На ТБ з’явилась серія роликів АЗК WOG «Всюди, де люди»

Нові відео АЗК WOG стали продовженням оптимістичної кампанії бренда, що активно реалізується у соціальних мережах, ЗМІ та на зовнішніх носіях від початку всеукраїнського карантину.

Дороги, подорожі, аеропорти, поїзди, зустрічі з рідними, коханими та друзями, живе спілкування та нові контакти – за час карантину українці неймовірно скучили за цими простими, але важливими радощами. WOG відчув цей дефіцит і вирішив створити серію роликів про зустрічі людей з людьми і наголосити, що всі ми обов’язково вирушимо у дорогу, як тільки закінчиться карантин.

Сюжетний ряд демонструє глядачам ролику знайомі всім ситуації, що трапляються під час подорожей. «Спокійне сонне ранкове місто, яке прокидається від звуку мотора автомобіля з маленьким пасажиром. Нове знайомство та запашна кава у потягу. Бадьора пробіжка закоханих аеропортом, які поспішають на свій рейс, але обов’язково заходять перекусити у WOG Cafe. Галаслива та весела дитяча футбольна команда, яка подорожує на автобусі та ласує на АЗК улюбленими хот-догами… Так, ми всі за цим скучили. Але ще більше ми скучили за простим живим спілкуванням, за теплими розмовами. Тому ми всі вже збираємося в дорогу на зустріч з близькими людьми», — розкриває меседж та настрій відео Віталій Старомінський, директор з маркетингу WOG.

Слоганом нового кампейну став короткий і влучний вислів «Всюди, де люди». Він вдало транслює нове позиціонування WOG, що орієнтоване на людей. Бо насправді їздять не машини, їздять люди.

Серія ТБ-роликів є частиною кампанії, ціль якої додати українцям оптимізму та гарного настрою. АЗК WOG з початку карантинних заходів висловив свою позицію та запустив всеукраїнську кампанію із закликом залишатися вдома, бути оптимістом і знаходити позитив у всьому. На першому етапі кампанії були розміщені борди з порадами про те, як пережити карантин на позитиві. Також для соцмереж було зняте відео «Поради бабусі Оксани», де справжня українська життєлюбка дає рекомендації, яких заходів потрібно дотримуватися під час карантину. Далі – у  Instagram був запущений проект «Червона Рута Челендж», який стимулював людей мити руки протягом 30 секунд. А нещодавно на підтримку роликів «Всюди, де люди» WOG створив «Карту добрих історій». Це онлайн-проект, виконаний у вигляді інтерактивної мапи України з локаціями добрих історій та пригод, що трапились під час мандрівок і покликаний показати українцям, що вони добрі, чуйні, людяні та мотивувати їх на хороші вчинки. Тут можна прочитати добрі історії, що траплялись з українцями на дорогах. Або написати власну, і вона з’явиться на Карті.

Трансляція роликів «Всюди, де люди» відбувається на всіх українських телеканалах і у соцмережах бренду, а також буде підтримана рекламою на зовнішніх носіях по всій Україні.

Над роликами для АЗК WOG працювала команда Fedoriv Agency, продакшну Limelite та режисер Павло Буряк.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...