Вперше в Україні відбудеться конкурс Young Lions Marketers Competitions Ukraine

Анонсовано Young Lions Marketers Competition Ukraine — конкурс, у якому бренди можуть долучитися до розробки суспільно вагомих ініціатив національного масштабу.

Конкурс проходить за аналогією до правил Young Lions Competitions. Учасникам (представники маркетингових відділів брендів віком до 30 років) потрібно за 24 години придумати активності відповідно до брифу, які можна інтегрувати в комунікації їхнього бренду. А команда переможців поїде на міжнародний фестиваль креативності Cannes Lions у Францію у 2021 році. 

«Ми переконані, що неурядовим організаціям дуже важливо взаємодіяти з бізнесом. Адже в руках брендів сконцентровано безліч можливостей. Насправді, відповідальна соціальна позиція бренду — також дуже важлива для сталого розвитку бізнесу. Результатами колаборацій брендів з НПО є ефективні проєкти, і численні успішні міжнародні приклади тому підтвердження. Український бізнес уже продемонстрував свою небайдужість до відведення загроз національного масштабу. Віримо, що українські маркетологи готові до міжнародного конкурсу. 

Розраховуємо, що цей конкурс не буде лише змаганням, в якому команди борються за можливість відвідати одну з найпрестижніших професійних подій у світі, а стане дієвим інструментом для розробки рішень, які можуть бути втілені в партнерстві з асоціацією CIAU та міжнародними організаціями», — коментує Костянтин Кузнєцов, офіційний представник Cannes Lions в Україні, голова правління Асоціації Креативних Індустрій України (CIAU). 

YMC_Ukraine_2020

Для кого цей конкурс

Для спеціалістів маркетинг-департаменту компанії або продуктового підрозділу бренду.

У конкурсі НЕ можуть брати участь представники рекламно-комунікаційних агенцій, а також фрілансери. До участі допускаються лише команди у складі двох осіб віком 30 років і молодше (народжені не пізніше 22 червня 1989 року). Знання англійської на рівні intermediate стане в нагоді як на етапі локального відбору, так і на етапі міжнародного конкурсу — оскільки презентації мають надаватись англійською мовою. 

Відповідно до правил конкурсу, команда, яка за підсумком оцінювання журі набере найбільшу кількість балів, представить Україну на міжнародному етапі конкурсу Young Lions Marketers Competition під час фестивалю Cannes Lions у 2021 році в Каннах. 

Формат конкурсу: 

Конкурс проводиться онлайн, відповідно до стандартів конкурсів Cannes Lions. Український відбір відбудеться у два етапи.

Перший етап

Зареєстрована команда за 24 години розробляє рішення за брифом і подає роботу в форматі презентації. Роботи оцінює професійне журі, що складається із титулованих представників маркетингово-комунікаційної галузі України. 

Другий етап

Команди, які за підсумком голосування журі потраплять до шортлиста, мають презентувати свою ідею під час онлайн-пітчингу. 

Зареєструватись до участі можна до 16 червня 2020 року. Конкурс відбудеться 20 червня 2020 року. Більше інформації та умови конкурсу на офіційному сайті Днів Креативності в Україні – creativity.in.ua/ymc.

Також нагадуємо, що йде підготовка до Young Lions Competitions Ukraine. Реєстрація на участь в конкурсі триватиме до 16 червня 2020 року включно. Також уже анонсовано склад міжнародного журі

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Якими були б Google Карти 200 років тому: проєкт відтворення історичного вигляду міст

Онлайн-карта з відкритим кодом дозволяє побачити з висоти пташиного польоту та у режимі перегляду вулиць, як з часом змінювалися американські міста.

Проєкції SmartThings: компанія Samsung облаштувала будинок з привидами

Компанія Samsung перетворила 300-річний дім, споруджений ще у 18 столітті, на будинок з привидами, використавши для цього проєкції SmartThings.

Що принесло водою: агенція McCann повністю обставила квартиру річковим сміттям

Спочатку креативна команда планувала облаштувати кілька таких «апартаментів з річки» у вантажних контейнерах, які були б цілодобово відкриті для публіки.

Купуй українське: в Україні стартує Тиждень малих українських виробників

Купуй українське: в Україні стартує Тиждень малих українських виробників

З 27 жовтня до 1 листопада в Україні вперше відбуватиметься Тиждень малих українських виробників. Його мета — підтримати представників малого ...

Найбіліший білий колір як спосіб боротьби з глобальним потеплінням

Американські науковці отримали найбіліший білий колір у світі, який так ефективно відбиває світло, що охолоджує поверхню, яка в цей колір пофарбована.

Дерева теж можуть бути біженцями, як показує кампанія про захист лісів Амазонії

Одна з місцевих рослин – дерево ятоба – наразі шукає прихистку в посольствах інших країн, оскільки на батьківщині її життя опинилося під загрозою.