Бразильська студія зняла анімаційний кліп про випалювання лісів Амазонії

Бразильська анімаційна студія Zombie створила для американського музиканта Moby кліп про випалювання лісів у її рідній країні. Для того, щоб візуально підкреслити контраст між жителями лісу та його ворогами, було майстерно використано текстури персонажів.

Розповідаючи про цей музичний кліп до пісні My Only Love, музикант пояснив, що 90% вирубки дощових лісів відбувається через розширення сільськогосподарських угідь під тваринництво. Ця сумна статистика стала тим посланням, яке музичне відео намагається донести до глядачів у ці кризові часи. Тому Moby запросив креативну команду бразильської студії Zombie не лише зняти кліп, а й самим написати його сценарій, адже висвітлювана проблема їм добре знайома.

Режисер Пауло Гарсія (Paulo Garcia) зазначив: «Ми, бразильці, перебуваємо в центрі цієї дискусії і бачимо на власні очі, як зростають темпи винищення лісів».

Втім, навіть режисер зізнався, що рішення лишити цю історію без щасливого кінця йшло всупереч усім його інстинктам як сторітелера.

«Завдання, яке нам дав Moby, було дуже просте: покажіть мені жахи винищення лісів. Мені не треба чогось поетичного. Лише правда», – розповів він.

Результатом спільної роботи студій Zombie та Blinkink став динамічний та трагічний кліп про випалювання лісів, центральними персонажами якого стала мама-ягуар з дитинчам, а також батько та дитина з місцевих жителів. І у той час, як ліс горить навколо них, всі вони опиняються розділені стіною вогню.

Якщо ви сподівалися, що хтось їх врятує – даремно. В цьому-то й суть.

Вогонь, дерево та метал

Щоб візуально провести межу між жителями лісу та чужинцями, що прийшли до нього, креативна команда Zombie скористалася текстурами персонажів. Гарсія пояснив, що їхні дизайнери вирішили дати всім жителям лісу такий вигляд, щоб вони були схожі на вирізьблені з дерева фігурки. Ідея полягала в тому, щоб справити враження природної гармонії з лісом. Натомість люди, що прийшли до лісу ззовні, є деформованими та вкритими металом. Вони – символ безжалісної цивілізації.

«Ви одразу ж занурюєтеся у сюжет, і вас охоплює страх втратити когось близького, – розповів Гарсія. – І в цьому й полягає сильна сторона анімації – ви можете розповісти будь-яку історію, навіть найжахливішу, не вдаючись до надмірної графічності, й заволодіти увагою глядачів».

Варто зазначити, що завтра, 5 серпня, музикант Moby проводитиме публічну дискусію на своєму каналі Twitch: http://moby.la/twitchYo. Під час неї будуть обговорювати анімацію, екологічні проблеми та музичний кліп до пісні My Only Love. Початок дискусії заплановано на годину дня за північноамериканським тихоокеанським часом (тобто за київським часом це 23:00).

Джерело

Серед творчого доробку студії Zombie є також анімаційна кампанія, присвячена південноафриканським левам.

А одна з кампаній у захист лісів Амазонії пропонує обладнати всю будівельну техніку чипами, які зупинятимуть її при спробі перетнути межі природних територій під захистом ООН.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Вакцина робить світ відкритим. Google випустив новий життєствердний ролик

Google опублікував на YouTube ролик, який закликає людей вакцинуватися. Використовуючи пошукові запити Google, ролик наочно демонструє повернення країн та людей від ...

Пошуки кращого. Hyundai запускає кампанію на користь електрифікації автомобілів

Hyundai та агенція Innocean Berlin запустили європейську кампанію з метою сприяння електрифікації своїх автомобілів. Ролик для кампанії знято Себастьяном Штрассером, ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.