Муки творчества, или Как сочинить смешную шутку

Креативная компания Wonderhood и агентство UNIT9 решили отдать должное мукам творчества в своем предрождественском мини-фильме. А выбрали они для этого жанр черной комедии.

В видео «Не до шуток» (All Cracked Up) главный герой – писатель, сочиняющий шутки на тему Рождества, листочки с которыми затем, как предписывает британская рождественская традиция, будут засунуты в хлопушки. А Рождество уже на носу. Дедлайн близко!

Мы видим, как он мечется по комнате, отчаянно пытаясь придумать что-то действительно смешное и остроумное. Вот только труды его мало кто способен оценить…

Сценаристы Аделин Дешоу и Фил ле Брун заметили, что этот фильм – прямое отражение того, каким порой бывает креативный процесс.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Рідлі Скотт запрошує всіх долучатися до створення сіквелу «Життя за один день»

У 2010 році Рідлі Скотт та Кевін Макдональд створили за допомогою краудсорсингу документальний фільм, який показував один день життя на Землі.

Біг, плавання та секс у новій кампанії від Fedoriv Agency для «Моршинської»

Сімнадцять відеороликів, об’єднаних слоганом «Природа твого тіла», 35 годин зйомок на десяти локаціях, команда з понад 100 людей, швейцарський режисер, ...

Цього літа, заправляючись на WOG, можна стати власником нового будинку на колесах

Закриті кордони — не проблема для справжніх мандрівників. Навпаки, це чудова можливість пізнати краще рідну країну, адже вона багата цікавими ...

Намбер ван по домашнім гаджетам: banda запустила нову літню кампанію Comfy

Всі вже знають, що в Comfy не просто техніка, а справжні домашні гаджети. Але лишалось одне питання: чому все ж ...

Бренд Starburst створив вертикальне відео з силою тяжіння під кутом 90 градусів

Бренд, відомий своїми цукерками-кубиками, вирішив створити довгі цукерки Starburst Swirlers, відзначивши це кумедним роликом у вертикальному форматі.

Режисер Раян Джонсон зняв рекламу для гри Pokémon Go

Для любителів мобільних ігор приємним сюрпризом стало те, що нову рекламу для гри Pokémon Go зняв Раян Джонсон, який і сам є її шанувальником.