Морган Фрімен озвучив документальний фільм про пластик, що «живе» в океані

За даними Всесвітнього економічного форуму в 2050 році в океані буде більше пластика, ніж риби. Це – одна з причин, чому ООН, компанії Google та Tribeca Enterprises і агенція Goodby Silverstein & Partners створили короткий документальний фільм, озвучений відомим актором Морганом Фріменом. Цей фільм розповідає про нового мешканця океанських глибин – пластик, що «живе» в океані.

Відео під назвою «Life Below Water: The Arrival of a New Species» має всі риси, притаманні сучасним майстерно зробленим документальним фільмам про природу. Водночас воно пропонує зазирнути у те майбутнє, яке чекає на океани, якщо пластикове забруднення продовжуватиме й далі наростати такими темпами, як зараз. Режисером фільму став Браян Шульц з Tribeca.

«Забруднення океанів впливає на нашу їжу, повітря, яким ми дихаємо, землю, дику природу і загалом на наше здоров’я. Кожен аспект нашого життя залежить від чистоти океанів, тому ігнорування проблеми є набагато небезпечнішим, ніж може здаватися», – пояснила Кейт Бейнгем (Kate Baynham), креативна директорка GS&P.

Ця кампанія була запущена 4 серпня на YouTube і розгортатиметься впродовж наступних чотирьох тижнів, використовуючи алгоритм рекомендацій відеореклами. Кампанія включає в себе два тизери на 6 секунд, короткий фільм та чотири 15-секундні заклики до дії. Вона структурована таким чином, щоб глядачі YouTube ознайомилися з її контентом у певній, заздалегідь визначеній, послідовності.

«Оскільки обсяг уваги глядачів постійно зменшується, а YouTube зараз переглядають переважно з мобільних пристроїв, такий послідовний підхід до сторітелінгу дає можливість розповідати історії, дозуючи їх у вигляді легкозасвоюваних шматочків», – розповіла Крістін Чен (Christine Chen), директорка з питань комунікаційної стратегії GS&P.

Мета цієї кампанії – поінформувати людей про Цілі сталого розвитку ООН, і зокрема про ціль 14 – збереження морських ресурсів. Ініціатори кампанії сподіваються спонукати молодь до дії. Інакше у нашому житті зміняться не лише документальні фільми.

«Коронавірусне сміття»

На жаль, пандемія COVID-19 лише наблизила невтішний прогноз про пластик, що «живе» в океані. Так французька некомерційна організація Opération Mer Propre, яка регулярно чистить морські води вздовж Лазурового Берега, вже забила на сполох. Разом зі звичайним уловом пластикових стаканчиків та алюмінієвих банок дайвери витягли з води те, що вони назвали «коронавірусним сміттям». Тобто рукавички, маски та пляшки від дезінфектанту.

А оскільки в одній лише Франції уряд закупив два мільярди одноразових масок, існує цілком імовірний ризик, що в Середземному морі вже дуже скоро плаватиме більше масок, ніж медуз, застеріг речник Opération Mer Propre.

На цю ситуацію також нещодавно звернула увагу організація Sea Shepherd, у своїй кампанії Gloves.

Джерело 1, 2, 3, 4

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Nebo ideas agency и магия кофе «Чорна Карта»

Nebo ideas agency выпустило новый магический ролик для бренда «Чорна Карта». В нем креативщики решили показать историю одного дворика итальянского ...

Сміття та футболки на все життя: що продавали британські екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020

Ці три екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020 скористалися нагодою привернути увагу до пластикового забруднення, вуглецевих викидів та вимирання диких тварин.

https://creativity.ua/wp-content/uploads/2020/11/Hotspot-Commercial-Just-Dont-2-scaled.jpgDon’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Don’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Arriba! створила ролик школи англійської мови Hotspot School of English, в якому відкрито заявила, в яких випадках не варто йти ...

На хвороби нема часу: Санофі в Україні та Publicis Ukraine нагадали українцям про важливість вакцинації

Publicis Ukraine створила для Санофі в Україні, зокрема для напряму вакцин Санофі Пастер, кампанію, що нагадує українцям про важливість вакцинації ...

Українські зірки закликають вийти з кола насильства: кампанія від UNFPA

Українські зірки закликають вийти з кола насильства: кампанія від UNFPA

Фонд ООН у галузі народонаселення UNFPA разом з рекламною агенцією Skykillers та командою Shootgroup створили проєкт, націлений на боротьбу з ...

Видання The Drum назвало кращу зовнішню рекламу 2020

Для зовнішньої реклами 2020 рік видався особливо складним, але вона лишається престижною та креативною сферою, не поступаючись діджитал своїми позиціями.