Відео John Lewis до Різдва 2020 показує ланцюгову реакцію доброти

Для багатьох жителів Великобританії сезон зимових свят починається лише тоді, коли мережа John Lewis публікує своє різдвяне відео. Щоправда, цього року воно дещо відрізняється від попередніх, оскільки й року такого як 2020 в нас ще не було. У час коли чимало людей через пандемію опинилися у скрутному становищі, кампанія від сестринських брендів John Lewis та Waitrose приділяє головну увагу доброті та благодійності. Відео John Lewis до Різдва 2020, створене агенцією adam&eveDDB, розповідає низку зворушливих та взаємопов’язаних історій, поєднуючи в собі як акторську гру, так і анімацію. У ньому добрі вчинки подібно до ланцюгової реакції ширяться між людьми та тваринами (тому що це ж John Lewis).

Дівчинка допомагає хлопчику дістати м’яч з дерева парасолькою, і це приводить в дію ефект доміно. Хлопчик рятує сніговика, що ось-ось розтане. Сніговик, в свою чергу, допомагає полагодити «снігомобіль», на якому підвозять сумку покупок з Waitrose до дому дідуся. Той, побачивши у вікно самотнього сусіда, підбадьорює його хлопавкою та жартами. Сусід-перукар підстригає хлопчика, роблячи йому зачіску в формі серця, а той подає символічне серце-ялинкову прикрасу молодшому братові. Все це бачить у вікно зграйка голубів і, розчулена, й собі допомагає їжачку полетіти (бо він хоче бути одним з них). А слід у формі серця, що лишив по собі в небі літачок з їжачком, зворушує медсестру, яка допомагає дівчинці з парасолькою «полікувати» поламані окуляри. І все знову повертається до першої сценки.

Колективна творчість

Те, як створювалося відео John Lewis до Різдва 2020, саме по собі є втіленням ідеї доброти, оскільки бренд залучив до роботи над ним вісім різних митців, щоб у цей непростий для креативних індустрій час дати роботу кільком людям, а не лише комусь одному. Відповідно, це різдвяне відео складається з дуже різних за манерою технічного виконання фрагментів: мальована анімація, пластилінова анімація, комп’ютерна графіка та кіно.

До того ж, тут вперше прозвучала оригінальна пісня A Little Love британської співачки Celeste. Досі бренд John Lewis традиційно використовував у своїй рекламі кавери на вже існуючі пісні.

Режисером відео John Lewis до Різдва 2020 став Оскар Хадсон. Він також працював над рекламою Apple і найківським роликом You Can’t Stop Us, що поєднує в собі оригінальний монтаж розміщених попарно сцен.

Разом із цим відео також був створений окремий ролик, анімацію якого доручили студентам-випускникам Кінгстонського університету. У ньому йдеться про благодійні організації, з якими співпрацюють бренди John Lewis та Waitrose.

Мета кампанії – зібрати 4 мільйони фунтів пожертв для двох благодійних організацій: FareShare, яка допомагає вирішувати продовольчі проблеми, та Home-Start, що надає допомогу малозабезпеченим родинам з дітьми.

Джерело 1, 2, 3

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Серія онлайн-нетворкінгів «Креативної Європи»

Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» з України, Латвії, Італії, Іспанії та Нідерландів організовують серію онлайн-нетворкінгів для представників культурних та ...

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

AIFF Talent Meetings — онлайн-події для всіх, хто цікавиться кіновиробництвом

Фестиваль «Незалежність» спільно з America House запрошують на AIFF Talent Meetings — серію онлайн майстер-класів для всіх, хто цікавиться виробництвом кіно. Спікери AIFF ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.