Індійські авіалінії сполучили правила безпеки та йогу

Індійські авіалінії Vistara разом із агенцією FCB India нещодавно випустили своє перше відео про правила поведінки на борту літака. Воно поєднує в собі необхідні правила безпеки та йогу, демонструючи за допомогою різноманітних асан, що можна і чого не можна робити.

Мета цього відео – розповісти про правила безпеки у візуально привабливій формі, щоб втримати увагу глядачів. Воно також робить усе, щоб відтворити для своєї аудиторії своєрідну подорож по найбільш віддаленим та мальовничим куточкам Індії, показуючи, що ця країна може чимало запропонувати туристам.

Ця кампанія – перший раз, коли індійські авіалінії використала в якості інструкції з правил безпеки щось інше, ніж просто відео, зняте у салоні літака.

Відеоінструкцію Vistara знімали впродовж 14 днів у чотирьох різних штатах Індії та одній з її союзних територій. В головній ролі виступила професійна інструкторка з йоги.

Відео про правила безпеки та йогу почали знімати за мінусових температур на півночі гірської області Ладах, на тлі озера Пангонг та всередині буддійського монастиря Чимре-Гомпа. Потім знімальна група перемістилася на південь, на пляжі біля міста Каннур та до історичної групи пам’ятників у Хампі. Після цього – на схід, до прорізаного річками штату Мегалая, і на захід, у гори штату Махараштра.

Сама суть Індії

Вінод Каннан (Vinod Kannan), директор з маркетингу Vistara, висловився так: «Кращого способу водночас показати індійське коріння нашої компанії та її сучасні глобальні цінності просто немає. Йога – один із найцінніших дарів Індії світові. Зараз її практикують сотні мільйонів людей. А різноманітний ландшафт Індії не припиняє дивувати як туристів, так і місцевих жителів. Наше відео поєднує в собі обидва ці аспекти і сполучає їх з важливими правилами безпеки. Це не лише сприяє безпеці наших пасажирів, але й допомагає їм зберегти бадьорість і не почуватися виснаженими наприкінці перельоту. Інструкції з правил безпеки не мусять бути монотонними. І ми сподіваємося, що таке відео буде здатне привернути до себе увагу навіть тих пасажирів, для яких це далеко не перший переліт».

А Сурйо Датт (Surjo Dutt), креативний директор агенції FCB India, зазначив: «Більшість таких відеоінструкцій проходять повз увагу пасажирів, лишаючись просто фоновим шумом під час перельоту. Але ось це – не можна не помітити. Воно містить в собі саму суть Індії – йогу та захопливі, але не надто типові точки призначення для туристів. Ми взяли життєво важливі правила та огорнули їх духом Неймовірної Індії. Це – не те, що пасажири звикли бачити у відеоінструкціях».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Найпухнастіший CEO — Chief Eating Officer. Graze запускає першу кампанію на ТВ

Бренд здорових горіхових снеків Graze запускає свою першу в історії телевізійну рекламу, яка вийшла на екрани Великої Британії 8 квітня. ...

Визначення каналів комунікації та робота з ними: головне з першого вебінару для культурних менеджерів

Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні спільно з Асоціацією Креативних Індустрій України запустили серію вебінарів від українських фахівців ...

Коти обзавелися власними лаптопами від Lenovo

Lenovo в Україні та креативна агенція Leo Burnett Ukraine розробили та випустили неординарні пристрої #MeowBookLenovo #MeowBook. Сьогодні «офіс вдома» — ...

В Україні презентували Колекцію Рівності: Rizni.Rivni x BEVZA, LITKOVSKAYA, KSENIASCHNAIDER

Українські дизайнерки зі світовим ім’ям BEVZA, LITKOVSKAYA, KSENIASCHNAIDER та рух «Різні.Рівні» презентували Колекцію Рівності. Це фешн-колаборація на підтримку ЛГБТК+ спільноти ...

Роздивлятися лупу в лупу: бренд Head&Shoulders зняв анімаційний екшен для своєї японської кампанії

Ця комічна історія та її харизматичний головний герой, шпигун Андо, перегортає нову сторінку для реклами Head&Shoulders в Японії.

Легенда походження карбонари: компанія Barilla зняла мініблокбастер про спагеті

Це відео від компанії Barilla, яке розповідає легенду походження карбонари, має всі необхідні елементи справжнього голлівудського фільму.