День, коли мегаполіс зупинився: ООН привертає увагу до проблеми транспорту в містах

Нещодавно було оприлюднено короткий фільм від агенції Wunderman Thompson Brazil, створений у партнерстві з YouTube. У ньому режисер Веллас (Vellas) з продакшен-компанії Saigon розповідає про проблеми транспорту в містах, показавши той гіпотетичний день, коли весь дорожній рух у Сан-Паулу зупиниться. Взагалі.

«Нерухоме місто» (CIDADE INERTE) стало результатом співпраці між YouTube, ООН та кінофестивалем «Трайбека», який є одним з найбільших фестивалів незалежного кіно у США. Мета цього проєкту – поінформувати публіку про 17 Глобальних цілей сталого розвитку ООН за допомогою ряду коротких послідовних фільмів. За задумом, вони мають бути донесені до аудиторії за допомогою алгоритму рекомендацій YouTube.

Цей фільм встигли зняти до початку пандемії коронавірусу.

Wunderman Thompson Brazil разом із продакшен-компанією Saigon стала єдиною агенцією з Латинської Америки, яку було обрано для участі в цій колаборації. Бразильській креативній команді випало завдання творчо розповісти про Ціль 11 – Сталий розвиток міст і громад. До неї входили декілька можливих тем, і команда Wunderman Thompson вирішила привернути увагу до проблеми транспорту в містах.

Виходячи зі своєї обраної теми, креатори з Wunderman Thompson позиціонували ідею мобільності, як щось, що однаково стосується всіх. Нескінченні затори на дорогах щодня впливають на життя населення Сан-Паулу, незалежно від рівня доходів чи способу пересування: хаотичний дорожній рух, забруднення, насильство, географічна нерівність та інші проблеми. Це й дало початок ідеї мініфільму «Нерухоме місто», який показав з точки зору окремої родини, що відбуватиметься, коли весь Сан-Паулу намертво зупиниться в заторах.

Трохи статистики

Фільм нагадує про той факт, що проблеми транспорту в містах створені усіма городянами спільно. Також він спирається на цілком реальні дані по місту Сан-Паулу:

  • В середньому кожен городянин проводить 36 днів на рік, стоячи у пробці.
  • Щодня забруднення вбиває 20 людей.
  • Кількість людей, загиблих через агресію, спровоковану аваріями на дорогах, на 30% перевищує смертність через публічне насильство.

Інші проєкти

Серед інших проєктів, присвячених Цілям сталого розвитку ООН, ми нещодавно могли бачити, як Ціль 14 – збереження морських ресурсів – була продемонстрована за допомогою псевдодокументального фільму про природу, який розповідав про нового жителя океанських глибин – пластик.

А важливість Цілі 4 (якісна освіта) була наочно показана австралійськими креаторами у начебто серії трейлерів до драматичного фільму.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...

AB InBev Efes Україна та Carlsberg Ukraine створили кампанію до Всесвітнього дня відповідального споживання пива

Аліна Паш, креативники MAKE SENSE та українські пивні гіганти закликають підлітків бути на стилі, а дорослих: «не продавати, не наливати ...

Челендж для моряків та інфлюенсерів: як виглядає рекламна кампанія військових США

Військово-морські сили США залучили до челенджу «Sailor VS» ряд популярних відеоблогерів, запросивши їх позмагатися в майстерності з військовими моряками.

Як Snickers страхував людей від «голодних» помилок

Щоб отримати компенсацію безкоштовними шоколадними батончиками, треба було довести, що людина, яка вчинила помилку, була на той момент голодна.

Як створювалися номіновані на «Еммі-2020» вступні титри серіалів: досвід студії Elastic

Якщо поглянути на номіновані на Еммі-2020 вступні титри серіалів, можна побачити, що чотири з семи були створені студією Elastic.

Притча поза часом: український режисер зняв чорно-білий фільм про проблемне квартирне питання

Після смерті матері троє її дорослих дітей починають сварку через квартиру, в якій вони провели своє дитинство. Молодший син Павло ...