Агенція Dozen відкриває офіс у Польщі

Брендингова агенція Dozen відкриває офіс у Варшаві, який стане центральноєвропейським хабом компанії. Новий офіс очолить Олена Твердохліб, керівна партнерка і арт-директорка агенції, вона відповідатиме за розвиток польського підрозділу. У той час, як засновник агенції Максим Лесняк продовжить керувати українським офісом і компанією в цілому.

Агенція Dozen відкриває офіс у Польщі
До Варшави до відкриття нового офісу через карантин Максим зміг потрапити завдяки Photoshop.

«На даний момент ми працюємо з кількома європейськими брендами, серед яких виробник енергетичних батончиків та інноваційне спортивне харчування, а в польських супермаркетах вже можна знайти продукти в упаковці, розробленій Dozen, тому для нас логічним кроком став запуск офісу в Варшаві. Ми хочемо бути ближче до наших клієнтів і краще відчувати споживачів, для яких ми створюємо і пакуємо бренди», — розповідає Максим Лесняк, засновник і креативний директор Dozen.

Як і в українському офісі, агенція планує зібрати в Польщі команду з 12 фахівців. Число для Dozen символічне, оскільки сама назва агенції перекладається як «дюжина». Обидві команди планують задіяти в реалізації проектів для польського ринку.

За 3 роки свого існування агенція Dozen встигла розробити брендинг і паковання для продуктів таких відомих брендів, як Чумак, Оболонь, АВК, Дмитрук, Flint, АХА, Водний світ, Жайвір та ін.


А також нагадаємо, що українське креативне агентство banda відкрило офіс у Каліфонії, США.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Lions Live: речниця Bacardi радить шукати суперфанатів і деконструює фокус-групи

Компанія Bacardi останнім часом почала орієнтуватися на ті 10% аудиторії, які є її суперфанатами, а не на 90% людей, які становлять основну масу покупців.

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

Нарбут

Вийшла друком книга «Нарбут» з унікальною обкладинкою кожного примірника в накладі

Вийшла друком книга «Нарбут» — перша книга в Україні, кожний екземпляр якої має унікальну обкладинку, згенеровану алгоритмом. Дизайн книжки та ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

Підсумки першого дня Lions Live від Ани Анджелік, однієї з найвпливовіших CMO світу

Підсумки першого дня Lions Live було підведено Аною Анджелік, яка назвала п’ять ключових інсайтів, які варто винести для себе з понеділкових сесій Lions Live.