Нова реклама Nike на двох екранах показує, чому спорт не спинити

Гадаєте відео, створене зі старого футажу, не може бути цікавим? Новий ролик від Nike та агенції Wieden+Kennedy Portland переконає вас, що це не так. Ця реклама Nike на двох екранах була змонтована виключно з архівних матеріалів, і виглядає вона просто вражаюче.

Для того, щоб створити третє відео у серії «You Can’t Stop Us», режисер Оскар Гадсон (Oscar Hudson) та креативні команди агенції Wieden+Kennedy і студії спецефектів A52 переглянули 4000 відеозаписів зі спортсменами. З цих записів було обрано 72, після чого їх було скомбіновано попарно, щоб створити 36 епізодів, які гармонічно виглядали б на розділеному навпіл екрані. Завдяки цьому, події, що розгортаються на кожному з екранів, разом утворюють єдину цілісну сцену. У такий спосіб, за допомогою монтажу, було підкреслено, як багато спільного є у спортсменів всього світу.

Пандемія COVID-19 вплинула практично на кожен аспект бізнесу та культури. І однією зі сфер, де це виявилося найпомітнішим, став спорт. Всі змагання (футбол, баскетбол, бейсбол, хокей тощо) на всіх рівнях – від любительських конкурсів до Олімпійських ігор – зупинилися. А потім спорт обережно почав вертатися до норми.

Третя частина серії «You Can’t Stop Us»

Свого часу серед брендів компанія Nike однією з перших визнала, що обставини змінилися, і почала закликати свою аудиторію лишатися (і тренуватися) вдома та не забувати про соціальне дистанціювання. Цьому, власне, й був присвячений ролик «Play for the World» – перший у серії «You Can’t Stop Us». У травні було випущене друге відео з цієї серії, у якому Леброн Джеймс нагадував про те, що спорт ніколи не здається. Метою його було підбадьорити глядачів після довгих місяців без жодної спортивної події, яка б відбувалася офлайн.

І тепер майстерна робота з монтажу відео стала чудовим способом донести до публіки наступне послання: здатність спорту об’єднувати людей у час, коли зловісна тінь пандемії все ще тяжіє над усіма спортивними заходами.

Нова реклама Nike на двох екранах була озвучена відомою футболісткою Меган Рапіно. У цьому відео поряд зі звичайними гравцями можна побачити таких зірок спорту як Наомі Осака, Серена Вільямс, Кріштіану Роналду, Леброн Джеймс, Кіліан Мбаппе та ряд інших.

За словами Меган Рапіно: «Гравці, може, й повернулися на поле, але до старої «норми» ми не повертаємося. Ми повинні продовжувати переосмислювати світ і робити його кращим. Тому я прошу людей скористатися енергією цього моменту і не відступати».

Джерело

У соціальній рекламі до авторитету спортсменів звертаються не лише спортивні бренди.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Arriba! придумали «пазлтеллінг» для DoDo

Стартувала рекламна кампанія українського виробника пазлів DoDo Toys. Задачу комунікаційної стратегії для закріплення на західному ринку, зокрема, на Amazon, вирішувала ...

Golem_SEfilm_production_stills

The New York Times визнав фільм українського продакшну одним із найстрашніших

Напередодні Хелловіну The New York Times включив фільм «Голем» українського продакшну SE film production до своєї добірки 13-ти найстрашніших фільмів, ...

SHOTS и No Stars остановили мир в ролике для «Киевстара»

Креативное агентство SHOTS стало партнером национального мобильного оператора «Киевстар» и уже запустило первую рекламную кампанию. Стас Качановский, креативный директор SHOTS: ...

10 класичних хелловінських костюмів та як вони змінювалися з часом

Хелловінські костюми за останні сто років перетворилися зі скромних саморобних речей на дещо значно страшніше (чи сексуальніше).

Як змінювалися тренди хелловінських костюмів впродовж останніх 150-ти років

Американці почали вбиратися в маскарадні костюми на Хелловін наприкінці 19-го століття. Але з того часу тренди хелловінських костюмів дуже змінилися.

У Києві представили інноваційні проєкти в рамках Нідерландського тижня дизайну

В інноваційному парку UNIT.City відбулась виставка українських проєктів в рамках Нідерландського тижня дизайну — найбільшої в Північній Європі події в ...