Українські артисти створили «Всеукраїнську професійну спілку працівників музичної індустрії»

Про це повідомили на сторінці новоствореної організації. До Профспілки увійшли артисти, продюсери, організатори подій та багато інших людей, причетних до індустрії.

У повідомленні зазначається, що офіційний документ про державну реєстрацію отримали у Міністерстві юстиції України. Голова Профспілки — продюсер Михайло Ясинський, заступниця голови — правознавиця Ганна Степаненко. Членкинею правління стала українська співачка Оля Полякова.

Хто увійшов до організації

«Всеукраїнська професійна спілка працівників музичної індустрії» вже об’єднала таких представники музичної індустрії:

 • режисера Алана Бадоєва,
 • продюсера Юрія Нікітіна,
 • директорку і співвласницю музичного видавництва Best Music Мар’яну Вороніну,
 • музиканта та засновника видання LiRoom Олексія Бондаренка,
 • продюсера та звукорежисера Вадима Лисицю,
 • голову всеукраїнської асоціації дистриб’юторів, виробників і продавців професійного звукового та світлового обладнання Ольгу Кушпитовську,
 • співачку та авторку пісень Тетяню Решетняк (TAYANNA),
 • засновницю форуму концертної індустрії Kyiv Music Days Євгенію Стрижевську,
 • директора музичної PR/Digital агенції «Много воды» Олександра Вареницю,
 • промоутера та організатора фестивалів Ростислава Кулика,
 • музиканта, саунд-продюсера та автора пісень проєкту Cape Cod Максима Сікаленка
 • та інших.

Українські артисти створили «Всеукраїнську професійну спілку працівників музичної індустрії» Українські артисти створили «Всеукраїнську професійну спілку працівників музичної індустрії» Українські артисти створили «Всеукраїнську професійну спілку працівників музичної індустрії» Українські артисти створили «Всеукраїнську професійну спілку працівників музичної індустрії»

Наразі, вже є 16 осередків, які представляють Профспілку у різних областях України. «Всеукраїнська професійна спілка працівників музичної індустрії» відкрита для артистів, музикантів, авторів пісень, продюсерів, промоутерів, прокатників сценічного обладнання, організаторів музичних фестивалів та інших представників індустрії.

Цілі створення організації

Ціль створення Профспілки — створити організацію, яка зможе побудувати сингулярність в роботі на розвиток музичного ринку та його інтеграції як в життя України, так і вихід на Європу. Йдеться про розвиток авторської і виконавської школи, створення соціальних ліфтів, збільшення робочих місць, протидії творчої еміграції й відтоку глядацьких грошей за кордон, відкриття нових ринків не на шкоду, а з користю для України, українських громадян і української економіки.

Першим кроком членів Профспілки стало подання до Верховної Ради України пропозиції про створення профільного підкомітету Музичної індустрії. За результатами засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, ініціативу сприйняли позитивно і вже у вересні будуть розглядати питання про створення такого підкомітету. Наступним кроком буде розробка програми розвитку Музичної індустрії на 5 років, яку запропонують державі.


Читайте також:

В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії. Мета проста й водночас амбітна: зафіксувати поточний стан ринку, виявити ключові проблеми, оцінити можливості та надати рекомендації для подальшої роботи. 

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Персональний вітрогенератор: створено пристрій, що виробляє енергію від швидкої ходи

Китайські дослідники представили персональний вітрогенератор, який обіцяє в майбутньому дати кожному доступ до відновлюваної енергії вітру.

Надкушені сітілайти та рукатий рот: як McDonald’s і KFC зобразили «кусь»

Надкушені білборди ілюструють, як сильно людям іноді кортить Біг-Маку, а рукатий рот передає відчуття, яке виникає, коли людина вгризається в смажене курча

Хутро — криваве жлобство, цирк без тварин: в Україні проведуть перший інста-мітинг за тварин

В останні вихідні вересня гуманістичний рух UAnimals запрошує українців виходити на інста-мітинг за тварин. 25-27 вересня зоозахисники та усі охочі ...

Creative Digest CIAU. Випуск #008

Кампанія з виявлення фейків. Новий спосіб турботи про екологію. Оновлені функції Facebook. Та повернення LIONS Live! Чао, креатори! В ефірі ...

Для яких індустрій AR/VR-маркетинг буде найбільш корисним?

Освіта, роздрібна торгівля, мода, готельний бізнес, автомобільна промисловість – у всіх цих індустріях AR/VR-маркетинг має чималий потенціал.

«Креативна Європа» в Україні проведе серію онлайн-нетворкінгів Matchmaking with Creative Europe

Цієї осені 12 національних бюро програми ЄС «Креативна Європа» з усього континенту об’єднають зусилля, щоб побудувати нові зв’язки між представниками ...