То куди летимо? або Загадки від авіакомпанії United Airlines

У нинішній проблемній екосистемі подорожей практично кожне оголошення залучених до неї брендів привертає до себе значну увагу: партнерства з брендами дезінфектантів, відновлення рейсів, обмеження кількості пасажирів тощо. Через скорочений бюджет на рекламу такі бренди зараз тримаються доволі тихо, лише час від часу стримано запевняючи про безпеку авіарейсів. Тому той факт, що на днях United Airlines оприлюднили серію якісно зроблених відео про нові міжнародні рейси, здивував багатьох. Це вони вже третій рік поспіль додають нові маршрути наприкінці літа, і навіть пандемія їх не зупинила.

Куди саме ведуть ці маршрути? Що ж, перше відео дає понад 30 підказок, але жодну точку прибуття прямо не називає. Щоб знайти відповідь на ці загадки від авіакомпанії, уважні глядачі мали ловити найменші натяки на кшталт поштових індексів або часу, проведеного в польоті.

Наступного дня United Airlines оголосили, що вони доповнюють свою мережу безпосадковими перельотами до Африки, Індії та Гаваїв. А нові рейси прямуватимуть в Бангалор, Аккру, Лагос, Йоганнесбург тощо.

Такі загадки від авіакомпанії United Airlines стають вже своєрідною щорічною традицією. У 2018 році ці авіалінії опублікували ребуси, на розгадку яких любителям авіації знадобилося кілька годин. А минулого року United Airlines зняли відео, в якому натяки щодо точок призначення нових рейсів набули вигляду паперових літачків.

Чим складніше, тим краще

«Цього року, оскільки людям мало на що доводиться розраховувати, коли мова заходить про подорожі, ми вирішили викластися на повну, – пояснила Меггі Шмерін (Maggie Schmerin), директорка з питань реклами та соціальних медіа United Airlines, яка очолила цей креативний проєкт. – Ми вирішили зробити загадки дійсно складними. Ми хотіли, щоб люди знову й знову переглядали відео та робили скріншоти, намагаючись знайти підказки».

І це спрацювало: тизер із загадками від United Airlines зібрав на 170% більше взаємодій, аніж минулорічне відео авіакомпанії.

Впродовж останніх 18 місяців United Airlines суттєво змінили тональність свого бренда у соцмережах, прагнучи стати оптимістичнішими, веселішим та людянішими. Саме з такими пріоритетами Меггі Шмерін очолила рекламну діяльність бренда у червні. Щоправда, пандемія значно знизила рівень грайливості у комунікаціях бренда, натомість поставивши в центр уваги ініціативи з дотримання чистоти. Але зараз авіакомпанія починає повертатися до свого оригінального, веселішого, тону.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Реалізм, гумор і гострі теми: батьки та діти в креативних кампаніях

Ці шість робіт з архівів «Каннських Левів» показують, якими постають справжні батьки та діти в креативних кампаніях. Навіть якщо ті діточки чотирилапі.

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards. Огляд номінації «Соціальний проєкт року»

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

Everydays – The First 5000 Days

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на аукціон цифровий витвір мистецтва

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на продаж цифровий витвір мистецтва — колаж «Everydays – The First 5000 Days» («Кожен день — ...

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.