То куди летимо? або Загадки від авіакомпанії United Airlines

У нинішній проблемній екосистемі подорожей практично кожне оголошення залучених до неї брендів привертає до себе значну увагу: партнерства з брендами дезінфектантів, відновлення рейсів, обмеження кількості пасажирів тощо. Через скорочений бюджет на рекламу такі бренди зараз тримаються доволі тихо, лише час від часу стримано запевняючи про безпеку авіарейсів. Тому той факт, що на днях United Airlines оприлюднили серію якісно зроблених відео про нові міжнародні рейси, здивував багатьох. Це вони вже третій рік поспіль додають нові маршрути наприкінці літа, і навіть пандемія їх не зупинила.

Куди саме ведуть ці маршрути? Що ж, перше відео дає понад 30 підказок, але жодну точку прибуття прямо не називає. Щоб знайти відповідь на ці загадки від авіакомпанії, уважні глядачі мали ловити найменші натяки на кшталт поштових індексів або часу, проведеного в польоті.

Наступного дня United Airlines оголосили, що вони доповнюють свою мережу безпосадковими перельотами до Африки, Індії та Гаваїв. А нові рейси прямуватимуть в Бангалор, Аккру, Лагос, Йоганнесбург тощо.

Такі загадки від авіакомпанії United Airlines стають вже своєрідною щорічною традицією. У 2018 році ці авіалінії опублікували ребуси, на розгадку яких любителям авіації знадобилося кілька годин. А минулого року United Airlines зняли відео, в якому натяки щодо точок призначення нових рейсів набули вигляду паперових літачків.

Чим складніше, тим краще

«Цього року, оскільки людям мало на що доводиться розраховувати, коли мова заходить про подорожі, ми вирішили викластися на повну, – пояснила Меггі Шмерін (Maggie Schmerin), директорка з питань реклами та соціальних медіа United Airlines, яка очолила цей креативний проєкт. – Ми вирішили зробити загадки дійсно складними. Ми хотіли, щоб люди знову й знову переглядали відео та робили скріншоти, намагаючись знайти підказки».

І це спрацювало: тизер із загадками від United Airlines зібрав на 170% більше взаємодій, аніж минулорічне відео авіакомпанії.

Впродовж останніх 18 місяців United Airlines суттєво змінили тональність свого бренда у соцмережах, прагнучи стати оптимістичнішими, веселішим та людянішими. Саме з такими пріоритетами Меггі Шмерін очолила рекламну діяльність бренда у червні. Щоправда, пандемія значно знизила рівень грайливості у комунікаціях бренда, натомість поставивши в центр уваги ініціативи з дотримання чистоти. Але зараз авіакомпанія починає повертатися до свого оригінального, веселішого, тону.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Хутро — криваве жлобство, цирк без тварин: в Україні проведуть перший інста-мітинг за тварин

В останні вихідні вересня гуманістичний рух UAnimals запрошує українців виходити на інста-мітинг за тварин. 25-27 вересня зоозахисники та усі охочі ...

Панголіни та кажани: дві кампанії на захист тварин, яким пандемія зіпсувала репутацію

Обидві кампанії доводять, що пандемії можна було б уникнути, якби всі тварини, не лише панголіни та кажани, могли спокійно жити в своєму природному ареалі.

Чотири діджитал-тренди, якими варто скористатися в маркетинговій стратегії 2020/2021

Очільниця маркетингової компанії The Word Pro розповіла про діджитал-тренди в соцмережах, якими є сенс скористатися в маркетинговій стратегії 2020/2021.

TikTok_news_1920x1080_

Какое лето, такие и песни: топ вирусных трендов и треков лета-2020 в TikTok

Пока весь мир с замиранием сердца наблюдал за тем, как решается судьба TikTok в США, лето 2020 года, несомненно, запомнится как лето в стиле TikTok. ...

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

За певний час «Будинок іграшок» став місцем вибору подарунків дітям переважно за великої, особливої нагоди. При цьому асортимент товарів величезний ...

Під стінами Верховної Ради встановили мистецьку інсталяцію «Йдеш у політику не одна»

Під Верховною Радою встановили лабіринт, який відтворює шлях жінок у політику. Подія відбулась у рамках запуску кампанії з підтримки гендерної ...