Індійські авіалінії сполучили правила безпеки та йогу

Індійські авіалінії Vistara разом із агенцією FCB India нещодавно випустили своє перше відео про правила поведінки на борту літака. Воно поєднує в собі необхідні правила безпеки та йогу, демонструючи за допомогою різноманітних асан, що можна і чого не можна робити.

Мета цього відео – розповісти про правила безпеки у візуально привабливій формі, щоб втримати увагу глядачів. Воно також робить усе, щоб відтворити для своєї аудиторії своєрідну подорож по найбільш віддаленим та мальовничим куточкам Індії, показуючи, що ця країна може чимало запропонувати туристам.

Ця кампанія – перший раз, коли індійські авіалінії використала в якості інструкції з правил безпеки щось інше, ніж просто відео, зняте у салоні літака.

Відеоінструкцію Vistara знімали впродовж 14 днів у чотирьох різних штатах Індії та одній з її союзних територій. В головній ролі виступила професійна інструкторка з йоги.

Відео про правила безпеки та йогу почали знімати за мінусових температур на півночі гірської області Ладах, на тлі озера Пангонг та всередині буддійського монастиря Чимре-Гомпа. Потім знімальна група перемістилася на південь, на пляжі біля міста Каннур та до історичної групи пам’ятників у Хампі. Після цього – на схід, до прорізаного річками штату Мегалая, і на захід, у гори штату Махараштра.

Сама суть Індії

Вінод Каннан (Vinod Kannan), директор з маркетингу Vistara, висловився так: «Кращого способу водночас показати індійське коріння нашої компанії та її сучасні глобальні цінності просто немає. Йога – один із найцінніших дарів Індії світові. Зараз її практикують сотні мільйонів людей. А різноманітний ландшафт Індії не припиняє дивувати як туристів, так і місцевих жителів. Наше відео поєднує в собі обидва ці аспекти і сполучає їх з важливими правилами безпеки. Це не лише сприяє безпеці наших пасажирів, але й допомагає їм зберегти бадьорість і не почуватися виснаженими наприкінці перельоту. Інструкції з правил безпеки не мусять бути монотонними. І ми сподіваємося, що таке відео буде здатне привернути до себе увагу навіть тих пасажирів, для яких це далеко не перший переліт».

А Сурйо Датт (Surjo Dutt), креативний директор агенції FCB India, зазначив: «Більшість таких відеоінструкцій проходять повз увагу пасажирів, лишаючись просто фоновим шумом під час перельоту. Але ось це – не можна не помітити. Воно містить в собі саму суть Індії – йогу та захопливі, але не надто типові точки призначення для туристів. Ми взяли життєво важливі правила та огорнули їх духом Неймовірної Індії. Це – не те, що пасажири звикли бачити у відеоінструкціях».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...

AB InBev Efes Україна та Carlsberg Ukraine створили кампанію до Всесвітнього дня відповідального споживання пива

Аліна Паш, креативники MAKE SENSE та українські пивні гіганти закликають підлітків бути на стилі, а дорослих: «не продавати, не наливати ...

+H22733-FW20_CleanClassics_FD_Stan_Smith-f_FU9609_shot17_MR_029_2048x2048px-657402

Clean Classics: Adidas Originals перевидає знакові силуети з метою зменшення пластикових відходів

adidas Originals перевидає свої культові силуети в рамках вирішення глобальної проблеми нашого покоління — пластикових відходів — і представляє спеціальну ...

Челендж для моряків та інфлюенсерів: як виглядає рекламна кампанія військових США

Військово-морські сили США залучили до челенджу «Sailor VS» ряд популярних відеоблогерів, запросивши їх позмагатися в майстерності з військовими моряками.

Як Snickers страхував людей від «голодних» помилок

Щоб отримати компенсацію безкоштовними шоколадними батончиками, треба було довести, що людина, яка вчинила помилку, була на той момент голодна.

«Мапа реновації»: у Києві створили онлайн-мапу із занедбаними пам’ятками архітектури й історії

У Києві створили онлайн-мапу із занедбаними будівлями «Мапа реновації». Зараз на мапі можна побачити розташування занедбаних пам’яток архітектури й історії лише Шевченківського району Києва. ...