Розбір брифу та стратегій переможців міжнародного YMC 2019

Цього року в Україні вперше пройде конкурс молодих маркетологів Young Lions Marketers Competition 2020. І як часто буває із чимось новим та незвіданим, разом із анонсом конкурсу з’явилися запитання щодо механіки та правил участі.

Найпоширеніше запитання: чи можуть брати участь у конкурсі стратеги, аккаунт-менеджери із агенцій?

Відповідно до офіційних правил конкурсів Cannes Lions, у YMC можуть брати участь лише штатні співробітники відділу маркетингу компаній та брендів. 

Нагадуємо, що для представників агенцій до 16 червня 2020 р. включно триває реєстрація на конкурс молодих креаторів YLC Ukraine 2020/2021 в категорії PRINT, DESIGN, FILM. 

Наступне важливе запитання: чого ж саме очікують від учасників конкурсу?

Задачею команди-конкурсантів YMC є розробка стратегії за брифом від некомерційної організації. Команда за 24 години опрацьовує бриф та готує коротку презентацію на 10 слайдів зі своєю стратегією. В документі важливо продемонструвати, як можна інтегрувати ваші рішення за брифом у комунікаційний мікс вашого бренду. 

Пропонуємо ознайомитися із брифом міжнародного конкурсу YMC в Каннах, над яким працювали учасники у 2019 році. 

Бриф надано неприбутковою організацією Room to Read, ключовою діяльністю якої є розробка освітніх проєктів і програм для підвищення грамотності та освіченості вчителів та учнів у країнах із високим рівнем бідності. Окремою програмою організації є освітня програма для дівчат, яка підтримує гендерну рівність вже у старших класах та мотивує дівчат продовжувати навчання.

Організація переконана, що якісна та доступна освіта по всьому світу здатна вирішити більшість глобальних проблем (включно із кліматичними катастрофами та проблемою бідності). І саме цей меседж маркетологи намагались інтегрувати в поточну стратегію бренду.

Детальний бриф за посиланням.

«Young Lions Marketers Competition передусім про рішення, а не про змагання. Хоча стати кращою маркетинг-командою віком до 30-ти — приємно. Тим більше, якщо це буде міжнародна відзнака. Але в цьому конкурсі надважливо запропонувати вирішення проблеми за брифом і максимально сконцентруватись на реалістичності інтеграції цих рішень зі своїм брендом. Хто знає, можливо, ваші ідеї виявляться настільки дієвими, що з’явиться потреба у їх втіленні в реальному житті», — зазначає Костянтин Кузнєцов, офіційний представник Cannes Lions в Україні, Голова правління Асоціації Креативних Індустрій України CIAU.

Посилання на презентації робіт-переможців YMC 2019 в Каннах:

У подальшому організатори продовжать анонсувати найважливіші новини конкурсу. Якщо у вас виникають запитання щодо участі в YMC, надсилайте їх на [email protected].  

Реєстрація до участі у Young Lions Marketers Competition відкрита до 16 червня 2020 року включно на сайті.

YMC Ukraine 2020

Також нагадуємо, що локальний конкурс Young Lions Competitions Ukraine представив склад міжнародного журі. А Асоціація креативних індустрій України (CIAU) анонсувала створення комітету молодих креаторів Young Creatives Committee.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Результати WOW DONE AWARDS 2020

Міжнародний фестиваль маркетингових та PR-комунікацій WOW DONE AWARDS 2020 оголосив результати. Гран-Прі фестивалю отримав проєкт #Date_With_Art, створений агентством Postmen. Цьогорічна ...

Як змінилося споживання відео на YouTube під час карантину і що брендам з цим робити — дослідження

Як змінилося споживання відео на YouTube під час карантину і що брендам з цим робити — дослідження

Відтоді, як обсяг трафіку на YouTube збільшився на 30% за перші 2 тижні карантину, стало зрозуміло, що у сфері відеоконтенту ...

МОЗ України та Червоний Хрест запустили маску-гру в Instagram

МОЗ України та Червоний Хрест запустили маску-гру в Instagram

Під час карантину люди мало рухаються та більшість часу проводять за ноутбуком або смартфоном — часто в незручному, шкідливому для ...

Young Lions Marketers Competition Ukraine 2020 представляє експертне журі

Young Lions Marketers Competition Ukraine 2020 представляє експертне журі

До 16 червня триває реєстрація на конкурс Young Lions Marketers Competition Ukraine 2020 (YMC). Збільшується кількість команд, які за 24 ...

Мозковий штурм остаточно застарів. Прийшов час вільної дискусії

Мозковий штурм остаточно застарів. Прийшов час вільної дискусії

Класичний мозковий штурм як інструмент пошуку нових ідей сьогодні під великим питанням. Чим його замінити, які інструменти для пошуку нових ...

Гаптичний інтерфейс у повітрі дозволить натискати кнопки, нічого не торкаючись

Система HaptiRead з її бездотиковим інтерфейсом була б корисною у таких громадських місцях як ліфти, банкомати, інформаційно-довідкові кіоски тощо.