Цього літа, заправляючись на WOG, можна стати власником нового будинку на колесах

Закриті кордони — не проблема для справжніх мандрівників. Навпаки, це чудова можливість пізнати краще рідну країну, адже вона багата цікавими маршрутами та локаціями. Так вирішили у компанії WOG та анонсували запуск літньої акції «Мандруй всюди», кульмінацією якої стане розіграш суперактуального для мандрівок країною призу — будинку на колесах.

«Мандруй всюди» стане продовженням діючої промокампанії мережі WOG «Всюди де люди». Акція проходитиме з 7 липня по 13 вересня 2020 року по всій мережі АЗК WOG та WOG Cafe.

Щоб стати учасником акції, потрібно 7 разів придбати пальне, продукцію WOG CAFE або товари з асортименту WOG MARKET. Кожна операція ототожнюється як одна зупинка у такому собі квесті. Всі учасники, які дісталися сьомої зупинки, беруть участь у розіграші головного призу — будинку на колесах. Кожна зупинка буде фіксуватись та друкуватись на чеку.

Промокампанію акції розроблено разом з агенцією Fedoriv, з якою WOG співпрацює вже понад півтора року. В рамках кампанії знято три відеоролики, один кі-віжуал та записаний радіоролик. Основний месседж усіх промоматеріалів: мандрувати будь-куди з домашнім комфортом та затишком — досвід, від якого неможливо відмовитись.

«Будинок на колесах — це втілення мрії мандрівника: активно подорожувати, маючи протягом всього маршруту затишну та комфортну власну домівку. Це досить популярний у Європі та Америці стиль подорожей. Ми хочемо подарувати таку нагоду українцям. Адже у нашої країни великий потенціал для авто-мандрівок, ми маємо багато неймовірних місць та цікавих маршрутів. І зараз найкращий час відкрити їх для себе. Саме в цьому ідея акції «Мандруй всюди»: всюди, де люди, всюди, де цікаво, всюди, де радо приймуть. Таким чином, авто-подорожі можуть бути не тільки цікавими, а й по-домашньому затишними та комфортними», — коментує Віталій Старомінський, директор з маркетингу WOG.

У компанії WOG наголошують, що на кожній зупинці учасників чекатимуть приємні сюрпризи — додатково розіграні бонусні літри пального, кава та фірмові хот-доги. Також у фіналі серед усіх учасників акції будуть додатково розіграні велосипеди та електросамокати. Додатково передбачена можливість проходження кілька кіл по сім зупинок. В такому випадку, шанси на перемогу зростають.

Переможців буде визначено 14 вересня за допомогою рандомайзера на сторінках WOG у соцмережах.

З офіційними правилами участі в акції можна ознайомитися тут.

Цього літа, заправляючись на WOG, можна стати власником нового будинку на колесах

Цього року на День вишиванки, враховуючи карантин, WOG створив відеоекскурсію «Всесвіт української вишиванки», яку провели онлайн в Музеї Івана Гончара.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Директор по аналитике PRIME Group проанализировал состояние рынка украинской наружки

Игорь Лазарев, директор по аналитике PRIME Group, участник техкома Индустриального комитета наружной рекламы, анализирует состояние рынка украинской наружки на данный ...

Canyon

Ідентичність, що приваблює молоде покоління: Canyon презентує оновлений бренд

Canyon, виробник мобільних аксесуарів, комп’ютерної техніки та носимих пристроїв, що динамічно розвивається, представляє споживачам новий фірмовий стиль, логотип та салоган. ...

интервью с основателями агентства Brain Tankинтервью с основателями агентства Brain Tank

Как был придуман маркетинг жилой недвижимости в Киеве: интервью с основателями агентства Brain Tank

В 2000-х годах Евгений Миронюк и Андрей Франчук стояли у истоков бренда «Новопечерские Липки». Тогда была разработана система продвижения жилых ...

Дотримуйтесь дистанції: арт-директор Y agency про соціальний проєкт Special Edition

Нещодавно українська брендингова агенція Y agency отримала золото на Міжнародному фестивалі реклами White Square в номінації Change for Good / ...

Морган Фрімен озвучив документальний фільм про пластик, що «живе» в океані

Короткий документальний фільм «Life Below Water» від ООН, Google та Tribeca Enterprises розповідає про нового мешканця океанських глибин.

Агенція BBH пропонує віртуальний коучинг від сера Джона Хегарті

Кінематографічна VR-платформа агенції BBH пропонує всім віртуальний коучинг від легенди рекламної індустрії сера Джона Хегарті.