ООН розповідає про проблему неписьменності за допомогою послідовних трейлерів на YouTube

Креативна агенція Emotive та продакшен-компанія Good Oil разом з YouTube та ООН створили для Австралії кампанію, покликану підкреслити важливість хорошої освіти, про що наголошують і Цілі сталого розвитку ООН. Цю серію відео було створено спеціально для YouTube та інтегровано в алгоритм рекомендації цієї платформи. Вона має вигляд ряду послідовних трейлерів, які сприймаються дуже по-різному, залежно від того, орієнтується глядач на текст чи на озвучку.

Кампанія присвячена проблемі, про існування якої у такій країні як Австралія дуже важко повірити – проблемі неписьменності. Зокрема, під час роботи над брифом, агенція Emotive виявила, що понад півмільйона австралійців у віці від 15 до 85 є неписьменними. Цифри виявилися дійсно шокуючими і показали, що навіть у розвинених країнах хорошу освіту не можна сприймати як даність. Це й привело до створення проєкту Trojan Trailer.

Історія з двома фіналами

Бен Клер (Ben Clare), креативний директор Emotive, пояснив задум так: «Ми хотіли привернути увагу до нашої цілі за допомогою простої демонстрації, переконавши глядачів проникнутися співчуттям до проблеми. Ідея полягала в тому, щоб зацікавити глядачів начебто трейлером до фільму, адже це є одна з найпопулярніших категорій контенту YouTube. От тільки в нашому трейлері приховане послання про неписьменність. Для неписьменних глядачів – це лише драматичний трейлер. Але для тих, хто вміє читати, він став нагадуванням про те, як сильно неоднаковий доступ до освіти здатен вплинути на життя людей».

Ця серія послідовних трейлерів на YouTube складається з кількох коротких тизерів, які нагнітають інтригу перед трейлером на 1 хвилину. Якщо глядач пропускає цей трейлер, Emotive скеровує його до кількох наступних відео, у яких ситуація головної героїні лише погіршується, проводячи паралель з тим, як на життя людини впливає неписьменність. Але це лише один з двох можливих варіантів завершення цієї історії. Якщо глядач все ж додивляється трейлер до кінця, то наступним рекомендованим йому відео стане оптимістичніший варіант.

За словами Мішель Севілл (Michelle Sеvill), режисерки з Good Oil: «Я хотіла дійсно переконати людей, що вони дивляться серію послідовних трейлерів, тож масштаб історії повинен був бути відповідним. Витягти літак у пустелю та вести зйомки під палючим сонцем було непросто, але цікаво. І захоплююча картина виявилася варта всіх зусиль».

Ця кампанія є ексклюзивною для YouTube. Всю серію фільмів можна переглянути тут:

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Новий Mini Electric Pacesetter кидає виклик римському метро

Бренд Mini, відомий своїми культовими малолітражками, відзначає в новій рекламі випуск першого електромобіля Mini Electric Pacesetter. Щоб привернути увагу до ...

Реп-виконавиця alyona alyona стала голосом орфанних пацієнтів в Україні

Орфанні хвороби — рідкісні хвороби. Ці захворювання мають тяжкий і хронічний перебіг, призводять до інвалідності, а також супроводжуються зниженням якості ...

«Май повагу до тітоньки», – каже реклама філіппінської мережі пекарень Julie’s

Події ролика для мережі пекарень Julie’s розгортаються у спортзалі, де немолоді тітоньки спокійно вправляються собі перед дзеркалом.

Verizon пропонує геймерам незнищенний ігровий контролер (але швидкий інтернет все ж краще)

Привернути увагу до своїх інтернет-послуг мережа Verizon Fios вирішила у найхарактерніший геймерський спосіб – потроливши всіх.

Львівські стартапери відтворять 3D-моделі втрачених пам’яток Львова

Львівські фахівці працюють на створенням нового виду туризму — інтерактивний туризм. Команда Chameleon Age відтворює 3D-моделі втрачених пам’яток Львова. Зокрема, ...

Вакцина робить світ відкритим. Google випустив новий життєствердний ролик

Google опублікував на YouTube ролик, який закликає людей вакцинуватися. Використовуючи пошукові запити Google, ролик наочно демонструє повернення країн та людей від ...