Цього літа, заправляючись на WOG, можна стати власником нового будинку на колесах

Закриті кордони — не проблема для справжніх мандрівників. Навпаки, це чудова можливість пізнати краще рідну країну, адже вона багата цікавими маршрутами та локаціями. Так вирішили у компанії WOG та анонсували запуск літньої акції «Мандруй всюди», кульмінацією якої стане розіграш суперактуального для мандрівок країною призу — будинку на колесах.

«Мандруй всюди» стане продовженням діючої промокампанії мережі WOG «Всюди де люди». Акція проходитиме з 7 липня по 13 вересня 2020 року по всій мережі АЗК WOG та WOG Cafe.

Щоб стати учасником акції, потрібно 7 разів придбати пальне, продукцію WOG CAFE або товари з асортименту WOG MARKET. Кожна операція ототожнюється як одна зупинка у такому собі квесті. Всі учасники, які дісталися сьомої зупинки, беруть участь у розіграші головного призу — будинку на колесах. Кожна зупинка буде фіксуватись та друкуватись на чеку.

Промокампанію акції розроблено разом з агенцією Fedoriv, з якою WOG співпрацює вже понад півтора року. В рамках кампанії знято три відеоролики, один кі-віжуал та записаний радіоролик. Основний месседж усіх промоматеріалів: мандрувати будь-куди з домашнім комфортом та затишком — досвід, від якого неможливо відмовитись.

«Будинок на колесах — це втілення мрії мандрівника: активно подорожувати, маючи протягом всього маршруту затишну та комфортну власну домівку. Це досить популярний у Європі та Америці стиль подорожей. Ми хочемо подарувати таку нагоду українцям. Адже у нашої країни великий потенціал для авто-мандрівок, ми маємо багато неймовірних місць та цікавих маршрутів. І зараз найкращий час відкрити їх для себе. Саме в цьому ідея акції «Мандруй всюди»: всюди, де люди, всюди, де цікаво, всюди, де радо приймуть. Таким чином, авто-подорожі можуть бути не тільки цікавими, а й по-домашньому затишними та комфортними», — коментує Віталій Старомінський, директор з маркетингу WOG.

У компанії WOG наголошують, що на кожній зупинці учасників чекатимуть приємні сюрпризи — додатково розіграні бонусні літри пального, кава та фірмові хот-доги. Також у фіналі серед усіх учасників акції будуть додатково розіграні велосипеди та електросамокати. Додатково передбачена можливість проходження кілька кіл по сім зупинок. В такому випадку, шанси на перемогу зростають.

Переможців буде визначено 14 вересня за допомогою рандомайзера на сторінках WOG у соцмережах.

З офіційними правилами участі в акції можна ознайомитися тут.

Цього літа, заправляючись на WOG, можна стати власником нового будинку на колесах

Цього року на День вишиванки, враховуючи карантин, WOG створив відеоекскурсію «Всесвіт української вишиванки», яку провели онлайн в Музеї Івана Гончара.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Охоплення інтернет-аудиторії України нативною рекламою досягло 95%

За результатами рейтингу медіапанелі Gemius Україна, за 1-й квартал 2021 року нативною рекламою було охоплено майже 27 млн користувачів. Це ...

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.

У Києві з’явилися постери, що закликають місцян звернути увагу на масове отруєння собак

Після зафіксованих масових отруєнь собак у центрі Києва креативна агенція ANGRY Agency розробила серію постерів, що закликають місцян звернути увагу ...

День рідкісних захворювань 2021: Як масштабна світлова ініціатива привернула увагу майже 17 млн українців

Кілька років поспіль українські організації та фармацевтичні компанії, що опікуються пацієнтами із рідкісними захворюваннями, реалізують низку проєктів в Україні до ...