Розбір брифу та стратегій переможців міжнародного YMC 2019

Цього року в Україні вперше пройде конкурс молодих маркетологів Young Lions Marketers Competition 2020. І як часто буває із чимось новим та незвіданим, разом із анонсом конкурсу з’явилися запитання щодо механіки та правил участі.

Найпоширеніше запитання: чи можуть брати участь у конкурсі стратеги, аккаунт-менеджери із агенцій?

Відповідно до офіційних правил конкурсів Cannes Lions, у YMC можуть брати участь лише штатні співробітники відділу маркетингу компаній та брендів. 

Нагадуємо, що для представників агенцій до 16 червня 2020 р. включно триває реєстрація на конкурс молодих креаторів YLC Ukraine 2020/2021 в категорії PRINT, DESIGN, FILM. 

Наступне важливе запитання: чого ж саме очікують від учасників конкурсу?

Задачею команди-конкурсантів YMC є розробка стратегії за брифом від некомерційної організації. Команда за 24 години опрацьовує бриф та готує коротку презентацію на 10 слайдів зі своєю стратегією. В документі важливо продемонструвати, як можна інтегрувати ваші рішення за брифом у комунікаційний мікс вашого бренду. 

Пропонуємо ознайомитися із брифом міжнародного конкурсу YMC в Каннах, над яким працювали учасники у 2019 році. 

Бриф надано неприбутковою організацією Room to Read, ключовою діяльністю якої є розробка освітніх проєктів і програм для підвищення грамотності та освіченості вчителів та учнів у країнах із високим рівнем бідності. Окремою програмою організації є освітня програма для дівчат, яка підтримує гендерну рівність вже у старших класах та мотивує дівчат продовжувати навчання.

Організація переконана, що якісна та доступна освіта по всьому світу здатна вирішити більшість глобальних проблем (включно із кліматичними катастрофами та проблемою бідності). І саме цей меседж маркетологи намагались інтегрувати в поточну стратегію бренду.

Детальний бриф за посиланням.

«Young Lions Marketers Competition передусім про рішення, а не про змагання. Хоча стати кращою маркетинг-командою віком до 30-ти — приємно. Тим більше, якщо це буде міжнародна відзнака. Але в цьому конкурсі надважливо запропонувати вирішення проблеми за брифом і максимально сконцентруватись на реалістичності інтеграції цих рішень зі своїм брендом. Хто знає, можливо, ваші ідеї виявляться настільки дієвими, що з’явиться потреба у їх втіленні в реальному житті», — зазначає Костянтин Кузнєцов, офіційний представник Cannes Lions в Україні, Голова правління Асоціації Креативних Індустрій України CIAU.

Посилання на презентації робіт-переможців YMC 2019 в Каннах:

У подальшому організатори продовжать анонсувати найважливіші новини конкурсу. Якщо у вас виникають запитання щодо участі в YMC, надсилайте їх на [email protected].  

Реєстрація до участі у Young Lions Marketers Competition відкрита до 16 червня 2020 року включно на сайті.

YMC Ukraine 2020 1 - Розбір брифу та стратегій переможців міжнародного YMC 2019

Також нагадуємо, що локальний конкурс Young Lions Competitions Ukraine представив склад міжнародного журі. А Асоціація креативних індустрій України (CIAU) анонсувала створення комітету молодих креаторів Young Creatives Committee.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Популяризатор музики, мистецтва, екології, або 10 причин унікальності Respublica FEST

Сьогодні стартував ювілейний Respublica FEST. Він став єдиним фестивальним заходом великого масштабу, що пройде в Україні цьогоріч. 2020-й поставив перед ...

Хутро — криваве жлобство, цирк без тварин: в Україні проведуть перший інста-мітинг за тварин

В останні вихідні вересня гуманістичний рух UAnimals запрошує українців виходити на інста-мітинг за тварин. 25-27 вересня зоозахисники та усі охочі ...

Creative Digest CIAU. Випуск #008

Кампанія з виявлення фейків. Новий спосіб турботи про екологію. Оновлені функції Facebook. Та повернення LIONS Live! Чао, креатори! В ефірі ...

«Креативна Європа» в Україні проведе серію онлайн-нетворкінгів Matchmaking with Creative Europe

Цієї осені 12 національних бюро програми ЄС «Креативна Європа» з усього континенту об’єднають зусилля, щоб побудувати нові зв’язки між представниками ...

Під стінами Верховної Ради встановили мистецьку інсталяцію «Йдеш у політику не одна»

Під Верховною Радою встановили лабіринт, який відтворює шлях жінок у політику. Подія відбулась у рамках запуску кампанії з підтримки гендерної ...

Lynxlive_1

Фестиваль креативності Dubai Lynx проведе в жовтні онлайн-захід Lynx Live Virtual

Онлайн-захід Lynx Live Virtual відбуватиметься 5–7 жовтня. В цей час платформа LIONS Live зосередить свою увагу на контенті, пов’язаному з регіоном MENA.