Creative Digest CIAU. Випуск #003

Чао, креатори! Це Асоціація Креативних Індустрій! І ми сподіваємось, що ви готові до нової добірки найцікавішого зі світу креативу! Тому ловіть новий випуск Creative Digest від CIAU.

 

Корисна новина про Instagram для власників бізнесу та звичайних користувачів. Сервіс запустив QR-коди, що дають змогу миттєво відкрити профіль з камери вашого пристрою. Тепер можна легко створити власний код, який розпізнається будь-яким додатком з камерою. Спосіб створення QR-коду є на Bazilik.media.


Telegram теж не спить. Нещодавно месенджер відсвяткував 7 років існування, а користувачі додатку разом з оновленою версією отримали функцію відеодзвінків! Включити відеодзвінок можна після встановлення голосового з’єднання з бажаним контактом. Додатковою зручністю під час виклику є можливість гортати чати та працювати, не відводячи очей один від одного. Про це нам повідомляє Telegram Blog.


В усьому світі Фундація Дім Рональда МакДональда допомагає батькам та дітям бути разом у лікарнях завдяки Сімейним Кімнатам. Таким чином Фундація розвиває сімейно-орієнтований підхід до медицини, ідея якого в тому, що батьки та лікарі мають стати справжніми партнерами заради найшвидшого одужання малюків. Тож нещодавно Фундація в Україні запустила благодійний онлайн-магазин #ГодиниДляРодини. Відтепер, українці можуть придбати на сайті віртуальні години, як внесок в утримання п’яти Сімейних Кімнат у лікарнях Києва, Львова, Вінниці, Сум та Харкова. Детальніше про благодійний проєкт та посилання на онлайн-магазин шукайте на Cases Media.


В Україні створено «Всеукраїнську професійну спілку працівників музичної індустрії». Серед цілей Профспілки є розвиток авторської і виконавської школи, створення соціальних ліфтів і збільшення кількості робочих місць. А також протидія творчій еміграції та відкриття нових ринків з користю для країни. Інформація щодо учасників та інші новини знаходяться на Facebook-сторінці організації.


Поговоримо про імерсивний театр. Так, зайоме явище для Європи, але нове для України. Театр uzahvati — це один із перших українських імерсивних театрів. Редакція creativity.ua поспілкувалася із головною режисеркою uzahvati Поліною Бараніченко. Про принципи нового театру і про театр як креативну індустрію читайте у повному інтерв’ю на creativity.ua.


Чи знали ви, що Великий каньйон в Америці це усього лиш «Діра. Дуже, дуже велика діра». А от парк «Білі піски» в Нью-Мексико — «буквально кілометри білого піску», і нічого більше. Графічна дизайнерка Ембер Шейр створила рекламні плакати, стікери та листівки за негативними відгуками на національні парки США. Що із цього вийшло, дивіться на сторінках Bazilik.media.


Сезон відпусток продовжується! Поки на дворі літо треба не гаяти часу, а їхати відпочивати. Аби полегшити вам процес підготовки до подорожі, редакція creativity.ua зібрала топ речей, які беруть із собою у відпустку українські креатори. Невеликий спойлер: господарське мило входить до їхнього переліку. А ще більше необхідних креаторам предметів шукайте на сайті creativity.ua.


Аудиторія користувачів TikTok в Україні зростає. Бренди розвивають власні акаунти, використовують можливості хештег-челленджів і активно тестують інтеграції в блогерський контент. HypeAuditor підготував звіт, який демонструє, як виглядає ринок інфлюенсерів TikTok в Україні. Переглянути дані можна на creativity.ua.


І трохи про те, як під час роботи зберегти собі на іншим нерви. Здавалось, ми вже звикли до роботи у дистанційному форматі. Проте, декому і досі складно працювати віддалено. На щастя, полегшити роботу вдома все ж можливо, але для цього варто дотримуватися трьох принципів:

  • вивчіть вподобання інших людей;
  • будьте гнучкими, але головне — передбачуваними;
  • будьте добрішими та проявіть трохи турботи.

