CIAU анонсує створення комітету молодих креаторів Young Creatives Committee

Асоціація креативних індустрій України (CIAU) докладає зусиль для того, щоб розширити можливості для професійного розвитку молодих креаторів у галузі креативних комунікацій. Йдеться про організацію конкурсів Young Lions Competitions, Young Marketers Competitions, Creative Challenge, формування інфо-освітньої програми Форуму Креативних Індустрій та інших заходів у рамках Днів Креативності.

Костянтин Кузнєцов, Голова Правління CIAU, офіційний представник Cannes Lions в Україні зазначає: «Ми цінуємо те, що в основі наших рішень і проєктів лежать принципи партнерства. І особливо вдячні, що цього року із удосконаленням конкурсів YLC нам допомогли самі учасники. Окремо вдячні Іллі Ануфрієнко та Віталію Капустяну, які співпрацювали з нами на різних етапах підготовки цьогорічного конкурсу. Однак, хочемо, щоб це цінувалося не лише нами, а й спільнотою.

Тож створення комітету #YCC — закономірний крок для того, щоб перевести таку співпрацю на більш системний рівень. А найголовніше — залучити інших відповідальних та небайдужих до розвитку креативної екосистеми професіоналів, які, об’єднавшись, можуть сприяти нашій спільній меті».

Мета Young Creatives Committee — сприяння розвитку внутрішнього ринку, удосконалення та розробка нових можливостей для молодих професіоналів, висвітлення досягнень маркетингово-комунікаційного ринку та його представників в Україні та за кордоном.

Якщо вам близькі наші цінності і цілі — запрошуємо долучитися до комітету. Пропонуємо окреслити проблематики, які, на вашу думку, найактуальніші і потребують першочергового спільного вирішення. Висилайте свої думки на [email protected].

комітет молодих креаторів Young Creatives Committee

Якщо хочете долучитися до робочої групи Young Creatives Committee, щоб колективно працювати над вирішенням вагомих питань, і маєте мінімум 3 роки досвіду в креативних комунікаціях, присилайте свою кандидатуру та резюме на мейл [email protected].

Прийняття рішення щодо залучення до комітетів прийматиметься колективно, методом закритого голосування серед самих кандидатів. 

Переконані, що лише об’єднуючись можна рухатися вперед. А для чіткого вектора руху важливо врахувати повний спектр думок, поглядів, досвідів та історій. Ми хочемо почути ваші думки, щоб наша спільна історія розвивалася впевнено і стрімко. 

Нагадуємо, нещодавно конкурс молодих креаторів — Young Lions Competitions Ukraine — представив склад міжнародного журі.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Організація Грети Тунберг саркастично рекламує втечу із Землі на Марс

Саркастична реклама марсіанського туризму звернена до тих 99% населення планети, які ніколи не зможуть дозволити собі втечу із Землі на Марс.

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Стажування, курси, стипендії: добірка актуальних можливостей для креаторів

Де креатору підвищити свій професійний рівень, знайти нові джерела для натхнення або новий трамплін для зростання? Це питання завжди актуальне, ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.