Для медпрацівників створили чат-бот, який систематизує боротьбу з COVID-19

Для українських лікарів, які працюють «на передовій» боротьби з епідемією COVID-19, створили чат-бот з практичними інструкціями. В основі чат-бота — «Довідник з профілактики і лікування COVID-19», розроблений першою клінічною лікарнею Медичного факультету університету Чжецзян (Китай).

Довідник з китайської на російську адаптували волонтери. Спочатку вони планували роздрукувати його і відправити для ознайомлення лікарям з різних куточків України, але все це вимагало багато часу і фізичних ресурсів, якого в нинішній ситуації катастрофічно не вистачає, тому на допомогу прийшли технологічні рішення. Діджитал-фахівці агентства Isobar Ukraine Віталій Кулько і Володимир Шинкаренко помістили весь матеріал в чат-бот для медпрацівників в одному з популярних месенджерів — Телеграм.

Перша версія чат-бота, листівка з QR-кодом і інструкціями були готові за два дні, після чого продукт протестували лікарі. За тиждень використання чат-бота в ньому зареєструвалося понад 350 лікарів, половина з яких зайшли по QR-коду.

чат-бот, який систематизує боротьбу з COVID-19

«Ми помітили, що багато бізнесів і громадських організацій в терміновому порядку переключили свої активності на допомогу в боротьбі з COVID-19. Але також бачили, що цим благодійним проектам часто не вистачало технологічною оболонки, щоб стати більш ефективними. Тому ініціювали створення чат-бота, який тепер допомагає лікарям боротися з вірусом, залучаючи досвід китайських колег», — коментує Віталій Кулько, Digital Innovation Coach Isobar Ukraine.

Впевнені, вам також буде цікаво, що минулого місяця лікарні Китаю прийняли до лав свого персоналу три види роботів, які допомагають зупинити поширення COVID-19: роботів-поводирів, роботів-дезінфекторів та роботів для доставки їжі.

Тим часом, міжнародна платформа нативної реклами MGID запустила контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19.

А організація INSCIENCE запустила онлайн-курс про психічне здоров’я з погляду науки.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Щасливі бути разом. ЦУМ презентує новорічні вітрини

ЦУМ Київ вже традиційно відкриває новорічний сезон у Києві презентацією святкових вітрин, які цьогоріч присвячені темі «Щасливі бути разом». Головна ...

Альфа-Банк разом з агенцією Bickerstaff.666 видали інструкцію із застосування: як врятувати 2020 рік

Альфа-Банк та агенція Bickerstaff.666 видали інструкцію із застосування: як врятувати 2020 рік

За всіма відчуттями 2020 рік, як вічне колесико загрузки, яке крутиться, та ніяк не грузиться, до якого додали: епідемію, карантин, ...

У Києві проведуть Форум союзників ЛГБТ-ком’юніті — «БАМ!» (бізнес/активізм/медіа)

У Києві проведуть Форум союзників ЛГБТ-ком’юніті — «БАМ!» (бізнес/активізм/медіа)

26 листопада у Києві відбудеться Форум союзників ЛГБТ-ком’юніті «БАМ!» (бізнес/активізм/медіа). Організатором Форуму виступили ГО «Точка опори ЮА», Рада жіночих ініціатив ...

Liberty Mutual відтворила у своїй кампанії всі рекламні кліше

«Рекламних кліше існує чимало, і люди про них знають незалежно від того, чи замислюються вони про це», – нагадує креативний директор Goodby Silverstein.

Проєкт Guideline від Google допоможе незрячим бігунам змагатися без поводиря на перегонах

Проєкт Guideline від Google був розроблений, щоб люди з порушеннями зору могли брати учать без поводиря в перегонах, використовуючи натомість смартфон.

АЗК WOG запустив проєкт з переробки кавової гущі

АЗК WOG спільно з українською еко-компанією Blue Ocean Solutions (BOS) в рамках ЕКО-платформи «До природи з добром» запустили проєкт з ...