В Україні створили путівник-комікс по віддаленій роботі в часи ізоляції

Співзасновниця консалтингового бюро I+J Інна Макотерська та авторка коміксів Маша Шарлай створили новий путівник-комікс по віддаленій роботі в часи ізоляції

Коли ми зі всією планетою опинилися на карантині, багатьом довелося перенавчатися працювати в нових умовах. Так, у всіх раніше був досвід віддаленої роботи, але його майже неможливо порівнювати з обставинами, в яких зараз ми вимушені працювати. Щоб не заблукати в тумані віддаленої роботи, декому знадобилася книжечка з інструкціями, які б допомогли переналаштуватися на нові умови. Тепер така книжечка є — це путівник-комікс по віддаленій роботі в часи ізоляції Homestranaut.

Книжечку з власної ініціативи створили співзасновниця консалтингового бюро I+J Інна Макотерська та авторка коміксів Маша Шарлай.

Авторки не ставили за мету створити книжечку «Порадниця» про віддалену роботу, де в хаотичному порядку просто вивалили б на читачів усі існуючі рецепти. Метою було створення путівника-мануалу, в якому розкривався би загальний механізм віддаленої роботи — що і в якій послідовності працює. Щоб дати корисний контент вже зараз, авторки створили сайт homestranaut.com. Це лонгрід, де розповідається та пояснюється, як змінилися умови праці та як цей хаос можна опанувати.

«В якості провідника світом самоізоляції та психологічних навантажень ми скористалися підходом астронавта Кріса Хедфілда», — зазначають авторки проєкту:

«Чому homestranaut? Тому що зараз усі самоізольовані люди — це астронавти, тільки в хаті. Носять дивний одяг, спілкуються з обмеженою кількістю людей та цілодобово взаємодіють через екрани».

путівник по віддаленій роботі

Зі всіх знань, якими володіє експертка з наведення порядку Інна Макотерська та гігабайтів публікацій, які автори спеціально попередньо проштудіювали, вийшов повноцінний путівник. З безкоштовною скороченою версією путівника Homestranaut можна ознайомитися на однойменному сайті.

Коли рівень натхенння впаде нижче нуля, пропонуємо вам ознайомитись з історією створення легендарної емблеми гурту Rolling Stones. Ви знали, що авторство довгий час приписували Енді Уорхолу? А справжньому автору цього логотипу довелося продати права на його використання гурту. Краще прочитайте самі – ось посилання на історію «язика».

Також, упевнені, цікавим для вас буде проєкт «Мікровсесвіт»: біолог-синтетик фотографує різноманітні бактерії через мікроскоп. У ході його творчого процесу «Ой, фу!» перетворюється на «Яка краса!». Подивіться самі – за цим посиланням.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Балет для перегляду на смартфоні: Австралія проводить конкурс в карантинних умовах

Кожен виступ представляє одного з номінантів Telstra Ballet Dancer Awards–2020, закликаючи глядачів обрати, кому присудити Приз глядацьких симпатій.

Оголошено півфіналістів та експертів докторинг-майстерні PITCH UA 3

Третій сезон конкурсу соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну PITCH UA стрімко набирає обертів. Цього року до PITCH ...

X-Ray

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

2020 рік зруйнував усі плани, змусив дивитися на світ інакше, відкрив нові грані бізнесу. У 2020 році неважливі брифи. Адаптуйся ...

мобільний павільйон House of Europe

House of Europe шукає креативні команди в українських містах, які готові прийняти мобільний павільйон

Минулого року разом з молодими українськими архітекторами Іваном Протасовим, Яною Бучацькою, Дмитром Міхєєвим і Тарасом Бараном команда House of Europe розробила мобільний павільйон. Це ...

Google запустив новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture» для школярів, вчителів та батьків

Google запускає новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture». Мета проєкту — допомогти вчителям, учням та їхнім батькам ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.