Нова реклама Nike на двох екранах показує, чому спорт не спинити

Гадаєте відео, створене зі старого футажу, не може бути цікавим? Новий ролик від Nike та агенції Wieden+Kennedy Portland переконає вас, що це не так. Ця реклама Nike на двох екранах була змонтована виключно з архівних матеріалів, і виглядає вона просто вражаюче.

Для того, щоб створити третє відео у серії «You Can’t Stop Us», режисер Оскар Гадсон (Oscar Hudson) та креативні команди агенції Wieden+Kennedy і студії спецефектів A52 переглянули 4000 відеозаписів зі спортсменами. З цих записів було обрано 72, після чого їх було скомбіновано попарно, щоб створити 36 епізодів, які гармонічно виглядали б на розділеному навпіл екрані. Завдяки цьому, події, що розгортаються на кожному з екранів, разом утворюють єдину цілісну сцену. У такий спосіб, за допомогою монтажу, було підкреслено, як багато спільного є у спортсменів всього світу.

Пандемія COVID-19 вплинула практично на кожен аспект бізнесу та культури. І однією зі сфер, де це виявилося найпомітнішим, став спорт. Всі змагання (футбол, баскетбол, бейсбол, хокей тощо) на всіх рівнях – від любительських конкурсів до Олімпійських ігор – зупинилися. А потім спорт обережно почав вертатися до норми.

Третя частина серії «You Can’t Stop Us»

Свого часу серед брендів компанія Nike однією з перших визнала, що обставини змінилися, і почала закликати свою аудиторію лишатися (і тренуватися) вдома та не забувати про соціальне дистанціювання. Цьому, власне, й був присвячений ролик «Play for the World» – перший у серії «You Can’t Stop Us». У травні було випущене друге відео з цієї серії, у якому Леброн Джеймс нагадував про те, що спорт ніколи не здається. Метою його було підбадьорити глядачів після довгих місяців без жодної спортивної події, яка б відбувалася офлайн.

І тепер майстерна робота з монтажу відео стала чудовим способом донести до публіки наступне послання: здатність спорту об’єднувати людей у час, коли зловісна тінь пандемії все ще тяжіє над усіма спортивними заходами.

Нова реклама Nike на двох екранах була озвучена відомою футболісткою Меган Рапіно. У цьому відео поряд зі звичайними гравцями можна побачити таких зірок спорту як Наомі Осака, Серена Вільямс, Кріштіану Роналду, Леброн Джеймс, Кіліан Мбаппе та ряд інших.

За словами Меган Рапіно: «Гравці, може, й повернулися на поле, але до старої «норми» ми не повертаємося. Ми повинні продовжувати переосмислювати світ і робити його кращим. Тому я прошу людей скористатися енергією цього моменту і не відступати».

Джерело

У соціальній рекламі до авторитету спортсменів звертаються не лише спортивні бренди.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

IAMIDEA agency створила стратегію та рекламну кампанію 49-го кінофестивалю «Молодість»

Новий слоган – КІНО НЕ БЕЗ ПИТАНЬ. Кінофестиваль «Молодість» — перший міжнародний кінофестиваль на території України, що функціонує з 1970 ...

Ахтем Сейтаблаєв зрежисерував ролик для Одеського міжнародного кінофестивалю

Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль з відомих усім причин уперше в історії відбудеться онлайн. Та попри те, що звичний перегляд ...

День, коли мегаполіс зупинився: ООН привертає увагу до проблеми транспорту в містах

Фільм «CIDADE INERTE» розповідає про проблеми транспорту в містах, показавши той гіпотетичний день, коли весь дорожній рух у Сан-Паулу намертво зупиниться.

Додаток Doodlar вгадує намальовану тварину та відтворює її в AR

Новий додаток Doodlar дозволяє вам «оживити» намальовану на папері або на екрані смартфону тварину, надавши їй реалістичного тривимірного вигляду в AR.

П’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття за версією Ace Metrix

З нагоди Міжнародного дня пива аналітична фірма Ace Metrix назвала п’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття на думку самих любителів пива.

ООН розповідає про проблему неписьменності за допомогою послідовних трейлерів на YouTube

Кампанія має вигляд ряду послідовних трейлерів на YouTube, які сприймаються дуже по-різному, залежно від того, орієнтується глядач на текст чи на озвучку.