Для медпрацівників створили чат-бот, який систематизує боротьбу з COVID-19

Для українських лікарів, які працюють «на передовій» боротьби з епідемією COVID-19, створили чат-бот з практичними інструкціями. В основі чат-бота — «Довідник з профілактики і лікування COVID-19», розроблений першою клінічною лікарнею Медичного факультету університету Чжецзян (Китай).

Довідник з китайської на російську адаптували волонтери. Спочатку вони планували роздрукувати його і відправити для ознайомлення лікарям з різних куточків України, але все це вимагало багато часу і фізичних ресурсів, якого в нинішній ситуації катастрофічно не вистачає, тому на допомогу прийшли технологічні рішення. Діджитал-фахівці агентства Isobar Ukraine Віталій Кулько і Володимир Шинкаренко помістили весь матеріал в чат-бот для медпрацівників в одному з популярних месенджерів — Телеграм.

Перша версія чат-бота, листівка з QR-кодом і інструкціями були готові за два дні, після чого продукт протестували лікарі. За тиждень використання чат-бота в ньому зареєструвалося понад 350 лікарів, половина з яких зайшли по QR-коду.

чат-бот, який систематизує боротьбу з COVID-19

«Ми помітили, що багато бізнесів і громадських організацій в терміновому порядку переключили свої активності на допомогу в боротьбі з COVID-19. Але також бачили, що цим благодійним проектам часто не вистачало технологічною оболонки, щоб стати більш ефективними. Тому ініціювали створення чат-бота, який тепер допомагає лікарям боротися з вірусом, залучаючи досвід китайських колег», — коментує Віталій Кулько, Digital Innovation Coach Isobar Ukraine.

Впевнені, вам також буде цікаво, що минулого місяця лікарні Китаю прийняли до лав свого персоналу три види роботів, які допомагають зупинити поширення COVID-19: роботів-поводирів, роботів-дезінфекторів та роботів для доставки їжі.

Тим часом, міжнародна платформа нативної реклами MGID запустила контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19.

А організація INSCIENCE запустила онлайн-курс про психічне здоров’я з погляду науки.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Перший віртуальний велосипедний тур містами України

Український інститут разом із креативною компанією MOON Studio зняли віртуальний велосипедний тур вулицями Львова, Києва та Харкова. Відео в форматі ...

МОЗ України та Червоний Хрест запустили маску-гру в Instagram

МОЗ України та Червоний Хрест запустили маску-гру в Instagram

Під час карантину люди мало рухаються та більшість часу проводять за ноутбуком або смартфоном — часто в незручному, шкідливому для ...

Гаптичний інтерфейс у повітрі дозволить натискати кнопки, нічого не торкаючись

Система HaptiRead з її бездотиковим інтерфейсом була б корисною у таких громадських місцях як ліфти, банкомати, інформаційно-довідкові кіоски тощо.

Havas Digital Kyiv анонсує партнерство з TikTok

Агентство Havas Digital Kyiv, яке входить до складу Havas Creative Group Ukraine, стало офіційним партнером відеохостингу TikTok. «В історії роботи ...

Вливания во влияние: агентство PROVID усиливает направление по работе с инфлюенсерами

Следуя мировым коммуникационным трендам и проверив общее количество личных подписок на каналы и персональные профили в YouTube, TikTok и Instagram, ...

Приховані написи: у Флориді випустили туристичну мапу, що реагує на сонячне світло

Visit Florida не втрачає надії пробудити в серцях туристів жагу подорожей та познайомити їх з менш відомими туристичними принадами «штату сонячного сяйва».