Морган Фрімен озвучив документальний фільм про пластик, що «живе» в океані

За даними Всесвітнього економічного форуму в 2050 році в океані буде більше пластика, ніж риби. Це – одна з причин, чому ООН, компанії Google та Tribeca Enterprises і агенція Goodby Silverstein & Partners створили короткий документальний фільм, озвучений відомим актором Морганом Фріменом. Цей фільм розповідає про нового мешканця океанських глибин – пластик, що «живе» в океані.

Відео під назвою «Life Below Water: The Arrival of a New Species» має всі риси, притаманні сучасним майстерно зробленим документальним фільмам про природу. Водночас воно пропонує зазирнути у те майбутнє, яке чекає на океани, якщо пластикове забруднення продовжуватиме й далі наростати такими темпами, як зараз. Режисером фільму став Браян Шульц з Tribeca.

«Забруднення океанів впливає на нашу їжу, повітря, яким ми дихаємо, землю, дику природу і загалом на наше здоров’я. Кожен аспект нашого життя залежить від чистоти океанів, тому ігнорування проблеми є набагато небезпечнішим, ніж може здаватися», – пояснила Кейт Бейнгем (Kate Baynham), креативна директорка GS&P.

Ця кампанія була запущена 4 серпня на YouTube і розгортатиметься впродовж наступних чотирьох тижнів, використовуючи алгоритм рекомендацій відеореклами. Кампанія включає в себе два тизери на 6 секунд, короткий фільм та чотири 15-секундні заклики до дії. Вона структурована таким чином, щоб глядачі YouTube ознайомилися з її контентом у певній, заздалегідь визначеній, послідовності.

«Оскільки обсяг уваги глядачів постійно зменшується, а YouTube зараз переглядають переважно з мобільних пристроїв, такий послідовний підхід до сторітелінгу дає можливість розповідати історії, дозуючи їх у вигляді легкозасвоюваних шматочків», – розповіла Крістін Чен (Christine Chen), директорка з питань комунікаційної стратегії GS&P.

Мета цієї кампанії – поінформувати людей про Цілі сталого розвитку ООН, і зокрема про ціль 14 – збереження морських ресурсів. Ініціатори кампанії сподіваються спонукати молодь до дії. Інакше у нашому житті зміняться не лише документальні фільми.

«Коронавірусне сміття»

На жаль, пандемія COVID-19 лише наблизила невтішний прогноз про пластик, що «живе» в океані. Так французька некомерційна організація Opération Mer Propre, яка регулярно чистить морські води вздовж Лазурового Берега, вже забила на сполох. Разом зі звичайним уловом пластикових стаканчиків та алюмінієвих банок дайвери витягли з води те, що вони назвали «коронавірусним сміттям». Тобто рукавички, маски та пляшки від дезінфектанту.

А оскільки в одній лише Франції уряд закупив два мільярди одноразових масок, існує цілком імовірний ризик, що в Середземному морі вже дуже скоро плаватиме більше масок, ніж медуз, застеріг речник Opération Mer Propre.

На цю ситуацію також нещодавно звернула увагу організація Sea Shepherd, у своїй кампанії Gloves.

Джерело 1, 2, 3, 4

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...