Для чого і як дотримуватись цих правил розкаже д-р Томас Чаморро-Премуцік на сторінках creativity.ua.


А тепер про можливості демонстрації своїх здібностей для справжніх новаторів по іншу сторону комп’ютерних програм, інтерфейсів та алгоритмів! Вже другий рік поспіль проводиться конкурс UiPath Automatization Awards. Подія відкрита для стартапів і компаній на ранній стадії розвитку, які розробляють програмне забезпечення в сегменті B2B автоматизації. А також працюють в регіоні Центральної та Східної Європи і Туреччини. Спонсор категорії «Startups» нагородить переможця грошовим призом у розмірі 50 000 євро. А організатор забезпечить допомогу з менторінгу, маркетингу й технічної підтримки протягом 12-ти місяців. Деталі щодо участі у конкурсі шукайте на Cases.media.


І нарешті прийшов час подавати роботи на участь у фестивалі Eurobest! Це провідний щорічний фестиваль креативу в Європі і перший крок до омріяних багатьма «Каннським Левам»! Серед 23-х доступних категорій креатори з різним бекграундом знайдуть можливості продемонструвати свої роботи з використанням традиційних інструментів креативних комунікацій. Але, окрім цього, позмагатись за престижну нагороду можна в таких категоріях, як: Creative Data, Innovation, Healthcare, eCommerce тощо. Заявки на участь приймаються з 19 серпня по 22 жовтня 2020 року. Основна інформація та ключові дати фестивалю — на сайті creativity.ua. Умови участі — на офіційному сайті фестивалю.

Creative Digest CIAU. Випуск #003

Бажаємо гарно відпочити адже наступний робочий тиждень починається з вівторка! З Днем Незалежності, країно! І до зустрічі у наступну п’ятницю, чао!

Попередній випуск добірки найцікавішого зі світу креативу читайте тут.

А ще ми нагадуємо, для чого Асоціація Креативних Індустрій України (CIAU) взагалі стартувала серію подкастів «Креативний дайджест» (Creative Digest).

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Nebo на культурній орбіті: новини з Канади, про Netflix та найменший у світі автосалонNebo на культурній орбіті: новини з Канади, про Netflix та найменший у світі автосалон

Nebo на культурній орбіті: новини з Канади, про Netflix та найменший у світі автосалон

Привіт, земляни! Поки у вас лише з’являється святковий настрій, у нас він уже давно є. А все тому, що нашій ...

Nebo ideas agency и магия кофе «Чорна Карта»

Nebo ideas agency выпустило новый магический ролик для бренда «Чорна Карта». В нем креативщики решили показать историю одного дворика итальянского ...

Microsoft патентує технологію для оцінки продуктивності робочих нарад

Meeting Insight Computing System розрахована на те, щоб спостерігати за людьми в ході наради, а потім дати поради щодо шляхів її вдосконалення.

Ілля Кенігштейн та Дем’ян Ом про те, що значить — діяти інноваційноІлля Кенігштейн та Дем’ян Ом про те, що значить — діяти інноваційно

Ілля Кенігштейн та Дем’ян Ом про те, що значить — діяти інноваційно

Здорова конкуренція є запорукою прогресу економіки країни. Аби бути конкурентоспроможним в епоху науково-технічного прогресу, потрібно відчувати і передбачати тренди. Їх ...

https://creativity.ua/wp-content/uploads/2020/11/Hotspot-Commercial-Just-Dont-2-scaled.jpgDon’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Don’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Arriba! створила ролик школи англійської мови Hotspot School of English, в якому відкрито заявила, в яких випадках не варто йти ...

Creative Digest CIAU. Випуск #017Creative Digest CIAU. Випуск #017

Creative Digest CIAU. Випуск #017

Соціальні кампанії для боротьби з домашнім насильством. Startup World Cup в Україні. Екопроєкти 2020. А також історії створення логотипів культових ...