Агенція Dozen відкриває офіс у Польщі

Брендингова агенція Dozen відкриває офіс у Варшаві, який стане центральноєвропейським хабом компанії. Новий офіс очолить Олена Твердохліб, керівна партнерка і арт-директорка агенції, вона відповідатиме за розвиток польського підрозділу. У той час, як засновник агенції Максим Лесняк продовжить керувати українським офісом і компанією в цілому.

Агенція Dozen відкриває офіс у Польщі
До Варшави до відкриття нового офісу через карантин Максим зміг потрапити завдяки Photoshop.

«На даний момент ми працюємо з кількома європейськими брендами, серед яких виробник енергетичних батончиків та інноваційне спортивне харчування, а в польських супермаркетах вже можна знайти продукти в упаковці, розробленій Dozen, тому для нас логічним кроком став запуск офісу в Варшаві. Ми хочемо бути ближче до наших клієнтів і краще відчувати споживачів, для яких ми створюємо і пакуємо бренди», — розповідає Максим Лесняк, засновник і креативний директор Dozen.

Як і в українському офісі, агенція планує зібрати в Польщі команду з 12 фахівців. Число для Dozen символічне, оскільки сама назва агенції перекладається як «дюжина». Обидві команди планують задіяти в реалізації проектів для польського ринку.

За 3 роки свого існування агенція Dozen встигла розробити брендинг і паковання для продуктів таких відомих брендів, як Чумак, Оболонь, АВК, Дмитрук, Flint, АХА, Водний світ, Жайвір та ін.


А також нагадаємо, що українське креативне агентство banda відкрило офіс у Каліфонії, США.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Останній випуск Twój Weekend: «Каннські Леви» представили чи не найдивнішу платформу для соціальної кампанії

Агенція YMLY&R Poland у своїй кампанії на підтримку гендерної рівності звернулися до всієї країни з, мабуть, найнезвичнішої платформи для такої комунікації.

Організація Грети Тунберг саркастично рекламує втечу із Землі на Марс

Саркастична реклама марсіанського туризму звернена до тих 99% населення планети, які ніколи не зможуть дозволити собі втечу із Землі на Марс.

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.