Креативная компания Wonderhood и агентство UNIT9 решили отдать должное мукам творчества в своем предрождественском мини-фильме. А выбрали они для этого жанр черной комедии.

В видео «Не до шуток» (All Cracked Up) главный герой – писатель, сочиняющий шутки на тему Рождества, листочки с которыми затем, как предписывает британская рождественская традиция, будут засунуты в хлопушки. А Рождество уже на носу. Дедлайн близко!

Мы видим, как он мечется по комнате, отчаянно пытаясь придумать что-то действительно смешное и остроумное. Вот только труды его мало кто способен оценить…

Сценаристы Аделин Дешоу и Фил ле Брун заметили, что этот фильм – прямое отражение того, каким порой бывает креативный процесс.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»: волонтерські дизайн-проєкти для соціальних ініціатив

Минулого року в Україні запустилася освітня платформа для фахівців креативних індустрій — Креативна Практика (Creative Practice). В рамках навчання на ...

Італійський фотограф знімає на вебкамеру

Італійський фотограф робить фотосесії через вебкамеру

Фотограф Алесіо Альбі (Alessio Albi) з міста Перуджа, Італія, знайшов спосіб займатись улюбленою справою під час карантину. Він почав фотографувати ...

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.