Lego та IKEA створили цікавіші коробки для іграшок

Нещодавно Lego та IKEA реалізували свій перший спільний проєкт. Колекція Bygglek сполучає в собі те, що цим двом компаніям вдається найкраще – гру та порядок. Такі коробки для іграшок являють собою просте та кмітливе рішення: їхні кришка та внутрішня поверхня вкриті кріпленнями для блоків конструктора. Таким чином, коробки для іграшок можна причепити одна до одної й, за потреби, посунути всю цю піраміду одним махом. Коробки бувають чотирьох розмірів, а вмістити в них можна сотні цеглинок Lego.

До коробок Bygglek додається ще й власний набір цеглинок. А промо-фото показують, як можна перетворити конструктор та коробку для нього на пусковий майданчик для ракети, багатоповерховий будинок чи гігантського робота.

Батьки та діти

Початок цьому проєкту дав той споконвічний конфлікт між дітьми та їх батьками, який спалахує щоразу, коли настає час прибирати в коробку розкидані іграшки. Поспілкувавшись з психологами, дизайнери з’ясували, що діти часто не сприймають як безлад купу цеглинок Lego посеред кімнати. Для них це – творче середовище та ряд проєктів на різних стадіях готовності. От тільки це повністю суперечить прагненню дорослих навести в кімнаті порядок.

IKEA Play Report нещодавно з’ясував, що 47% дітей хотіли б більше часу проводити з батьками за грою. До того ж 90% батьків переконані, що гра – запорука щастя. Водночас дослідження Lego Play Well 2020 виявило, що 85% батьків вважають, що безлад дозволяє дітям почуватися невимушено та допомагає їм творчо розвиватися. Проте десь у половини батьків цей творчий безлад викликає занепокоєння і бажання почати прибирати, не чекаючи, доки дитина закінчить гратися.

Колекція Bygglek стала першим продуктом, створеним на основі спільних спостережень Lego та IKEA. Розробники сподіваються, що такі коробки для іграшок принесуть більше ігрових елементів у повсякденність.

Ikeaxlego - Lego та IKEA створили цікавіші коробки для іграшок

Андреас Фредріксон (Andreas Fredriksson), шведський дизайнер, який співпрацює з IKEA, пояснив: «Де дорослі бачать безлад, там діти бачать творче середовище. А колекція Bygglek має на меті примирити ці два світогляди. До того ж вона пасує до інших продуктів Ikea, а отже споруди дітей можуть стати унікальними окрасами домашнього інтер’єру».

Расмус Логструп (Rasmus Løgstrup), дизайнер Lego, у дитинстві дуже захоплювався іграшками і й досі зберігає свій конструктор, яким грався сорок років тому. Під час прес-конференції він зазначив, що гратися з конструктором Lego йому дозволяли лише на вихідних, тому що цеглинки завжди розповзалися по всьому дому.

«Коли я був малим, ми зав’язували всі цеглинки конструктора у велику ковдру, – пригадав він. – А коли ми працювали над коробками Bygglek, мова йшла про те, як робити перерви в грі та повертатися до неї знову, не розкидавши елементи свого проєкту по всій підлозі».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

За певний час «Будинок іграшок» став місцем вибору подарунків дітям переважно за великої, особливої нагоди. При цьому асортимент товарів величезний ...

Під стінами Верховної Ради встановили мистецьку інсталяцію «Йдеш у політику не одна»

Під Верховною Радою встановили лабіринт, який відтворює шлях жінок у політику. Подія відбулась у рамках запуску кампанії з підтримки гендерної ...

Діджиталізація білбордів: 10 прикладів інтерактивної digital outdoor реклами

Діджиталізація білбордів та їх широке застосування в маркетингу – не випадкова тенденція в умовах наростання популярності соцмереж та цифрових технологій.

Ukrainian Young Book Design Awards-2020 оголосив переможців

У 2019 році видавництво «Основи» разом зі студією L / Y (колишня Hooga.design) започаткували міжнародний конкурс книжкового дизайну Ukrainian Young Book Design Awards. Цього ...

House of Europe представляє 5 нових грантів для українських креативних бізнесів та організацій

House of Europe — програма ЄС, що пропонує можливості для творчості та професійного обміну, — представляє 5 нових грантів для ...

Стартував проєкт «Екземпляри XX», присвячений літературно-мистецьким часописам минулого століття

Проєкт «Екземпляри XX. Літературно-мистецька періодика XX століття» спрямований на вивчення знакових періодичних видань про літературу і мистецтво XX століття, які ...