Нова реклама Nike на двох екранах показує, чому спорт не спинити

Гадаєте відео, створене зі старого футажу, не може бути цікавим? Новий ролик від Nike та агенції Wieden+Kennedy Portland переконає вас, що це не так. Ця реклама Nike на двох екранах була змонтована виключно з архівних матеріалів, і виглядає вона просто вражаюче.

Для того, щоб створити третє відео у серії «You Can’t Stop Us», режисер Оскар Гадсон (Oscar Hudson) та креативні команди агенції Wieden+Kennedy і студії спецефектів A52 переглянули 4000 відеозаписів зі спортсменами. З цих записів було обрано 72, після чого їх було скомбіновано попарно, щоб створити 36 епізодів, які гармонічно виглядали б на розділеному навпіл екрані. Завдяки цьому, події, що розгортаються на кожному з екранів, разом утворюють єдину цілісну сцену. У такий спосіб, за допомогою монтажу, було підкреслено, як багато спільного є у спортсменів всього світу.

Пандемія COVID-19 вплинула практично на кожен аспект бізнесу та культури. І однією зі сфер, де це виявилося найпомітнішим, став спорт. Всі змагання (футбол, баскетбол, бейсбол, хокей тощо) на всіх рівнях – від любительських конкурсів до Олімпійських ігор – зупинилися. А потім спорт обережно почав вертатися до норми.

Третя частина серії «You Can’t Stop Us»

Свого часу серед брендів компанія Nike однією з перших визнала, що обставини змінилися, і почала закликати свою аудиторію лишатися (і тренуватися) вдома та не забувати про соціальне дистанціювання. Цьому, власне, й був присвячений ролик «Play for the World» – перший у серії «You Can’t Stop Us». У травні було випущене друге відео з цієї серії, у якому Леброн Джеймс нагадував про те, що спорт ніколи не здається. Метою його було підбадьорити глядачів після довгих місяців без жодної спортивної події, яка б відбувалася офлайн.

І тепер майстерна робота з монтажу відео стала чудовим способом донести до публіки наступне послання: здатність спорту об’єднувати людей у час, коли зловісна тінь пандемії все ще тяжіє над усіма спортивними заходами.

Нова реклама Nike на двох екранах була озвучена відомою футболісткою Меган Рапіно. У цьому відео поряд зі звичайними гравцями можна побачити таких зірок спорту як Наомі Осака, Серена Вільямс, Кріштіану Роналду, Леброн Джеймс, Кіліан Мбаппе та ряд інших.

За словами Меган Рапіно: «Гравці, може, й повернулися на поле, але до старої «норми» ми не повертаємося. Ми повинні продовжувати переосмислювати світ і робити його кращим. Тому я прошу людей скористатися енергією цього моменту і не відступати».

Джерело

У соціальній рекламі до авторитету спортсменів звертаються не лише спортивні бренди.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Український сервіс Reface, на думку Google, може покращити світ у 2021 році

Google склав список програм, які можуть поліпшити 2021 рік. Одним із рекомендованих компанією сервісів став український Reface. Всього у списку рекомендацій 21 ...

Гнучкість і готовність до змін: Віктор Штонда про книжковий ринок у 2020 році та його перспективи в 2021-му

Продовжуємо ділитись вижимкою інсайтів з доповідей спікерів онлайн-конференції «Інформоперація Різдво». Нагадаємо, під час конференції 17 експертів з різних галузей підсумовували ...

AFI Awards. Названо найкращі фільми та серіали 2020 року

Щорічно Американський інститут кіномистецтва, розташований в Лос-Анджелесі і заснований у 1967 році, називає найкращі фільми і серіали, що вийшли протягом ...

Бренд Ojo de Tigre відкидає рекламні кліше у іронічній розмові режисера та клієнта

Режисер дещо змінив концепцію ролика для Ojo de Tigre, перетворивши усі рекламні кліше на комічний діалог, за ходом якого глядачам цікавіше спостерігати.

Avangarden cultural agency оголошує OPEN CALL на участь в онлайн-виставці цифрового мистецтва

Avangarden cultural agency оголошує OPEN CALL на участь в онлайн-виставці цифрового мистецтва під назвою «Forever is our today». Організатори виставки ...

Сінгапурська студія розробила безконтактні кнопки для ліфтів

Достатньо зімітувати натискання на кнопку, не торкаючись її, і Kinetic Touchless дійсно втопиться в панель, наче під дією телекінезу.