Індійські авіалінії сполучили правила безпеки та йогу

Індійські авіалінії Vistara разом із агенцією FCB India нещодавно випустили своє перше відео про правила поведінки на борту літака. Воно поєднує в собі необхідні правила безпеки та йогу, демонструючи за допомогою різноманітних асан, що можна і чого не можна робити.

Мета цього відео – розповісти про правила безпеки у візуально привабливій формі, щоб втримати увагу глядачів. Воно також робить усе, щоб відтворити для своєї аудиторії своєрідну подорож по найбільш віддаленим та мальовничим куточкам Індії, показуючи, що ця країна може чимало запропонувати туристам.

Ця кампанія – перший раз, коли індійські авіалінії використала в якості інструкції з правил безпеки щось інше, ніж просто відео, зняте у салоні літака.

Відеоінструкцію Vistara знімали впродовж 14 днів у чотирьох різних штатах Індії та одній з її союзних територій. В головній ролі виступила професійна інструкторка з йоги.

Відео про правила безпеки та йогу почали знімати за мінусових температур на півночі гірської області Ладах, на тлі озера Пангонг та всередині буддійського монастиря Чимре-Гомпа. Потім знімальна група перемістилася на південь, на пляжі біля міста Каннур та до історичної групи пам’ятників у Хампі. Після цього – на схід, до прорізаного річками штату Мегалая, і на захід, у гори штату Махараштра.

Сама суть Індії

Вінод Каннан (Vinod Kannan), директор з маркетингу Vistara, висловився так: «Кращого способу водночас показати індійське коріння нашої компанії та її сучасні глобальні цінності просто немає. Йога – один із найцінніших дарів Індії світові. Зараз її практикують сотні мільйонів людей. А різноманітний ландшафт Індії не припиняє дивувати як туристів, так і місцевих жителів. Наше відео поєднує в собі обидва ці аспекти і сполучає їх з важливими правилами безпеки. Це не лише сприяє безпеці наших пасажирів, але й допомагає їм зберегти бадьорість і не почуватися виснаженими наприкінці перельоту. Інструкції з правил безпеки не мусять бути монотонними. І ми сподіваємося, що таке відео буде здатне привернути до себе увагу навіть тих пасажирів, для яких це далеко не перший переліт».

А Сурйо Датт (Surjo Dutt), креативний директор агенції FCB India, зазначив: «Більшість таких відеоінструкцій проходять повз увагу пасажирів, лишаючись просто фоновим шумом під час перельоту. Але ось це – не можна не помітити. Воно містить в собі саму суть Індії – йогу та захопливі, але не надто типові точки призначення для туристів. Ми взяли життєво важливі правила та огорнули їх духом Неймовірної Індії. Це – не те, що пасажири звикли бачити у відеоінструкціях».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Nebo ideas agency и магия кофе «Чорна Карта»

Nebo ideas agency выпустило новый магический ролик для бренда «Чорна Карта». В нем креативщики решили показать историю одного дворика итальянского ...

Сміття та футболки на все життя: що продавали британські екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020

Ці три екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020 скористалися нагодою привернути увагу до пластикового забруднення, вуглецевих викидів та вимирання диких тварин.

https://creativity.ua/wp-content/uploads/2020/11/Hotspot-Commercial-Just-Dont-2-scaled.jpgDon’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Don’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Arriba! створила ролик школи англійської мови Hotspot School of English, в якому відкрито заявила, в яких випадках не варто йти ...

На хвороби нема часу: Санофі в Україні та Publicis Ukraine нагадали українцям про важливість вакцинації

Publicis Ukraine створила для Санофі в Україні, зокрема для напряму вакцин Санофі Пастер, кампанію, що нагадує українцям про важливість вакцинації ...

Українські зірки закликають вийти з кола насильства: кампанія від UNFPA

Українські зірки закликають вийти з кола насильства: кампанія від UNFPA

Фонд ООН у галузі народонаселення UNFPA разом з рекламною агенцією Skykillers та командою Shootgroup створили проєкт, націлений на боротьбу з ...

Видання The Drum назвало кращу зовнішню рекламу 2020

Для зовнішньої реклами 2020 рік видався особливо складним, але вона лишається престижною та креативною сферою, не поступаючись діджитал своїми позиціями.