Lego та IKEA створили цікавіші коробки для іграшок

Нещодавно Lego та IKEA реалізували свій перший спільний проєкт. Колекція Bygglek сполучає в собі те, що цим двом компаніям вдається найкраще – гру та порядок. Такі коробки для іграшок являють собою просте та кмітливе рішення: їхні кришка та внутрішня поверхня вкриті кріпленнями для блоків конструктора. Таким чином, коробки для іграшок можна причепити одна до одної й, за потреби, посунути всю цю піраміду одним махом. Коробки бувають чотирьох розмірів, а вмістити в них можна сотні цеглинок Lego.

До коробок Bygglek додається ще й власний набір цеглинок. А промо-фото показують, як можна перетворити конструктор та коробку для нього на пусковий майданчик для ракети, багатоповерховий будинок чи гігантського робота.

Батьки та діти

Початок цьому проєкту дав той споконвічний конфлікт між дітьми та їх батьками, який спалахує щоразу, коли настає час прибирати в коробку розкидані іграшки. Поспілкувавшись з психологами, дизайнери з’ясували, що діти часто не сприймають як безлад купу цеглинок Lego посеред кімнати. Для них це – творче середовище та ряд проєктів на різних стадіях готовності. От тільки це повністю суперечить прагненню дорослих навести в кімнаті порядок.

IKEA Play Report нещодавно з’ясував, що 47% дітей хотіли б більше часу проводити з батьками за грою. До того ж 90% батьків переконані, що гра – запорука щастя. Водночас дослідження Lego Play Well 2020 виявило, що 85% батьків вважають, що безлад дозволяє дітям почуватися невимушено та допомагає їм творчо розвиватися. Проте десь у половини батьків цей творчий безлад викликає занепокоєння і бажання почати прибирати, не чекаючи, доки дитина закінчить гратися.

Колекція Bygglek стала першим продуктом, створеним на основі спільних спостережень Lego та IKEA. Розробники сподіваються, що такі коробки для іграшок принесуть більше ігрових елементів у повсякденність.

Андреас Фредріксон (Andreas Fredriksson), шведський дизайнер, який співпрацює з IKEA, пояснив: «Де дорослі бачать безлад, там діти бачать творче середовище. А колекція Bygglek має на меті примирити ці два світогляди. До того ж вона пасує до інших продуктів Ikea, а отже споруди дітей можуть стати унікальними окрасами домашнього інтер’єру».

Расмус Логструп (Rasmus Løgstrup), дизайнер Lego, у дитинстві дуже захоплювався іграшками і й досі зберігає свій конструктор, яким грався сорок років тому. Під час прес-конференції він зазначив, що гратися з конструктором Lego йому дозволяли лише на вихідних, тому що цеглинки завжди розповзалися по всьому дому.

«Коли я був малим, ми зав’язували всі цеглинки конструктора у велику ковдру, – пригадав він. – А коли ми працювали над коробками Bygglek, мова йшла про те, як робити перерви в грі та повертатися до неї знову, не розкидавши елементи свого проєкту по всій підлозі».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Фестиваль креативності Cannes Lions 2021 року пройде лише онлайн

Фестиваль креативності Cannes Lions 2021 року пройде лише онлайн

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосили, що фестиваль цього року пройде лише онлайн, з 21 по 25 червня. Нагадаємо, ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...