LEGO випустила «ботанічні» набори з пластику на рослинній основі

LEGO представила два нових набори під назвою «Ботанічна колекція» для тих, хто хоче додати природи своїй оселі. Нові набори включають букет квітів та дерево бонсай і включають ряд деталей, виготовлених із пластику на рослинній основі, а точніше — з використанням стійкої цукрової тростини. Цей крок — частина програми LEGO зі сталого розвитку, в рамках якої компанія виготовлятиме деталі та упаковки з екологічних та перероблених матеріалів. Про це компанія заявила минулого року.

«Багато людей шукають зелені насадження, щоб зняти стрес і розслабитися. Відтепер дорослі можуть привнести у свій будинок дотик природи та відпочити, створюючи свої ботанічні конструкції, — говорять про нові набори LEGO представники компанії. — І чудова новина полягає в тому, що рослини LEGO не потрібно поливати, щоб вони залишатися свіжими».

Набір із букетами квітів налічує 756 деталей. З них можна зібрати троянди, ромашки, маки, айстри, маргаритки та різні трави. Набір із деревом бонсай містить 878 деталей. Окрім дерева бонсай, з цих деталей можна зібрати сакуру. В наборі також іде прямокутний горщик для дерева і підставка.

LEGO випустила «ботанічні» набори з пластику на рослинній основі
LEGO випустила «ботанічні» набори з пластику на рослинній основі

Джерело

Читайте також: у серпні цього року LEGO та IKEA реалізували свій перший спільний проєкт — вони разом створили цікаві коробки для іграшок.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...