Тест з каченятами та розмитий кліп: погляд ззовні та зсередини на життя з порушеннями зору

Нещодавно були запущені ще дві кампанії, які показують життя з порушеннями зору. Втім, французька оптика Droit de Regard й австралійська організація, що тренує собак-поводирів, з різних боків підходять до візуалізації порушень зору: для одних це – тест з каченятами в лабіринті, а для інших – дуже розмитий музичний кліп.

An Experiment in Trust (Guide Dogs Australia, Thinkerbell)

Організація Guide Dogs Australia ось уже сім років поспіль вважається в Австралії найнадійнішим з благодійних брендів. Ось це відчуття надійності й спробувала проілюструвати агенція Thinkerbell в новій кампанії бренда.

Використаний в експерименті невисокий лабіринт, в який запустили зграйку каченят, перетворюється на метафору того, наскільки сильно довіряють своїм собакам-поводирям незрячі люди та люди з порушеннями зору. Експеримент у символічний спосіб показує, як вміло та обережно такий пес здатен провести свого господаря крізь хаос життя. А на виході з лабіринту вони відчиняють двері й виходять у реальний світ, сповнений великих рухомих об’єктів. Тут і стає зрозуміло, що ось це, а не тест з каченятами, і є справжнім випробуванням, яке всі собаки-поводирі проходять щодня.

(В ході роботи над цим відео не постраждало жодне каченя. Всі вони згодом стануть чиїмось домашніми улюбленцями, адже саме для цього їх і вирощує компанія Michelle’s Happy Hens & Ducklings.)

Evidemment (Droit de Regard, BETC)

Три тижні тому, 6 листопада, французький музикант Кенджі Жирак здивував своїх фанатів, опублікувавши дуже розмитий кліп до своєї пісні Evidemment. Багато хто вирішив, що це якась помилка, але попри численні здивовані коментарі в соцмережах, кліп, всім на подив, лишився таким, як є.

Чому кліп було викладено в такій жахливій якості, музикант пояснив лише нещодавно. Це виявилося частиною кампанії на підтримку нової мережі оптик Droit de Regard. Її метою було показати людям ті труднощі, з якими щодня стикаються численні жителі Франції.

Майже два мільйони французів (17% населення) з фінансових міркувань мусять миритися з порушеннями зору, оскільки вони не можуть собі дозволити купити окуляри. А широкий загал про це й гадки не має.

Хоча у Франції за законом стандартна соціальна медична страховка має повністю компенсувати вартість дорогого чи довготривалого лікування, більшість оптик не рекламує такі бюджетні окуляри, просуваючи натомість дорожчі та прибутковіші варіанти. Тому Droit de Regard і позиціонує себе як законослухняну компанію, яка пропонує окуляри, що не коштуватимуть ані цента тим, хто може покладатися лише на державне соціальне страхування.

Джерело 1, 2

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Кіно, спорт та цькування: п’ять прикладів креативного використання GIF-зображень

Ці кампанії з архівів The Work є наочним прикладом креативного та ефективного використання GIF-зображень, популярність яких за час локдауну лише зросла.

MEGOGO LIVE покаже соціальний проєкт «Країна сонячних зайчиків»

MEGOGO LIVE покаже соціальний проєкт «Країна сонячних зайчиків»

У вівторок, 19 січня, на молодіжному каналі MEGOGO LIVE відбудеться показ першої частини соціального проєкту «Країна сонячних зайчиків», над виробництвом ...

«Приват24» привів Святого Миколая в кожен дім через смартфон

Новорічні свята — найчарівніший час! Цього року вперше українців привітав зі святами цифровий Святий Миколай. ПриватБанк разом із Visa подарував ...

Курка чи яйце? Мережа Systeme U подорожує назад у часі, щоб з’ясувати, що ж було раніше

В своїй новій рекламній кампанії французька мережа супермаркетів Systeme U вирішила з гумором розглянути питання «курка чи яйце?»

Кращі дизайнерські проєкти кризових часів, за версією організаторів Лондонського бієнале з дизайну

Ці дизайнерські проєкти, зібрані організаторами Лондонського бієнале, охоплюють музику, надання гуманітарної допомоги і навіть сексуальну просвіту.

Американські інженери показали прототип крижаного робота IceBot

Американські інженери Девін Керрол (Devin Carrol) і Марк Йім (Mark Yim) з Пенсільванського університету створили прототип двоколісного робота IceBot. Усі ...