Організатори Cannes Lions поділились планами щодо безпечного проведення фестивалю офлайн

Вперше Міжнародний фестиваль креативності «Каннські Леви» відбудеться у гібридному форматі: як онлайн-фестиваль із часткою «живих» подій та обміну досвідом.

Деталі

У січні організатори Cannes Lions оголосили, що планують проведення цьогорічного Міжнародного фестивалю креативності у червні офлайн, незважаючи на непевний стан щодо безпеки міжнародних подорожей та можливості проведення масштабних заходів під час пандемії.

Нещодавно організатори фестивалю оприлюднили інформацію, яка підтверджує, що Cannes Lions вперше пройде у гібридному форматі у 2021 році. Хоча фізично фестиваль все ще відбуватиметься, він матиме «значну цифрову складову» з активностями в прямому ефірі та контентом на вимогу. У заяві, опублікованій на веб-сайті Cannes Lions, організатори заявляють, що відстежують ситуацію, яка швидко змінюється, разом із галузевими групами та владою Франції.

Cannes Lions викладає плани пандемічної безпеки для  фестивалю офлайн

План безпеки

Для проведення Cannes Lions офлайн було окреслено план безпеки, який спиратиметься на чотири стовпи безпеки: фізичне дистанціювання, захист та своєчасне виявлення, прибирання та гігієна, а також комунікації.

Заходи безпеки включатимуть посилену дезінфекцію до, під час та після проведення подій у залах; безконтактну реєстрацію; дистанціювання та управління натовпом; розгортання в разі потреби огороджень та захисного обладнання.

Для відвідування фестивалю не потрібен паспорт вакцинації, але для входу у Палац фестивалів потрібно буде показати негативні результати тесту на COVID-19. Організатори заявляють, що зараз домовляються про тести на антигени COVID-19, які будуть доступні безпосередньо в місцях фестивальних заходів в Каннах. Тим, хто був вакцинований, також потрібно буде регулярно тестуватися на коронавірус.

Нагородження Левами

Фестиваль Cannes Lions відбудеться офлайн з 21 по 25 червня. Цьогорічні нагороди Левами охоплюватимуть результати двох років роботи креативної спільноти, зважаючи на перенесення проведення події минулого року. Роботи, випущені в період з березня 2019 року по квітень 2021 року, матимуть право на отримання Левів.

У січні також було оголошено, що президенти журі, які спочатку були призначені на минулорічні нагороди, залишаться і в цьому році. До них додалося ще три особи: Бозома Сент-Джон з Netflix, Мерлі Джейме з Dentsu Jayme Syfu та Джефф Норткотт з AKQA.

Джерело

Також ми нагадуємо, що вперше в історії конкурс Young Lions Competitions під час Cannes Lions відбудеться у діджитал-форматі.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

AIFF Talent Meetings — онлайн-події для всіх, хто цікавиться кіновиробництвом

Фестиваль «Незалежність» спільно з America House запрошують на AIFF Talent Meetings — серію онлайн майстер-класів для всіх, хто цікавиться виробництвом кіно. Спікери AIFF ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.

У Києві з’явилися постери, що закликають місцян звернути увагу на масове отруєння собак

Після зафіксованих масових отруєнь собак у центрі Києва креативна агенція ANGRY Agency розробила серію постерів, що закликають місцян звернути увагу ...

День рідкісних захворювань 2021: Як масштабна світлова ініціатива привернула увагу майже 17 млн українців

Кілька років поспіль українські організації та фармацевтичні компанії, що опікуються пацієнтами із рідкісними захворюваннями, реалізують низку проєктів в Україні до ...

Людство + технології — разом ми зможемо! Нова світова кампанія Vodafone

Vodafone оновлює своє позиціонування на світовому ринку, головною ідеєю якого є те, чого може досягти людський дух, поєднавшись із технологіями. ...