Український режисер реалізував зйомки музичного кліпу в трьох країнах під час карантину

Зйомки музичних кліпів під час карантину наповнили музикантів новими викликами, яких ніхто не очікував. Але це змусило їх мислити більш креативно. Ще більше, ніж зазвичай. Maks Histibe, український режисер і засновник продкашн-студії Mask Movement, зняв музичний кліп для американського музиканта BT за участі австралійської співачки Emma Hewitt. Зйомки відбулись на відстані під час карантину.

Для створення кліпу на пісню No Warning Lights були залучені люди з трьох країн світу: Австралії, України та США. Maks Histibe, перебуваючи в Україні, виступив у ролі відеорежисера і креативного продюсера проєкту. Так, Макс створив концепцію і детальні вказівки з референсами для відеозйомки. «На основі моєї творчої концепції знімальна група в Австралії знімала співачку Емму Хьюітт. Автор треку BT разом з дружиною зняли кадри в студії Лос-Анджелеса. А різноманітні неординарні кадри з фарбами, редагування і пост-продакшн відео були реалізовані мною і моєю творчою продакшн-студією Mask Movement. Незважаючи на те, що учасники проєкту були на відстані один від одного, в різних куточках планети під час обмежень перельотів та карантину, вони змогли створити незвичайне і креативне відео», — розповідає про зйомки музичного кліпу Maks Histibe.

Український режисер реалізував зйомки музичного кліпу в трьох країнах під час карантину

Український режисер реалізував зйомки музичного кліпу в трьох країнах під час карантину

музичний кліп для американського музиканта BT за участі австралійської співачки Emma Hewitt

музичний кліп для американського музиканта BT за участі австралійської співачки Emma Hewitt

BT & Emma Hewitt directed by Histibe 004-1

BT відомий американський електронний музикант та композитор, якого вважають одним із піонерів стилів транс та IDM. Ці стилі проклали шлях cучасним напрямкам електроніки, таким, як EDM та багатьом іншим. У 2010 році BT був номінований на премію «Греммі» за найкращий електронний альбом. Він також був композитором для таких фільмів, як «Форсаж», «Викрасти за 60 секунд», «Лара Крофт», відеоігор FIFА та Need for Speed. Влітку 2020 року музикант повернувся з новим синглом No Warning Lights за участі австралійської співачки Емми Хьюітт, відомої своїм магічним вокалом в багатьох танцювальних треках. Оригінальная версія пісні триває 9 хвилин. Вона наповнена різними стилями сучасної музики, включаючи ембієнт-електроніку, оркестрові елементи та сучасні танцювальні ритми. Музичний кліп і пісня вийшли на нідерландському лейбі Black Hole Recordings. Лейбл заснували DJ Tiesto і Arny Bink у 1997 році.

Креативним продакшеном відеокліпу стали україньска студія Mask Movement та режисер Maks Histibe. Студія працює на міжнародному ринку, створюючи відео, дизайн та інший креативний контент для музичних артистів, лейблів і компаній.


Раніше ми писали про зйомки музичного кліпу для американського музиканта Moby на пісню My Only Love. Бразильська анімаційна студія Zombie створила кліп про випалювання лісів у її рідній країні. 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Укрпошта випустила поштові марки з героями мультфільму «Мавка. Лісова пісня»

Укрпошта спільно зі студією Animagrad (FILM.UA Group) 30 листопада представили поштовий випуск із героями мультфільму «Мавка. Лісова пісня», присвячений 150-річчю ...

Nebo ideas agency и магия кофе «Чорна Карта»

Nebo ideas agency выпустило новый магический ролик для бренда «Чорна Карта». В нем креативщики решили показать историю одного дворика итальянского ...

Українські зірки закликають вийти з кола насильства: кампанія від UNFPA

Українські зірки закликають вийти з кола насильства: кампанія від UNFPA

Фонд ООН у галузі народонаселення UNFPA разом з рекламною агенцією Skykillers та командою Shootgroup створили проєкт, націлений на боротьбу з ...

Портал HomeAdvisor розглянув архітектурні споруди у відеоіграх

Архітектурні споруди у відеоіграх були представлені у вигляді воксельних моделей, щоб краще передати структурні деталі цих віртуальних витворів мистецтва.

Уяви себе спецагентом: у Сінгапурі тестують аудіододаток для бігунів

Аудіододаток для бігунів переносить користувача на місце головного героя історії, не даючи йому занудьгувати під час забігу.

Українські композитори створять першу за роки незалежності концертну увертюру

Українські композитори запрошуються до створення нового музичного символу країни! Благодійний фонд «Відкрита музика міста» та Національний симфонічний оркестр України оголошують ...