Спільний проєкт Oppo та National Geographic: смартфон, що повернувся з Антарктики

Проєкт «Uncover Antarctica» є спільною глобальною кампанією виробника смартфонів Oppo та National Geographic. І нещодавно вони почали оприлюднювати матеріали, відзняті в ході подорожі Антарктикою. В проекті взяли участь Мікаела Сковранова (Michaela Skovranova), фотографка National Geographic, та режисер і кінематографіст Дейв Мей (Dave May). Під час подорожі всі спостереження Мікаели за природою «білого континента» були задокументовані за допомогою нової моделі смартфона Oppo Find X2 Pro.

Результатом кампанії став невеличкий документальний фільм, опублікований на YouTube на каналі National Geographic для аудиторії, що нараховує 14 мільйонів постійних глядачів, а також серія відео в Nat Geo Travel Instagram (38 мільйонів глядачів). На основі цих відео була також створена цифрова та відеореклама.

Переглянути повністю весь контент цієї спільної кампанії Oppo та National Geographic (зокрема додаткові відео та статті) можна на офіційному сайті: https://www.nationalgeographic.com/uncover-antarctica/.

Придатність до екстремальних умов

За словами Дейва Мея, співпраця з таким брендом як Oppo та ще й в умовах Антарктики було неймовірним досвідом. Хоча як виявилося, вони дуже ризикували, вирушаючи в свою експедицію наприкінці лютого, коли до найпівденнішого континенту наближається полярна зима, тож їм, можна вважати, пощастило.

Для Сковранової, фотографки та завзятої природозахисниці, ця подорож на південний континент була вже четвертою. І можливість відзняти все просто на смартфон стала для неї новим та цікавим способом вести щоденник своєї експедиції. У такий спосіб вона могла не лише робити фото на маленькому пристрої, який вміщається у руці, але й записувати ті чудернацькі звуки, які можна почути в таких безлюдних місцях.

До того ж тест-драйв смартфона OPPO Find X2 Pro відбувався в доволі екстремальних умовах. Сама фотографка відзначила як великий плюс те, що вона могла знімати відео під час переправи через протоку Дрейка по бурхливим океанським хвилям. І не треба було переживати, що солоні бризки пошкодять об’єктив, чи що палуба надто гойдається під ногами.

«Під час переправи на узбережжя Антарктиди нас поливало дощем, снігом та океанськими бризками, але оскільки телефон водостійкий, його можна було просто витерти та й усе. До того ж з телефоном тримати рівновагу під час сильної хитавиці було простіше», – зазначила вона.

Ну й зрештою, фотографуючи на такий смартфон як нова модель Oppo, достатньо просто «навестися та клацнути», що теж важливо.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Техогляд дитини: Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Інтернет-журнал Platfor.ma разом з ЮНІСЕФ Україна та USAID вирішили креативно нагадати про важливість та необхідність вакцинації. Разом вони розробили проєкт ...

crello

Створювати контент просто: Crello запускає глобальну бренд-кампанію

Crello, онлайн-редактор графіки для створення статичних та анімованих дизайнів, разом з маркетинговим агентством Fedoriv створили бренд-кампанію Design it your way. ...

Паперові мотоцикли та пластилінові зайці: шість кампаній, що вражають майстерністю анімації

Серед кампаній, що відзначилися майстерністю анімації, можна побачити теплі різдвяні історії, метаморфози мотоциклу та різнокольорових пластилінових зайців.