Creative Digest CIAU. Випуск #028

Онлайн-дискусія зі світовими режисерами анімаційних фільмів. Конкурс із розробки айдентики до 30-ї річниці незалежності України. Українська колаборація мистецтва та фешену. А також бесіда із найвпізнаванішим кулінарним експертом України. Чао, креатори! З вами Creative Digest!

Послухати новини креативу можна на:

Євген Клопотенко — найвпізнаваніший кулінарний експерт України, шеф-кухар, співзасновник ресторану «100 років тому вперед» і дослідник української кухні. Редакція Creativity.ua поспілкувалась із Євгеном та дізналась про те, в чому полягає креативність кухаря, як можна порушувати правила, не порушуючи традицій. Також Євген поділився тим, що найбільше за все його надихає в кулінарній творчості, а також якою має бути людина-бренд. Читайте матеріал на creativity.ua.


Міністерство культури та інформаційної політики оголосило конкурс із розробки айдентики до 30-ї річниці незалежності України. Вона має розкрити тематику Дня незалежності України як свята усієї нації, акцентуючи увагу на концепції єдності, багаторічному цивілізаційному розвитку українського народу та державності, а також на історичному процесі відновлення незалежності. Айдентика має бути розроблена українською мовою, але для логотипа треба зробити й версію англійською. Детальніше про те, що має включати айдентика та як подати заявку на участь, читайте на creativity.ua.


Інтеграцію витворів мистецтва можна спостерігати в рекламних кампаніях світових брендів, в архітектурі, в кінематографі та інших сферах. Їхній перелік кожного дня доповнюється. Однак найбільш відомими та найпоширенішими є колаборації мистецтва та fashion-індустрії. Cвітові бренди часто створюють подібні проєкти, а тепер цей тренд підхоплюють й українські виробники. Відтак, нещодавно було створено фешн-бренд OVERALL. Його комбінезони прикрашають впізнавані роботи митців України. А як виглядає така колаборація та детальніше про бренд, дізнайтесь на creativity.ua.


В Іспанії відкрився музей одного предмету. Це вітрина, за склом якої знаходиться лише одна річ. Цього місяця там представлена виделка, а у березні буде інший побутовий предмет. Автори такої, на нашу думку, незвичайної ідеї зазначають, що суть проєкту — показати дім як етнографічний музей, у якому досить багато невивчених предметів. Упродовж року вони також публікуватимуть історію побутових речей на своєму сайті та в соцмережах проєкту, повідомляє Bazilik.media.


Питання екології щодня постає дедалі гостріше, особливо зараз, під час пандемії, коли у багатьох людей з’явився час зупинитися та замислитися на цю тему. Музична індустрія обходиться довкіллю недешево. Тому в ході міжнародного форуму Selector PRO 2021 організатори фестивалів і засновниця Green Team Task Force поділилися своїми ідеями та досвідом щодо того, як музична індустрія може стати свідомішою та екологічнішою. На creativity.ua ви можете дізнатись, яким є нинішній стан та які перспективи сталого розвитку в музичній індустрії.


5 березня 2021 року відбудеться безкоштовна онлайн-дискусія із 12-ма світовими режисерами анімаційних фільмів, які претендують на премію Оскар. VIEW об’єднує режисерів анімаційних фільмів з усього світу для обговорення майбутньої 93-ї нагороди Оскар. Серед спікерів будуть:

  • Кріс Пірн — режисер у Netflix;
  • Джоель Кроуфорд — відомий роботами над «Кунг-фу Панда» і «Кунг-фу Панда 2»;
  • Глен Кін, який за 38 років роботи на Walt Disney створив таких персонажів, як Русалочка, Аладдін та Рапунцель. 

Та багато інших. Більше інформації про режисерів та подію читайте на Telegraf.design.


А 9 березня пройде онлайн-захід «Жіноче лідерство в креативних індустріях». Організаторами є Національне бюро «Креативна Європа» в Україні в межах HeForShe Arts Week 2021, який проводиться організацією ООН Жінки в Україні вчетверте. На заході розглядатимуться нові прогресивні погляди на управління культурними проєктами, жіноче лідерство на керівних посадах, питання материнства та професійного розвитку, а також як такі ідеї можуть отримати підтримку найбільшої програми ЄС для розвитку культурних та креативних індустрій «Креативна Європа». На creativity.ua можна ознайомитись зі списком учасниць заходу, а також знайти лінк на трансляцію.


Англійська мова зараз, на нашу думку, потрібна майже в усіх сферах діяльності. І, звичайно, вона вкрай важлива для креативних індустрій. Проте не завжди у нас є вільний час для курсів або репетиторів, тому ми часто намагаємось вивчати мову самостійно. Bazilik.media створили добірку із 7-ми Instagram-акаунтів, які будуть корисними у вивченні англійської. Там можна розширити словниковий запас, вивчити сленг та ідіоми. Перегляньте добірку на Bazilik.media.


А тепер про новини від партнерів! 

Фестиваль реклами «Белый Квадрат» ще продовжує приймати конкурсні роботи, і до 28 лютого діють пільгові умови для учасників. Роботи подаються онлайн на офіційному сайті Фестивалю. Посилання на нього є на creativity.ua


Тим часом у рамках X-RAY Marketing Awards продовжується онлайн-голосування. Ви можете віддати голос за агенцію чи компанію, яка, на вашу думку, найкраще адаптувалася до викликів 2020 року та вразила своїми маркетинг-рішеннями, комунікацією та ребрендингом. Проте, встигніть зробити це до 28 лютого. Детальніше про голосування на MMR.

Creative Digest CIAU. Випуск #028

Усі попередні випуски Creative Digest з посиланнями на медіа можна знайти у розділі «Креативний дайджест» на creativity.ua. Бажаємо гарних вихідних, чао!

Попередній випуск Creative Digest слухайте і читайте тут.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Avon започатковує продаж брошок, щоб змінити життя жінок на краще

Компанія AVON розпочала в Україні продаж благодійних брошок. Мета ініціативи — зібрати кошти на допомогу жінкам у розв’язанні двох великих ...

Фільми для незрячих людей: SWEET.TV долучився до проєкту «Доступне Кіно»

Онлайн-кінотеатр SWEET.TV розпочав співпрацю з агенцією «Доступне Кіно», що працює в межах громадської організації «Боротьба за права». Мета співпраці — щоб якісних, легальних, доступних для ...

Розподіл авторських прав між співавторами, або Як поділити твір

За замовчуванням правовласником завжди є автор, тобто сукупність майнових прав (використовувати, дозволяти чи забороняти використання) належить автору, якщо різного роду ...

Sheba випустила нічне відео для власників котів

Відомий виробник кормів для тварин Sheba разом із агенцією AMV BBDO підготував фільм для власників котів, яким доводиться прокидатися вночі, ...

Сумний мандрил, що грає на гітарі, або Як показати, навіщо людям подорожі

Життя не мусить обмежуватися сірою буденністю. А сумний мандрил, який грає на гітарі, нагадує нам, що це послання – не пусті слова.

Спогади із покинутого міста: MEGOGO запустив документальний аудіосеріал «Прип’ять»

21 квітня на медіасервісі MEGOGO з’явився документальний аудіосеріал «Прип’ять» до 35-ої річниці пам’яті катастрофи на Чорнобильській АЕС. Це шість епізодів ...