В очікуванні Паралімпійських ігор 2021 креатори показали, як бачить їх незрячий бігун

Коли ви вперше переглядаєте нове відео, створене до Паралімпійських ігор 2021 на замовлення Міжнародного паралімпійського комітету, вам може здатися, що у вас щось на так з інтернетом або зображення не до кінця завантажилося. Адже перші 17 секунд відео екран лишається майже повністю темним. Але ця темрява тут не просто так — невдовзі їй на зміну приходить відеозапис того, як незрячий бігун Девід Браун здобув славу найшвидшого тотально незрячого спортсмена світу. Під час Паралімпійських ігор в Ріо у 2016 році цей американський атлет у супроводі свого поводиря Джерома Ейвері подолав стометрову дистанцію за 11 секунд.

Це відео було створене лондонським відділенням агенції Adam&EveDDB, щоб нагадати публіці: Паралімпійські ігри в Токіо таки відбудуться. Хай навіть і в 2021 році, а не в 2020.

Для людей з порушеннями слуху передбачені субтитри, а для людей із порушеннями зору була створена версія ролика з паралельним аудіоописом всього, що відбувається на екрані.

Не схоже на жоден попередній ролик

Для агенції Adam&EveDDB це відео стало першою креативною роботою для Міжнародного паралімпійського комітету. Метою ролика до Паралімпійських ігор 2021 було показати, як спорт здатен змінити життя людей з інвалідністю. А оскільки Паралімпіаду в Токіо було перенесено на 2021 рік, Комітет хотів знайти інший спосіб привернути увагу до цього заходу та спортсменів, які братимуть у ньому участь. Тому глядачам і було запропоновано поглянути на змагання з незвичної перспективи, очима незрячого бігуна.

Мет Гофф (Mat Goff), гендиректор Adam&EveDDB, зазначив: «Бриф від Комітету закликав нас показати щось абсолютно не схоже на всі попередні ролики до Паралімпіади. Це дозволило нам створити роботу, якою ми дійсно пишаємося. А особливо приємно нам було працювати разом із Девідом Брауном та Джеромом Ейвері. Вони обоє надзвичайно талановиті спортсмени і дійсно здатні надихати своїм прикладом інших».

Джерело

А якими були попередні ролики для натхнення, можна побачити на прикладі, скажімо, ось цієї зимової паралімпійської кампанії від Toyota.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Серія онлайн-нетворкінгів «Креативної Європи»

Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» з України, Латвії, Італії, Іспанії та Нідерландів організовують серію онлайн-нетворкінгів для представників культурних та ...

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

«Нас надихнула відсутність очевидного в київському просторі»: засновниці «Читати Київ» про ідею та місію проєкту

Одним з лауреатів, які отримали Премію Українського культурного фонду, став проєкт «Читати Київ». Його особливістю і двигуном стала небайдужість до ...