Бразильська студія зняла анімаційний кліп про випалювання лісів Амазонії

Бразильська анімаційна студія Zombie створила для американського музиканта Moby кліп про випалювання лісів у її рідній країні. Для того, щоб візуально підкреслити контраст між жителями лісу та його ворогами, було майстерно використано текстури персонажів.

Розповідаючи про цей музичний кліп до пісні My Only Love, музикант пояснив, що 90% вирубки дощових лісів відбувається через розширення сільськогосподарських угідь під тваринництво. Ця сумна статистика стала тим посланням, яке музичне відео намагається донести до глядачів у ці кризові часи. Тому Moby запросив креативну команду бразильської студії Zombie не лише зняти кліп, а й самим написати його сценарій, адже висвітлювана проблема їм добре знайома.

Режисер Пауло Гарсія (Paulo Garcia) зазначив: «Ми, бразильці, перебуваємо в центрі цієї дискусії і бачимо на власні очі, як зростають темпи винищення лісів».

Втім, навіть режисер зізнався, що рішення лишити цю історію без щасливого кінця йшло всупереч усім його інстинктам як сторітелера.

«Завдання, яке нам дав Moby, було дуже просте: покажіть мені жахи винищення лісів. Мені не треба чогось поетичного. Лише правда», – розповів він.

Результатом спільної роботи студій Zombie та Blinkink став динамічний та трагічний кліп про випалювання лісів, центральними персонажами якого стала мама-ягуар з дитинчам, а також батько та дитина з місцевих жителів. І у той час, як ліс горить навколо них, всі вони опиняються розділені стіною вогню.

Якщо ви сподівалися, що хтось їх врятує – даремно. В цьому-то й суть.

Вогонь, дерево та метал

Щоб візуально провести межу між жителями лісу та чужинцями, що прийшли до нього, креативна команда Zombie скористалася текстурами персонажів. Гарсія пояснив, що їхні дизайнери вирішили дати всім жителям лісу такий вигляд, щоб вони були схожі на вирізьблені з дерева фігурки. Ідея полягала в тому, щоб справити враження природної гармонії з лісом. Натомість люди, що прийшли до лісу ззовні, є деформованими та вкритими металом. Вони – символ безжалісної цивілізації.

«Ви одразу ж занурюєтеся у сюжет, і вас охоплює страх втратити когось близького, – розповів Гарсія. – І в цьому й полягає сильна сторона анімації – ви можете розповісти будь-яку історію, навіть найжахливішу, не вдаючись до надмірної графічності, й заволодіти увагою глядачів».

Варто зазначити, що завтра, 5 серпня, музикант Moby проводитиме публічну дискусію на своєму каналі Twitch: http://moby.la/twitchYo. Під час неї будуть обговорювати анімацію, екологічні проблеми та музичний кліп до пісні My Only Love. Початок дискусії заплановано на годину дня за північноамериканським тихоокеанським часом (тобто за київським часом це 23:00).

Джерело

Серед творчого доробку студії Zombie є також анімаційна кампанія, присвячена південноафриканським левам.

А одна з кампаній у захист лісів Амазонії пропонує обладнати всю будівельну техніку чипами, які зупинятимуть її при спробі перетнути межі природних територій під захистом ООН.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Подаруй годину. Як підтримати дітей з інвалідністю в Щедрий Вівторок та Різдвяні свята

1 грудня Всеукраїнський благодійний фонд «Крона» запустив проєкт «Подаруй годину». Власним часом кожен може підтримати сім’ї, у яких є діти ...

В Україні відкрили перший онлайн-ресторан пам’яті жертв Голодомору

Напередодні дня пам’яті жертв Голодомору українська молодь створила онлайн-ресторан «Непораховані з 1932» («Uncounted since 1932»). Студенти Української академії лідерства приготували ...

Гостра тема святкового сезону 2020: п’ять кампаній до Дня усунення насильства проти жінок

Іноді необхідність лишатися вдома обертається суцільним жахом. Саме цю тему й піднімає ряд кампаній до Дня усунення насильства проти жінок.

Nebo ideas agency и магия кофе «Чорна Карта»

Nebo ideas agency выпустило новый магический ролик для бренда «Чорна Карта». В нем креативщики решили показать историю одного дворика итальянского ...

Сміття та футболки на все життя: що продавали британські екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020

Ці три екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020 скористалися нагодою привернути увагу до пластикового забруднення, вуглецевих викидів та вимирання диких тварин.

https://creativity.ua/wp-content/uploads/2020/11/Hotspot-Commercial-Just-Dont-2-scaled.jpgDon’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Don’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Arriba! створила ролик школи англійської мови Hotspot School of English, в якому відкрито заявила, в яких випадках не варто йти ...