Lego та IKEA створили цікавіші коробки для іграшок

Нещодавно Lego та IKEA реалізували свій перший спільний проєкт. Колекція Bygglek сполучає в собі те, що цим двом компаніям вдається найкраще – гру та порядок. Такі коробки для іграшок являють собою просте та кмітливе рішення: їхні кришка та внутрішня поверхня вкриті кріпленнями для блоків конструктора. Таким чином, коробки для іграшок можна причепити одна до одної й, за потреби, посунути всю цю піраміду одним махом. Коробки бувають чотирьох розмірів, а вмістити в них можна сотні цеглинок Lego.

До коробок Bygglek додається ще й власний набір цеглинок. А промо-фото показують, як можна перетворити конструктор та коробку для нього на пусковий майданчик для ракети, багатоповерховий будинок чи гігантського робота.

Батьки та діти

Початок цьому проєкту дав той споконвічний конфлікт між дітьми та їх батьками, який спалахує щоразу, коли настає час прибирати в коробку розкидані іграшки. Поспілкувавшись з психологами, дизайнери з’ясували, що діти часто не сприймають як безлад купу цеглинок Lego посеред кімнати. Для них це – творче середовище та ряд проєктів на різних стадіях готовності. От тільки це повністю суперечить прагненню дорослих навести в кімнаті порядок.

IKEA Play Report нещодавно з’ясував, що 47% дітей хотіли б більше часу проводити з батьками за грою. До того ж 90% батьків переконані, що гра – запорука щастя. Водночас дослідження Lego Play Well 2020 виявило, що 85% батьків вважають, що безлад дозволяє дітям почуватися невимушено та допомагає їм творчо розвиватися. Проте десь у половини батьків цей творчий безлад викликає занепокоєння і бажання почати прибирати, не чекаючи, доки дитина закінчить гратися.

Колекція Bygglek стала першим продуктом, створеним на основі спільних спостережень Lego та IKEA. Розробники сподіваються, що такі коробки для іграшок принесуть більше ігрових елементів у повсякденність.

Андреас Фредріксон (Andreas Fredriksson), шведський дизайнер, який співпрацює з IKEA, пояснив: «Де дорослі бачать безлад, там діти бачать творче середовище. А колекція Bygglek має на меті примирити ці два світогляди. До того ж вона пасує до інших продуктів Ikea, а отже споруди дітей можуть стати унікальними окрасами домашнього інтер’єру».

Расмус Логструп (Rasmus Løgstrup), дизайнер Lego, у дитинстві дуже захоплювався іграшками і й досі зберігає свій конструктор, яким грався сорок років тому. Під час прес-конференції він зазначив, що гратися з конструктором Lego йому дозволяли лише на вихідних, тому що цеглинки завжди розповзалися по всьому дому.

«Коли я був малим, ми зав’язували всі цеглинки конструктора у велику ковдру, – пригадав він. – А коли ми працювали над коробками Bygglek, мова йшла про те, як робити перерви в грі та повертатися до неї знову, не розкидавши елементи свого проєкту по всій підлозі».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Nebo ideas agency и магия кофе «Чорна Карта»

Nebo ideas agency выпустило новый магический ролик для бренда «Чорна Карта». В нем креативщики решили показать историю одного дворика итальянского ...

Сміття та футболки на все життя: що продавали британські екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020

Ці три екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020 скористалися нагодою привернути увагу до пластикового забруднення, вуглецевих викидів та вимирання диких тварин.

Microsoft патентує технологію для оцінки продуктивності робочих нарад

Meeting Insight Computing System розрахована на те, щоб спостерігати за людьми в ході наради, а потім дати поради щодо шляхів її вдосконалення.

https://creativity.ua/wp-content/uploads/2020/11/Hotspot-Commercial-Just-Dont-2-scaled.jpgDon’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Don’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Arriba! створила ролик школи англійської мови Hotspot School of English, в якому відкрито заявила, в яких випадках не варто йти ...

Creative Digest CIAU. Випуск #017Creative Digest CIAU. Випуск #017

Creative Digest CIAU. Випуск #017

Соціальні кампанії для боротьби з домашнім насильством. Startup World Cup в Україні. Екопроєкти 2020. А також історії створення логотипів культових ...

«Креативна Європа» запустила безкоштовний онлайн-курс про залучення грантів

«Креативна Європа» запустила безкоштовний онлайн-курс про залучення грантів

Національне бюро програми Європейського Союзу «Креативна Європа» в Україні спільно з освітньою платформою Креативна Практика запустили безкоштовний онлайн-курс «Європейські гранти ...