Муки творчества, или Как сочинить смешную шутку

Креативная компания Wonderhood и агентство UNIT9 решили отдать должное мукам творчества в своем предрождественском мини-фильме. А выбрали они для этого жанр черной комедии.

В видео «Не до шуток» (All Cracked Up) главный герой – писатель, сочиняющий шутки на тему Рождества, листочки с которыми затем, как предписывает британская рождественская традиция, будут засунуты в хлопушки. А Рождество уже на носу. Дедлайн близко!

Мы видим, как он мечется по комнате, отчаянно пытаясь придумать что-то действительно смешное и остроумное. Вот только труды его мало кто способен оценить…

Сценаристы Аделин Дешоу и Фил ле Брун заметили, что этот фильм – прямое отражение того, каким порой бывает креативный процесс.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Сюрреалізм та незвідане: Shutterstock називає креативні тренди 2021

Ключові слова з пошукових запитів дозволили Shutterstock визначити, які креативні тренди зараз набирають популярність і стануть визначальними в 2021 році.

Автоматизована «рибна пушка» готова врятувати довкілля!

За рахунок перепаду тиску «рибна пушка» Whooshh Innovations переправляє лососів на інший бік дамби на швидкості 10 метрів за секунду.

39083-Ahn_Sang-soo-books

Корейська типографіка, або Що сучасний дизайнер може почерпнути з азійського креативу

Часто ми орієнтуємося на західні бенчмарки у дизайні (і не тільки), забуваючи про багатий досвід у цій сфері Сходу, відомого ...

Книга про предметний дизайн

Вийшла перша українська книга про предметний дизайн — PRODUCT DESIGN in Ukraine

В Україні вийшла перша книга про предметний дизайн «PRODUCT DESIGN in Ukraine / Предметний дизайн в Україні. Меблі, освітлення, декор». ...

Курка чи яйце? Мережа Systeme U подорожує назад у часі, щоб з’ясувати, що ж було раніше

В своїй новій рекламній кампанії французька мережа супермаркетів Systeme U вирішила з гумором розглянути питання «курка чи яйце?»

Кращі дизайнерські проєкти кризових часів, за версією організаторів Лондонського бієнале з дизайну

Ці дизайнерські проєкти, зібрані організаторами Лондонського бієнале, охоплюють музику, надання гуманітарної допомоги і навіть сексуальну просвіту.