День, коли мегаполіс зупинився: ООН привертає увагу до проблеми транспорту в містах

Нещодавно було оприлюднено короткий фільм від агенції Wunderman Thompson Brazil, створений у партнерстві з YouTube. У ньому режисер Веллас (Vellas) з продакшен-компанії Saigon розповідає про проблеми транспорту в містах, показавши той гіпотетичний день, коли весь дорожній рух у Сан-Паулу зупиниться. Взагалі.

«Нерухоме місто» (CIDADE INERTE) стало результатом співпраці між YouTube, ООН та кінофестивалем «Трайбека», який є одним з найбільших фестивалів незалежного кіно у США. Мета цього проєкту – поінформувати публіку про 17 Глобальних цілей сталого розвитку ООН за допомогою ряду коротких послідовних фільмів. За задумом, вони мають бути донесені до аудиторії за допомогою алгоритму рекомендацій YouTube.

Цей фільм встигли зняти до початку пандемії коронавірусу.

Wunderman Thompson Brazil разом із продакшен-компанією Saigon стала єдиною агенцією з Латинської Америки, яку було обрано для участі в цій колаборації. Бразильській креативній команді випало завдання творчо розповісти про Ціль 11 – Сталий розвиток міст і громад. До неї входили декілька можливих тем, і команда Wunderman Thompson вирішила привернути увагу до проблеми транспорту в містах.

Виходячи зі своєї обраної теми, креатори з Wunderman Thompson позиціонували ідею мобільності, як щось, що однаково стосується всіх. Нескінченні затори на дорогах щодня впливають на життя населення Сан-Паулу, незалежно від рівня доходів чи способу пересування: хаотичний дорожній рух, забруднення, насильство, географічна нерівність та інші проблеми. Це й дало початок ідеї мініфільму «Нерухоме місто», який показав з точки зору окремої родини, що відбуватиметься, коли весь Сан-Паулу намертво зупиниться в заторах.

Трохи статистики

Фільм нагадує про той факт, що проблеми транспорту в містах створені усіма городянами спільно. Також він спирається на цілком реальні дані по місту Сан-Паулу:

  • В середньому кожен городянин проводить 36 днів на рік, стоячи у пробці.
  • Щодня забруднення вбиває 20 людей.
  • Кількість людей, загиблих через агресію, спровоковану аваріями на дорогах, на 30% перевищує смертність через публічне насильство.

Інші проєкти

Серед інших проєктів, присвячених Цілям сталого розвитку ООН, ми нещодавно могли бачити, як Ціль 14 – збереження морських ресурсів – була продемонстрована за допомогою псевдодокументального фільму про природу, який розповідав про нового жителя океанських глибин – пластик.

А важливість Цілі 4 (якісна освіта) була наочно показана австралійськими креаторами у начебто серії трейлерів до драматичного фільму.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...