Спільний проєкт Oppo та National Geographic: смартфон, що повернувся з Антарктики

Проєкт «Uncover Antarctica» є спільною глобальною кампанією виробника смартфонів Oppo та National Geographic. І нещодавно вони почали оприлюднювати матеріали, відзняті в ході подорожі Антарктикою. В проекті взяли участь Мікаела Сковранова (Michaela Skovranova), фотографка National Geographic, та режисер і кінематографіст Дейв Мей (Dave May). Під час подорожі всі спостереження Мікаели за природою «білого континента» були задокументовані за допомогою нової моделі смартфона Oppo Find X2 Pro.

Результатом кампанії став невеличкий документальний фільм, опублікований на YouTube на каналі National Geographic для аудиторії, що нараховує 14 мільйонів постійних глядачів, а також серія відео в Nat Geo Travel Instagram (38 мільйонів глядачів). На основі цих відео була також створена цифрова та відеореклама.

Переглянути повністю весь контент цієї спільної кампанії Oppo та National Geographic (зокрема додаткові відео та статті) можна на офіційному сайті: https://www.nationalgeographic.com/uncover-antarctica/.

Придатність до екстремальних умов

За словами Дейва Мея, співпраця з таким брендом як Oppo та ще й в умовах Антарктики було неймовірним досвідом. Хоча як виявилося, вони дуже ризикували, вирушаючи в свою експедицію наприкінці лютого, коли до найпівденнішого континенту наближається полярна зима, тож їм, можна вважати, пощастило.

Для Сковранової, фотографки та завзятої природозахисниці, ця подорож на південний континент була вже четвертою. І можливість відзняти все просто на смартфон стала для неї новим та цікавим способом вести щоденник своєї експедиції. У такий спосіб вона могла не лише робити фото на маленькому пристрої, який вміщається у руці, але й записувати ті чудернацькі звуки, які можна почути в таких безлюдних місцях.

До того ж тест-драйв смартфона OPPO Find X2 Pro відбувався в доволі екстремальних умовах. Сама фотографка відзначила як великий плюс те, що вона могла знімати відео під час переправи через протоку Дрейка по бурхливим океанським хвилям. І не треба було переживати, що солоні бризки пошкодять об’єктив, чи що палуба надто гойдається під ногами.

«Під час переправи на узбережжя Антарктиди нас поливало дощем, снігом та океанськими бризками, але оскільки телефон водостійкий, його можна було просто витерти та й усе. До того ж з телефоном тримати рівновагу під час сильної хитавиці було простіше», – зазначила вона.

Ну й зрештою, фотографуючи на такий смартфон як нова модель Oppo, достатньо просто «навестися та клацнути», що теж важливо.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Архітектурна фірма NBBJ пропонує будувати лікарні за принципом МакДрайву

Нова концепція лікарні за принципом МакДрайву покликана знизити ризик зараження для тих, хто мусить звертатися по медичну допомогу в цей непевний час.

Стартує нова комунікаційна кампанія Borjomi, присвячена 130-річчю бренду

Borjomi святкує 130-річчя з моменту, коли у Парку мінеральних вод, сучасний Боржомі-Хараґаулі, розпочав свою роботу перший розливний завод. Сьогодні бренд ...

Бренд-агенція UAGENCY зняла ролик про новий етап розвитку інноваційного парку UNIT.City

Команда бренд-агенції UAGENCY створила відеокомунікацію, в основу якої ліг інсайт: сьогодні UNIT.City об’єднує безліч талановитих і працьовитих людей, сприяючи підвищенню ...

Не бійся відкривати рота! Або як покликати молодь на вибори через AR-гру?

В рамках проєкту #вліпизасебе організація Global Office та креативне агентство ANGRY створили AR-гру, щоб популяризувати місцеві вибори серед молоді. «Люди, ...

Онлайн-конференція CASES: Marketing, Strategy & PR оголосила програму

11 липня онлайн-конференція CASES: Marketing, Strategy & PR збере представників бізнесів, креативних організацій та державних інститутів, щоб поділитись досвідом кризового ...

Усі медичні послуги в смартфоні: Fedoriv Agency презентували оновлений сервіс Doc.ua

Медичний онлайн-хаб Doc.ua презентував нове позиціювання та мобільний застосунок, у якому зібрано 1500 закладів охорони здоров’я, 11400 лікарів і понад ...