Adidas представляє захисні маски з переробленої тканини

Деякі країни поступово починають виходити з режиму самоізоляції і повертатися в звичний ритм життя. Люди хочуть якнайшвидше вибратися зі своїх будинків і при цьому відчувати себе в безпеці, adidas готовий їм в цьому допомогти.

Минулого місяця adidas приступив до розробки багаторазових захисних масок для обличчя. Захисні маски виготовлені з adidas Primegreen — високоефективної переробленої тканини, створеної без додавання первинного пластику. М’який, дихаючий матеріал зручно прилягає до обличчя, не доставляючи дискомфорту. Маски не мають медичної кваліфікації і були розроблені спеціально для захисту людей та запобігання поширення вірусів і мікробів в побутових умовах.

Adidas представляє захисні маски з переробленої тканини
Adidas представляє захисні маски з переробленої тканини

Маски продаються у магазинах adidas по три штуки в упаковці.

Adidas представляє захисні маски з переробленої тканини

Інші недавні ініціативи adidas в рамках підтримки і збереження здоров’я людей при повсякденній активності включали створення захисних щитків для американських медичних працівників та надання масок медичним спільнотам в Південній Кореї, Європі та Сполучених Штатах. А також, проєкт #hometeam, який став відображенням того, що дарує людям приємні емоції, пошук несподіваних способів для спілкування один з одним в нових реаліях. Співробітники adidas, відомі спортсмени та друзі бренду приєдналися до проєкту та поділилися своїм унікальним досвідом, як їм вдалося зберегти творчий настрій в турботі про себе і своїх близьких. Для отримання актуальної інформації і останніх новин, cлідкуйте за сторінкою, присвяченій COVID-19 на сайті adidas.


Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Insta-маска від TABASCO очолила топ найінноваційніших діджитал-кампаній світу за версією AdForum.

А також, аби нагадати усім, що місце маски саме на носі, команда Havas Creative Group Ukraine створила креативну кампанію #Замаскуйтунелі. Кампанія увійшла до шортлисту міжнародного фестивалю креативності «Белый квадрат».

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Якими були б Google Карти 200 років тому: проєкт відтворення історичного вигляду міст

Онлайн-карта з відкритим кодом дозволяє побачити з висоти пташиного польоту та у режимі перегляду вулиць, як з часом змінювалися американські міста.

Бритви, барабани та безпечні автівки: кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності

Під час Cannes Lions 2019 кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності, становили більше половини номінантів нової категорії Creative Strategy.

Проекції SmartThings: компанія Samsung облаштувала будинок з привидами

Компанія Samsung перетворила 300-річний дім, споруджений ще у 18 столітті, на будинок з привидами, використавши для цього проекції SmartThings.

Що принесло водою: агенція McCann повністю обставила квартиру річковим сміттям

Спочатку креативна команда планувала облаштувати кілька таких «апартаментів з річки» у вантажних контейнерах, які були б цілодобово відкриті для публіки.

Купуй українське: в Україні стартує Тиждень малих українських виробників

Купуй українське: в Україні стартує Тиждень малих українських виробників

З 27 жовтня до 1 листопада в Україні вперше відбуватиметься Тиждень малих українських виробників. Його мета — підтримати представників малого ...

Найбіліший білий колір як спосіб боротьби з глобальним потеплінням

Американські науковці отримали найбіліший білий колір у світі, який так ефективно відбиває світло, що охолоджує поверхню, яка в цей колір пофарбована.