Цього літа, заправляючись на WOG, можна стати власником нового будинку на колесах

Закриті кордони — не проблема для справжніх мандрівників. Навпаки, це чудова можливість пізнати краще рідну країну, адже вона багата цікавими маршрутами та локаціями. Так вирішили у компанії WOG та анонсували запуск літньої акції «Мандруй всюди», кульмінацією якої стане розіграш суперактуального для мандрівок країною призу — будинку на колесах.

«Мандруй всюди» стане продовженням діючої промокампанії мережі WOG «Всюди де люди». Акція проходитиме з 7 липня по 13 вересня 2020 року по всій мережі АЗК WOG та WOG Cafe.

Щоб стати учасником акції, потрібно 7 разів придбати пальне, продукцію WOG CAFE або товари з асортименту WOG MARKET. Кожна операція ототожнюється як одна зупинка у такому собі квесті. Всі учасники, які дісталися сьомої зупинки, беруть участь у розіграші головного призу — будинку на колесах. Кожна зупинка буде фіксуватись та друкуватись на чеку.

Промокампанію акції розроблено разом з агенцією Fedoriv, з якою WOG співпрацює вже понад півтора року. В рамках кампанії знято три відеоролики, один кі-віжуал та записаний радіоролик. Основний месседж усіх промоматеріалів: мандрувати будь-куди з домашнім комфортом та затишком — досвід, від якого неможливо відмовитись.

«Будинок на колесах — це втілення мрії мандрівника: активно подорожувати, маючи протягом всього маршруту затишну та комфортну власну домівку. Це досить популярний у Європі та Америці стиль подорожей. Ми хочемо подарувати таку нагоду українцям. Адже у нашої країни великий потенціал для авто-мандрівок, ми маємо багато неймовірних місць та цікавих маршрутів. І зараз найкращий час відкрити їх для себе. Саме в цьому ідея акції «Мандруй всюди»: всюди, де люди, всюди, де цікаво, всюди, де радо приймуть. Таким чином, авто-подорожі можуть бути не тільки цікавими, а й по-домашньому затишними та комфортними», — коментує Віталій Старомінський, директор з маркетингу WOG.

У компанії WOG наголошують, що на кожній зупинці учасників чекатимуть приємні сюрпризи — додатково розіграні бонусні літри пального, кава та фірмові хот-доги. Також у фіналі серед усіх учасників акції будуть додатково розіграні велосипеди та електросамокати. Додатково передбачена можливість проходження кілька кіл по сім зупинок. В такому випадку, шанси на перемогу зростають.

Переможців буде визначено 14 вересня за допомогою рандомайзера на сторінках WOG у соцмережах.

З офіційними правилами участі в акції можна ознайомитися тут.

Цього літа, заправляючись на WOG, можна стати власником нового будинку на колесах

Цього року на День вишиванки, враховуючи карантин, WOG створив відеоекскурсію «Всесвіт української вишиванки», яку провели онлайн в Музеї Івана Гончара.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Arriba! придумали «пазлтеллінг» для DoDo

Стартувала рекламна кампанія українського виробника пазлів DoDo Toys. Задачу комунікаційної стратегії для закріплення на західному ринку, зокрема, на Amazon, вирішувала ...

У жовтні Rozetka запускає власну марку техніки RZTK візуальний стиль якої розробили Fedoriv Agency

Техніку RZTK розробляє європейська компанія спільно з корейськими інженерами на заводах Китаю. Уже зараз у виробництво запущені дрібна побутова техніка, ...

SHOTS и No Stars остановили мир в ролике для «Киевстара»

Креативное агентство SHOTS стало партнером национального мобильного оператора «Киевстар» и уже запустило первую рекламную кампанию. Стас Качановский, креативный директор SHOTS: ...

У Києві представили інноваційні проєкти в рамках Нідерландського тижня дизайну

В інноваційному парку UNIT.City відбулась виставка українських проєктів в рамках Нідерландського тижня дизайну — найбільшої в Північній Європі події в ...

Якими були б Google Карти 200 років тому: проєкт відтворення історичного вигляду міст

Онлайн-карта з відкритим кодом дозволяє побачити з висоти пташиного польоту та у режимі перегляду вулиць, як з часом змінювалися американські міста.

Бритви, барабани та безпечні автівки: кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності

Під час Cannes Lions 2019 кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності, становили більше половини номінантів нової категорії Creative Strategy.