Смартфон, блокнот, мило: що українські креатори беруть із собою у відпустку

Прямо зараз триває сезон відпусток. Цього року він не такий насичений, ніж зазвичай, через об’єктивну причину у вигляді всесвітнього карантину. Проте, якщо ви все ж плануєте цього літа гайнути відпочити, радимо підготуватися заздалегідь. Разом із партнером glo™ редакція creativity.ua зібрала для вас топ речей, які зазвичай беруть із собою у відпустку українські креатори, аби полегшити вам процес збирання речей. Отже, ми попросили представників різних креативних сфер швидко назвати топ-3 речі, які вони взяли б із собою у відпустку, розділили ці речі на категорії та звели для вас топ.

Партнерський матеріал

glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

Гаджети

Предмет-лідер опитування — звичайно, смартфон. Його б взяла з собою абсолютна більшість опитаних креаторів. І це зрозуміло, бо смартфон — це продовження руки сучасної людини. Ілон Маск, наприклад, вважає, що смартфони певною мірою перетворили нас на кіборгів, просто не всі це ще зрозуміли. Лише один із опитаних креаторів бере з собою у відпустку звичайний кнопковий телефон. Вважає це перевіреним способом справді відпочити, навіть незважаючи на ймовірну «ломку» через звичку користуватись смартфоном.

На другому місці серед гаджетів, які креатори взяли б із собою у відпустку, — ноутбук. На третьому місці — павербанк для підтримки життєдіяльності смартфона. Але знову ж один із креаторів зазначає, що кнопкові телефони можуть працювати днями, а то й тижнями, особливо коли ним майже не користуєшся.

Смартфон, блокнот, мило: що українські креатори беруть із собою у відпустку

Серед інших гаджетів креатори взяли б у відпустку навушники, які можуть знадобитись у тисячі різних випадків, наприклад, щоб відволіктись у дорозі, щоб створити потрібний настрій або підтримати атмосферу. Дехто взяв би портативну колонку. А декому потрібні флешки і навіть подовжувачі та адаптери для розеток, якщо відпустка планується за кордоном.

Також деякі креатори серед девайсів для відпустки назвали пристрій для нагрівання тютюну. Компактний девайс glo™ hyper вміститься у будь-яку кишеню сумки чи одягу. Пристрій також інтуїтивно простий і зручний у використанні: керується він однією кнопкою, що особливо зручно, коли розмовляєш по телефону або поспішаєш у справах.

glo™ hyper має два режими нагрівання тютюну. Режим Standard (нагріває тютюн до 245°С), в якому стіки нагріваються за 20 секунд, та Boost (нагріває тютюн до 280°С), який скорочує час нагрівання тютюнового стіка до 15-ти секунд, не спалюючи його. Таким чином, можна керувати насиченістю смаку, змінюючи температуру та швидкість нагрівання. Нагрітий тютюн, на відміну від спаленого у сигареті, зберігає максимум смаку, зменшуючи кількість токсинів на 90%* та залишає менше запаху**.

Цікаво, що такі передові технології компактно вмістились у стильному корпусі з новітнім покриттям soft touch***. Також спеціально для glo™ hyper була розроблена нова лінійка тютюнових стіків neo™**** збільшеного діаметру. Вони містять на 30% більше тютюну, ніж стіки neo™ для glo™ попередніх поколінь, і, відповідно, мають більш насичений смак.

glo

Книги і блокноти

Друга за загальною популярністю річ, яку опитані взяли б із собою у відпустку, — це книга. Частина креаторів планує взяти з собою конкретну паперову книгу, частина — електронну. Кілька креаторів рекомендують взяти не ту книгу, яку хотіли давно прочитати, а ту, що конкретно пов’язана з вашою відпусткою. Якщо, наприклад, ви подорожуєте автомобілем, беріть щось про автомобільні подорожі. Це може бути незвичайним методом абстрагування від реальності. Дехто бере художні книги про конкретну країну своєї подорожі, щоб використовувати її як художній путівник.

Майже всі з опитаних креаторів хотіли б взяти з собою у відпустку блокнот або скетчбук. Адже будь-що побачене і записане може стати несподіваною ідеєю. Та і взагалі, така річ знадобиться, щоб просто відволіктись у дорозі.

