День, коли мегаполіс зупинився: ООН привертає увагу до проблеми транспорту в містах

Нещодавно було оприлюднено короткий фільм від агенції Wunderman Thompson Brazil, створений у партнерстві з YouTube. У ньому режисер Веллас (Vellas) з продакшен-компанії Saigon розповідає про проблеми транспорту в містах, показавши той гіпотетичний день, коли весь дорожній рух у Сан-Паулу зупиниться. Взагалі.

«Нерухоме місто» (CIDADE INERTE) стало результатом співпраці між YouTube, ООН та кінофестивалем «Трайбека», який є одним з найбільших фестивалів незалежного кіно у США. Мета цього проєкту – поінформувати публіку про 17 Глобальних цілей сталого розвитку ООН за допомогою ряду коротких послідовних фільмів. За задумом, вони мають бути донесені до аудиторії за допомогою алгоритму рекомендацій YouTube.

Цей фільм встигли зняти до початку пандемії коронавірусу.

Wunderman Thompson Brazil разом із продакшен-компанією Saigon стала єдиною агенцією з Латинської Америки, яку було обрано для участі в цій колаборації. Бразильській креативній команді випало завдання творчо розповісти про Ціль 11 – Сталий розвиток міст і громад. До неї входили декілька можливих тем, і команда Wunderman Thompson вирішила привернути увагу до проблеми транспорту в містах.

Виходячи зі своєї обраної теми, креатори з Wunderman Thompson позиціонували ідею мобільності, як щось, що однаково стосується всіх. Нескінченні затори на дорогах щодня впливають на життя населення Сан-Паулу, незалежно від рівня доходів чи способу пересування: хаотичний дорожній рух, забруднення, насильство, географічна нерівність та інші проблеми. Це й дало початок ідеї мініфільму «Нерухоме місто», який показав з точки зору окремої родини, що відбуватиметься, коли весь Сан-Паулу намертво зупиниться в заторах.

Трохи статистики

Фільм нагадує про той факт, що проблеми транспорту в містах створені усіма городянами спільно. Також він спирається на цілком реальні дані по місту Сан-Паулу:

  • В середньому кожен городянин проводить 36 днів на рік, стоячи у пробці.
  • Щодня забруднення вбиває 20 людей.
  • Кількість людей, загиблих через агресію, спровоковану аваріями на дорогах, на 30% перевищує смертність через публічне насильство.

Інші проєкти

Серед інших проєктів, присвячених Цілям сталого розвитку ООН, ми нещодавно могли бачити, як Ціль 14 – збереження морських ресурсів – була продемонстрована за допомогою псевдодокументального фільму про природу, який розповідав про нового жителя океанських глибин – пластик.

А важливість Цілі 4 (якісна освіта) була наочно показана австралійськими креаторами у начебто серії трейлерів до драматичного фільму.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Nebo на культурній орбіті: новини з Канади, про Netflix та найменший у світі автосалонNebo на культурній орбіті: новини з Канади, про Netflix та найменший у світі автосалон

Nebo на культурній орбіті: новини з Канади, про Netflix та найменший у світі автосалон

Привіт, земляни! Поки у вас лише з’являється святковий настрій, у нас він уже давно є. А все тому, що нашій ...

Nebo ideas agency и магия кофе «Чорна Карта»

Nebo ideas agency выпустило новый магический ролик для бренда «Чорна Карта». В нем креативщики решили показать историю одного дворика итальянского ...

Сміття та футболки на все життя: що продавали британські екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020

Ці три екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020 скористалися нагодою привернути увагу до пластикового забруднення, вуглецевих викидів та вимирання диких тварин.

Ілля Кенігштейн та Дем’ян Ом про те, що значить — діяти інноваційноІлля Кенігштейн та Дем’ян Ом про те, що значить — діяти інноваційно

Ілля Кенігштейн та Дем’ян Ом про те, що значить — діяти інноваційно

Здорова конкуренція є запорукою прогресу економіки країни. Аби бути конкурентоспроможним в епоху науково-технічного прогресу, потрібно відчувати і передбачати тренди. Їх ...

Creative Digest CIAU. Випуск #017Creative Digest CIAU. Випуск #017

Creative Digest CIAU. Випуск #017

Соціальні кампанії для боротьби з домашнім насильством. Startup World Cup в Україні. Екопроєкти 2020. А також історії створення логотипів культових ...

На хвороби нема часу: Санофі в Україні та Publicis Ukraine нагадали українцям про важливість вакцинації

Publicis Ukraine створила для Санофі в Україні, зокрема для напряму вакцин Санофі Пастер, кампанію, що нагадує українцям про важливість вакцинації ...