В очікуванні Паралімпійських ігор 2021 креатори показали, як бачить їх незрячий бігун

Коли ви вперше переглядаєте нове відео, створене до Паралімпійських ігор 2021 на замовлення Міжнародного паралімпійського комітету, вам може здатися, що у вас щось на так з інтернетом або зображення не до кінця завантажилося. Адже перші 17 секунд відео екран лишається майже повністю темним. Але ця темрява тут не просто так — невдовзі їй на зміну приходить відеозапис того, як незрячий бігун Девід Браун здобув славу найшвидшого тотально незрячого спортсмена світу. Під час Паралімпійських ігор в Ріо у 2016 році цей американський атлет у супроводі свого поводиря Джерома Ейвері подолав стометрову дистанцію за 11 секунд.

Це відео було створене лондонським відділенням агенції Adam&EveDDB, щоб нагадати публіці: Паралімпійські ігри в Токіо таки відбудуться. Хай навіть і в 2021 році, а не в 2020.

Для людей з порушеннями слуху передбачені субтитри, а для людей із порушеннями зору була створена версія ролика з паралельним аудіоописом всього, що відбувається на екрані.

Не схоже на жоден попередній ролик

Для агенції Adam&EveDDB це відео стало першою креативною роботою для Міжнародного паралімпійського комітету. Метою ролика до Паралімпійських ігор 2021 було показати, як спорт здатен змінити життя людей з інвалідністю. А оскільки Паралімпіаду в Токіо було перенесено на 2021 рік, Комітет хотів знайти інший спосіб привернути увагу до цього заходу та спортсменів, які братимуть у ньому участь. Тому глядачам і було запропоновано поглянути на змагання з незвичної перспективи, очима незрячого бігуна.

Мет Гофф (Mat Goff), гендиректор Adam&EveDDB, зазначив: «Бриф від Комітету закликав нас показати щось абсолютно не схоже на всі попередні ролики до Паралімпіади. Це дозволило нам створити роботу, якою ми дійсно пишаємося. А особливо приємно нам було працювати разом із Девідом Брауном та Джеромом Ейвері. Вони обоє надзвичайно талановиті спортсмени і дійсно здатні надихати своїм прикладом інших».

Джерело

А якими були попередні ролики для натхнення, можна побачити на прикладі, скажімо, ось цієї зимової паралімпійської кампанії від Toyota.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

За певний час «Будинок іграшок» став місцем вибору подарунків дітям переважно за великої, особливої нагоди. При цьому асортимент товарів величезний ...

Під стінами Верховної Ради встановили мистецьку інсталяцію «Йдеш у політику не одна»

Під Верховною Радою встановили лабіринт, який відтворює шлях жінок у політику. Подія відбулась у рамках запуску кампанії з підтримки гендерної ...

Діджиталізація білбордів: 10 прикладів інтерактивної digital outdoor реклами

Діджиталізація білбордів та їх широке застосування в маркетингу – не випадкова тенденція в умовах наростання популярності соцмереж та цифрових технологій.

Стартував проєкт «Екземпляри XX», присвячений літературно-мистецьким часописам минулого століття

Проєкт «Екземпляри XX. Літературно-мистецька періодика XX століття» спрямований на вивчення знакових періодичних видань про літературу і мистецтво XX століття, які ...

Шість кампаній, що показують, як можна говорити на гострі соціальні теми

Як переконати людей замислитися про власну громадянську позицію за допомогою сторітелінгу, що висвітлює гострі соціальні проблеми.

У Великобританії обговорюють впровадження повітряних трас для дронів

Великобританія розпочала роботу над проєктом, який, цілком імовірно, приведе до створення першого в світі повітряного коридору для комерційних дронів.