Wi-Fi вместо солнца (ВИДЕО)

После запуска в Перу проект, разработанный агентством Happiness Brussels, отправится в Новую Зеландию, США и другие страны.

Каждый третий случай заболевания раком – это рак кожи, вызванный ультрафиолетовыми лучами, при этом в год рак кожи диагностируется более чем у 3 млн человек.

На перуанском пляже Агуа-Дульсе были установлены две гигантские конструкции, на которых были размещены датчики, синхронизирующие движение солнца и направленной Wi-Fi-антенны. Стоило человеку оказаться в тени конструкции, он получал неограниченный доступ в Интернет, а как только пересекал границы тени, соединение прерывалось.  Таким образом некоммерческая организация League against cancer нашла способ напомнить людям об опасности солнечных лучей, не пугая их страшными последствиями. 

 
 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Creative Digest CIAU. Випуск #002

Чао, креатори! А ось і другий випуск Creative Digest CIAU! Нова порція найцікавішого зі світу креативу! Creative Digest · Creative ...

Українське агентство banda відкриває офіс у Каліфорнії

Каліфорнійський офіс banda очолить Ярослав Сердюк, співзасновник та директор зі стратегії агентства. Ярослав вже повністю переїхав до Каліфорнії та відповідатиме ...

Fortnite проти Apple: найпопулярніша гра позивається на найдорожчу компанію світу

Початок конфлікту між Fortnite та Apple ознаменував, зокрема, ролик, який кадр за кадром пародіює іконічну рекламу Apple «1984».

banda розробила новий брендинг Seadora. Fish-booking online

Seadora — це рибна крамничка. Але онлайн. Її унікальність в тому, що рибку тут доставляють з різних країн вже за ...

Isobar Ukraine запускає послугу з розробки банерів з 3D і AR технологіями

Діджитал-агентство Isobar Ukraine протестувало нову послугу. Вона включає розробку банерів з 3D елементами під розміщення в Display & Video 360, ...

Компанія Optus збудувала велетенську іграшкову трасу для перегонів, щоб пояснити логотип «yes»

Все почалося з того, що новачок погодився приєднатися до монументального задуму дітей і збудувати разом з ними велетенську іграшкову трасу для перегонів.