Співробітники компанії Tencent станцювали про правила безпеки на роботі

Китайська технологічна компанія Tencent оприлюднила відео, у якому виклала поради щодо правил безпеки, у той час як її понад 40000 співробітників по всьому світу починають повертатися до роботи після послаблення правил карантину. Ці поради охоплюють практично всі аспекти як роботи, так і взагалі життя у постпандемічну еру: від відеоконференцій до дотримання соціальної дистанції під час обідньої перерви. А щоб зробити ці поради наочнішими, співробітники компанії Tencent обрали креативний підхід і не просто розповіли, а й станцювали про правила безпеки.

Компанія Tencent створила це коротке відео для того, щоб нагадати своїм робітникам (особливо тим з них, які працюють за межами Китаю), не втрачати обережність. Зокрема, компанія нагадує про те, як важливо не забувати мити руки, носити захисні маски, дотримуватися безпечної дистанції навіть у ліфті та сидіти окремо один від одного у їдальні.

У цей час усі установи, які знову повертаються до активної роботи, мають бути особливо обачливими та належним чином інформувати своїх працівників про безпечну поведінку. Тому на знак своєї солідарності з іншими компаніями у боротьбі з коронавірусом співробітники Tencent і станцювали про правила безпеки. Після чого компанія запропонувала це відео універсальною мовою танцю увазі широкого загалу, щоб ним могли скористатися інші роботодавці з усього світу, в той час як вони проводять необхідний інструктаж свого персоналу.

Не лише танець

Ці поради компанія Tencent підкріплює також рядом цифрових технологій, які дозволяють забезпечити віддалений робочий процес для тих, хто наразі повернутися до офісів ще не може. Зокрема, компанія пропонує скористатися міжнародною версією свого сервісу для відеоконференцій VooV Meeting, кількість користувачів якого (в тому числі й у сфері освіти) останнім часом стрімко зростає.

Що ж до порад українським компаніям від українського великого бізнесу, то з інструкцією, складеною на основі власного досвіду НАК «Нафтогаз України», можна ознайомитися тут.

А ті, хто бажають чогось наочнішого, можуть переглянути путівник-комікс по віддаленій роботі від співзасновниці консалтингового бюро I+J Інни Макотерської та авторки коміксів Маші Шарлай.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Еко-упаковка та аксесуари ручної роботи: новий дайджест історій українського бізнесу

Продовжуємо публікувати дайджест історій українського малого та середнього бізнесу в рамках підтримки акції #ти_мій_антивірус. Нагадаємо, Made in Ukraine запустили соціальну кампанію ...

Перший віртуальний велосипедний тур містами України

Український інститут разом із креативною компанією MOON Studio зняли віртуальний велосипедний тур вулицями Львова, Києва та Харкова. Відео в форматі ...

МОЗ України та Червоний Хрест запустили маску-гру в Instagram

МОЗ України та Червоний Хрест запустили маску-гру в Instagram

Під час карантину люди мало рухаються та більшість часу проводять за ноутбуком або смартфоном — часто в незручному, шкідливому для ...

Арт-об’єкт «Маяк Інновацій» стане частиною light performance до Дня Києва

Арт-об’єкт «Маяк Інновацій» стане частиною light performance до Дня Києва

До дня Києва на арт-об’єкті «Маяк Інновацій», створеному на базі 60-метрової заводської труби, UNIT.City разом із Idealsecrets, Rentmedia та Magic ...

Гаптичний інтерфейс у повітрі дозволить натискати кнопки, нічого не торкаючись

Система HaptiRead з її бездотиковим інтерфейсом була б корисною у таких громадських місцях як ліфти, банкомати, інформаційно-довідкові кіоски тощо.

На що схожі шрифти, які символізують людство?

Ідея Typelab Space Collection полягала в тому, щоб створити колекцію шрифтів, які змогли б стати візуальним втіленням всієї культури людства.