підприємців Прому призупинили роботу.  Більшість — зінюють асортимент,  шукають нових постачальників, кур’єрів і працюють.  І ми допомагаємо їм, чим можемо — запускаємо безкоштовну доставку, безпечні способи оплати», —  розповідає Іван Портний, CEO Prom.ua.

Ролик зробили за кілька днів.

«Під час карантину проводити повноцінні зйомки неможливо. Але завдяки справжнім підприємцям, які погодилися відзняти для нас свої домашні робочі будні, цей ролик став реальністю. Наші друзі, домашні СЕО, підприємці, що пакують замовлення вдома, а потім відправляють їх у різні куточки країни, — реальні моменти з їхнього життя стали основою ролика. Це емоційне відео про людей, які продовжують рухати економіку вперед, незважаючи ні на що,» — коментують в Banda.

В тему:

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...

мобільний павільйон House of Europe

House of Europe шукає креативні команди в українських містах, які готові прийняти мобільний павільйон

Минулого року разом з молодими українськими архітекторами Іваном Протасовим, Яною Бучацькою, Дмитром Міхєєвим і Тарасом Бараном команда House of Europe розробила мобільний павільйон. Це ...

Google запустив новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture» для школярів, вчителів та батьків

Google запускає новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture». Мета проєкту — допомогти вчителям, учням та їхнім батькам ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Організація Грети Тунберг саркастично рекламує втечу із Землі на Марс

Саркастична реклама марсіанського туризму звернена до тих 99% населення планети, які ніколи не зможуть дозволити собі втечу із Землі на Марс.

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...