Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Три великих ритейлери Target, Walmart і CVS зараз шукають якусь альтернативу одноразовим пластиковим пакетам, з якими всі ходять по магазинах. Серед можливих рішень цієї проблеми є навіть мобільні технології та Інтернет речей. Центр циркулярної економіки при заснованій цими трьома ритейлерами інвестиційній фірмі Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження таких інноваційних альтернатив.

Нещодавно цей консорціум провів конкурс Beyond the Bag і обрав дев’ять переможців, чиї розробки цілком можуть стати екопакетом майбутнього. Далі ці дев’ять ідей будуть випробувані щодо їх практичності, безпеки для здоров’я, придатності для вторинної переробки, біорозкладності та зручності у вжитку.

Ось ці дев’ять проєктів-переможців конкурсу Beyond the Bag:

Sway

Проєкт Sway використовує біоматеріал, виготовлений з морських водоростей за технологією, що має від’ємний вуглецевий слід (тобто не викидає вуглець, а вилучає його з довкілля). Таке виробництво не потребує розбудови нової інфраструктури і може застосовувати вже налагоджені ланцюги постачання.

Fill It Forward

Штрих-код Fill It Forward під’єднує всі пакети до мобільного застосунку, який дозволяє користувачам відстежувати свій вплив на довкілля, заробляти бонуси та підтримувати благодійні ініціативи.

Chico Bag

Така багаторазова торбина є легкою, компактною і витримує 12 кг. Цей сервіс застосовує шерингову економіку, дозволяючи покупцям брати такі сумки на місцях, в магазинах.

Returnity

Returnity проєктує та виробляє багаторазові пакети та коробки для наявних на ринку продуктів. Цей сервіс пропонує свої послуги, зокрема, онлайн-магазинам та службам доставки.

CircularID (EON)

EON застосовує Інтернет речей, щоб дати ритейлерам можливість відстежувати свої ресурси, управляти зворотною логістикою, і бути в курсі того, як використовуються сумки впродовж всього свого терміну служби.

PlasticFri

PlasticFri перетворює сільськогосподарські відходи, неїстівні рослини та інші відновлювані ресурси на біологічні та біорозкладні продукти, здатні замінити собою одноразовий пластик.

Domtar

В якості кращої альтернативи паперовим пакетам Domtar розробляє власний придатний для вторинної переробки біоматеріал, який на 100% складається з цупкого та еластичного целюлозного волокна.

Goatote

Goatote – це система кіосків, яка дозволяє легко отримати чистий багаторазовий пакет тим відвідувачам магазинів, які власний пакет забули.

Connected-USE

Connected-USE використовує Інтернет речей, щоб підключити багаторазові смарт-пакети до цифрових систем за допомогою RFID-міток та QR-кодів. Це дозволило б Target, Walmart, CVS та іншим ритейлерам винагороджувати покупців балами щоразу, коли ті повторно використовують фірмові пакети, перетворюючи їх тим самим на альтернативу одноразовим пластиковим пакетам.

Джерело

Аналогічне питання свого часу піднімалося з пластиковими стаканчиками.

А ще одним варіантом боротьби із засиллям пакувальних матеріалів (і пластику теж) є високотехнологічна нерозмінна коробка.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...