Співробітники компанії Tencent станцювали про правила безпеки на роботі

Китайська технологічна компанія Tencent оприлюднила відео, у якому виклала поради щодо правил безпеки, у той час як її понад 40000 співробітників по всьому світу починають повертатися до роботи після послаблення правил карантину. Ці поради охоплюють практично всі аспекти як роботи, так і взагалі життя у постпандемічну еру: від відеоконференцій до дотримання соціальної дистанції під час обідньої перерви. А щоб зробити ці поради наочнішими, співробітники компанії Tencent обрали креативний підхід і не просто розповіли, а й станцювали про правила безпеки.

Компанія Tencent створила це коротке відео для того, щоб нагадати своїм робітникам (особливо тим з них, які працюють за межами Китаю), не втрачати обережність. Зокрема, компанія нагадує про те, як важливо не забувати мити руки, носити захисні маски, дотримуватися безпечної дистанції навіть у ліфті та сидіти окремо один від одного у їдальні.

У цей час усі установи, які знову повертаються до активної роботи, мають бути особливо обачливими та належним чином інформувати своїх працівників про безпечну поведінку. Тому на знак своєї солідарності з іншими компаніями у боротьбі з коронавірусом співробітники Tencent і станцювали про правила безпеки. Після чого компанія запропонувала це відео універсальною мовою танцю увазі широкого загалу, щоб ним могли скористатися інші роботодавці з усього світу, в той час як вони проводять необхідний інструктаж свого персоналу.

Не лише танець

Ці поради компанія Tencent підкріплює також рядом цифрових технологій, які дозволяють забезпечити віддалений робочий процес для тих, хто наразі повернутися до офісів ще не може. Зокрема, компанія пропонує скористатися міжнародною версією свого сервісу для відеоконференцій VooV Meeting, кількість користувачів якого (в тому числі й у сфері освіти) останнім часом стрімко зростає.

Що ж до порад українським компаніям від українського великого бізнесу, то з інструкцією, складеною на основі власного досвіду НАК «Нафтогаз України», можна ознайомитися тут.

А ті, хто бажають чогось наочнішого, можуть переглянути путівник-комікс по віддаленій роботі від співзасновниці консалтингового бюро I+J Інни Макотерської та авторки коміксів Маші Шарлай.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

мобільний павільйон House of Europe

House of Europe шукає креативні команди в українських містах, які готові прийняти мобільний павільйон

Минулого року разом з молодими українськими архітекторами Іваном Протасовим, Яною Бучацькою, Дмитром Міхєєвим і Тарасом Бараном команда House of Europe розробила мобільний павільйон. Це ...

Google запустив новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture» для школярів, вчителів та батьків

Google запускає новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture». Мета проєкту — допомогти вчителям, учням та їхнім батькам ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Організація Грети Тунберг саркастично рекламує втечу із Землі на Марс

Саркастична реклама марсіанського туризму звернена до тих 99% населення планети, які ніколи не зможуть дозволити собі втечу із Землі на Марс.

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...