В очікуванні Паралімпійських ігор 2021 креатори показали, як бачить їх незрячий бігун

Коли ви вперше переглядаєте нове відео, створене до Паралімпійських ігор 2021 на замовлення Міжнародного паралімпійського комітету, вам може здатися, що у вас щось на так з інтернетом або зображення не до кінця завантажилося. Адже перші 17 секунд відео екран лишається майже повністю темним. Але ця темрява тут не просто так — невдовзі їй на зміну приходить відеозапис того, як незрячий бігун Девід Браун здобув славу найшвидшого тотально незрячого спортсмена світу. Під час Паралімпійських ігор в Ріо у 2016 році цей американський атлет у супроводі свого поводиря Джерома Ейвері подолав стометрову дистанцію за 11 секунд.

Це відео було створене лондонським відділенням агенції Adam&EveDDB, щоб нагадати публіці: Паралімпійські ігри в Токіо таки відбудуться. Хай навіть і в 2021 році, а не в 2020.

Для людей з порушеннями слуху передбачені субтитри, а для людей із порушеннями зору була створена версія ролика з паралельним аудіоописом всього, що відбувається на екрані.

Не схоже на жоден попередній ролик

Для агенції Adam&EveDDB це відео стало першою креативною роботою для Міжнародного паралімпійського комітету. Метою ролика до Паралімпійських ігор 2021 було показати, як спорт здатен змінити життя людей з інвалідністю. А оскільки Паралімпіаду в Токіо було перенесено на 2021 рік, Комітет хотів знайти інший спосіб привернути увагу до цього заходу та спортсменів, які братимуть у ньому участь. Тому глядачам і було запропоновано поглянути на змагання з незвичної перспективи, очима незрячого бігуна.

Мет Гофф (Mat Goff), гендиректор Adam&EveDDB, зазначив: «Бриф від Комітету закликав нас показати щось абсолютно не схоже на всі попередні ролики до Паралімпіади. Це дозволило нам створити роботу, якою ми дійсно пишаємося. А особливо приємно нам було працювати разом із Девідом Брауном та Джеромом Ейвері. Вони обоє надзвичайно талановиті спортсмени і дійсно здатні надихати своїм прикладом інших».

Джерело

А якими були попередні ролики для натхнення, можна побачити на прикладі, скажімо, ось цієї зимової паралімпійської кампанії від Toyota.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Nebo ideas agency и магия кофе «Чорна Карта»

Nebo ideas agency выпустило новый магический ролик для бренда «Чорна Карта». В нем креативщики решили показать историю одного дворика итальянского ...

Сміття та футболки на все життя: що продавали британські екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020

Ці три екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020 скористалися нагодою привернути увагу до пластикового забруднення, вуглецевих викидів та вимирання диких тварин.

https://creativity.ua/wp-content/uploads/2020/11/Hotspot-Commercial-Just-Dont-2-scaled.jpgDon’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Don’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Arriba! створила ролик школи англійської мови Hotspot School of English, в якому відкрито заявила, в яких випадках не варто йти ...

На хвороби нема часу: Санофі в Україні та Publicis Ukraine нагадали українцям про важливість вакцинації

Publicis Ukraine створила для Санофі в Україні, зокрема для напряму вакцин Санофі Пастер, кампанію, що нагадує українцям про важливість вакцинації ...

Українські зірки закликають вийти з кола насильства: кампанія від UNFPA

Українські зірки закликають вийти з кола насильства: кампанія від UNFPA

Фонд ООН у галузі народонаселення UNFPA разом з рекламною агенцією Skykillers та командою Shootgroup створили проєкт, націлений на боротьбу з ...

Видання The Drum назвало кращу зовнішню рекламу 2020

Для зовнішньої реклами 2020 рік видався особливо складним, але вона лишається престижною та креативною сферою, не поступаючись діджитал своїми позиціями.