Морган Фрімен озвучив документальний фільм про пластик, що «живе» в океані

За даними Всесвітнього економічного форуму в 2050 році в океані буде більше пластика, ніж риби. Це – одна з причин, чому ООН, компанії Google та Tribeca Enterprises і агенція Goodby Silverstein & Partners створили короткий документальний фільм, озвучений відомим актором Морганом Фріменом. Цей фільм розповідає про нового мешканця океанських глибин – пластик, що «живе» в океані.

Відео під назвою «Life Below Water: The Arrival of a New Species» має всі риси, притаманні сучасним майстерно зробленим документальним фільмам про природу. Водночас воно пропонує зазирнути у те майбутнє, яке чекає на океани, якщо пластикове забруднення продовжуватиме й далі наростати такими темпами, як зараз. Режисером фільму став Браян Шульц з Tribeca.

«Забруднення океанів впливає на нашу їжу, повітря, яким ми дихаємо, землю, дику природу і загалом на наше здоров’я. Кожен аспект нашого життя залежить від чистоти океанів, тому ігнорування проблеми є набагато небезпечнішим, ніж може здаватися», – пояснила Кейт Бейнгем (Kate Baynham), креативна директорка GS&P.

Ця кампанія була запущена 4 серпня на YouTube і розгортатиметься впродовж наступних чотирьох тижнів, використовуючи алгоритм рекомендацій відеореклами. Кампанія включає в себе два тизери на 6 секунд, короткий фільм та чотири 15-секундні заклики до дії. Вона структурована таким чином, щоб глядачі YouTube ознайомилися з її контентом у певній, заздалегідь визначеній, послідовності.

«Оскільки обсяг уваги глядачів постійно зменшується, а YouTube зараз переглядають переважно з мобільних пристроїв, такий послідовний підхід до сторітелінгу дає можливість розповідати історії, дозуючи їх у вигляді легкозасвоюваних шматочків», – розповіла Крістін Чен (Christine Chen), директорка з питань комунікаційної стратегії GS&P.

Мета цієї кампанії – поінформувати людей про Цілі сталого розвитку ООН, і зокрема про ціль 14 – збереження морських ресурсів. Ініціатори кампанії сподіваються спонукати молодь до дії. Інакше у нашому житті зміняться не лише документальні фільми.

«Коронавірусне сміття»

На жаль, пандемія COVID-19 лише наблизила невтішний прогноз про пластик, що «живе» в океані. Так французька некомерційна організація Opération Mer Propre, яка регулярно чистить морські води вздовж Лазурового Берега, вже забила на сполох. Разом зі звичайним уловом пластикових стаканчиків та алюмінієвих банок дайвери витягли з води те, що вони назвали «коронавірусним сміттям». Тобто рукавички, маски та пляшки від дезінфектанту.

960 - Морган Фрімен озвучив документальний фільм про пластик, що «живе» в океані

А оскільки в одній лише Франції уряд закупив два мільярди одноразових масок, існує цілком імовірний ризик, що в Середземному морі вже дуже скоро плаватиме більше масок, ніж медуз, застеріг речник Opération Mer Propre.

На цю ситуацію також нещодавно звернула увагу організація Sea Shepherd, у своїй кампанії Gloves.

Джерело 1, 2, 3, 4

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...

AB InBev Efes Україна та Carlsberg Ukraine створили кампанію до Всесвітнього дня відповідального споживання пива

Аліна Паш, креативники MAKE SENSE та українські пивні гіганти закликають підлітків бути на стилі, а дорослих: «не продавати, не наливати ...

+H22733-FW20_CleanClassics_FD_Stan_Smith-f_FU9609_shot17_MR_029_2048x2048px-657402

Clean Classics: Adidas Originals перевидає знакові силуети з метою зменшення пластикових відходів

adidas Originals перевидає свої культові силуети в рамках вирішення глобальної проблеми нашого покоління — пластикових відходів — і представляє спеціальну ...

Челендж для моряків та інфлюенсерів: як виглядає рекламна кампанія військових США

Військово-морські сили США залучили до челенджу «Sailor VS» ряд популярних відеоблогерів, запросивши їх позмагатися в майстерності з військовими моряками.

Як Snickers страхував людей від «голодних» помилок

Щоб отримати компенсацію безкоштовними шоколадними батончиками, треба було довести, що людина, яка вчинила помилку, була на той момент голодна.

«Мапа реновації»: у Києві створили онлайн-мапу із занедбаними пам’ятками архітектури й історії

У Києві створили онлайн-мапу із занедбаними будівлями «Мапа реновації». Зараз на мапі можна побачити розташування занедбаних пам’яток архітектури й історії лише Шевченківського району Києва. ...