Смартфон, блокнот, мило: що українські креатори беруть із собою у відпустку

Одяг та аксесуари

У порядку значимості для відпустки креаторам також потрібні: зручне взуття, довга сукня, кепка та сумка-шопер. Одна креаторка рекомендує взяти з собою господарське мило як кращий антисептик, ліки від усіх хвороб і як просто мило. А якщо ви всерйоз задумались над тим, щоб замість смартфону взяти з собою кнопковий телефон, якому не потрібен павербанк, то цілком матимете місце в дорожній сумці для бруска господарського мила.

Смартфон, блокнот, мило: що українські креатори беруть із собою у відпустку

Гроші і документи

Звичайно, креатори беруть із собою у відпустку гроші (частіше називали готівку, ніж банківську картку) та паспорт. Дехто навіть спеціально резервує бюджет на придбання нового смартфона, на випадок втрати першого.

Куди б ви не планували поїхати відпочити цього літа, сподіваємось, наш топ речей, які стануть у нагоді креатору під час відпустки, допоможе прискорити ваші збори і тим самим залишить більше часу на планування дозвілля і налаштування на потрібну хвилю.


* На 90% менше токсинів при порівнянні диму від спаленого тютюну у стандартних сигаретах 3R4F (приблизно 9 мг смол) та аерозолю від нагрітого тютюну у пристрої glo™. Порівнюється 9 шкідливих компонентів, рекомендованих Всесвітньою організацією охорони здоров’я до зменшення. Це не обов’язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

** У порівнянні зі звичайною сигаретою під час куріння. Це не обов’язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

*** Окрім glo™ hyper у білому кольорі.

**** Тютюновмісні вироби для нагрівання не є повністю безпечними і викликають звикання.


А щоб вам не було нудно в дорозі, пропонуємо переглянути 10 найпопулярніших рекламних роликів, створених під час карантину. Або ж якісь фільми із добірки найулюбленіших від Квентіна Тарантіно.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Nebo на культурній орбіті: новини з Канади, про Netflix та найменший у світі автосалонNebo на культурній орбіті: новини з Канади, про Netflix та найменший у світі автосалон

Nebo на культурній орбіті: новини з Канади, про Netflix та найменший у світі автосалон

Привіт, земляни! Поки у вас лише з’являється святковий настрій, у нас він уже давно є. А все тому, що нашій ...

Ілля Кенігштейн та Дем’ян Ом про те, що значить — діяти інноваційноІлля Кенігштейн та Дем’ян Ом про те, що значить — діяти інноваційно

Ілля Кенігштейн та Дем’ян Ом про те, що значить — діяти інноваційно

Здорова конкуренція є запорукою прогресу економіки країни. Аби бути конкурентоспроможним в епоху науково-технічного прогресу, потрібно відчувати і передбачати тренди. Їх ...

Creative Digest CIAU. Випуск #017Creative Digest CIAU. Випуск #017

Creative Digest CIAU. Випуск #017

Соціальні кампанії для боротьби з домашнім насильством. Startup World Cup в Україні. Екопроєкти 2020. А також історії створення логотипів культових ...

«Креативна Європа» запустила безкоштовний онлайн-курс про залучення грантів

«Креативна Європа» запустила безкоштовний онлайн-курс про залучення грантів

Національне бюро програми Європейського Союзу «Креативна Європа» в Україні спільно з освітньою платформою Креативна Практика запустили безкоштовний онлайн-курс «Європейські гранти ...

Портал HomeAdvisor розглянув архітектурні споруди у відеоіграх

Архітектурні споруди у відеоіграх були представлені у вигляді воксельних моделей, щоб краще передати структурні деталі цих віртуальних витворів мистецтва.

Сергій Кутовий та Дем’ян Ом про науку, що зветься життямСергій Кутовий та Дем’ян Ом про науку, що зветься життям

Сергій Кутовий та Дем’ян Ом про бізнес, щастя і культурний код України

Сьогодні польотом у космос уже нікого не здивуєш. Навіть відпустку на Марсі теоретично вже можна організувати. Що потрібно для польоту ...