Спільний проєкт Oppo та National Geographic: смартфон, що повернувся з Антарктики

Проєкт «Uncover Antarctica» є спільною глобальною кампанією виробника смартфонів Oppo та National Geographic. І нещодавно вони почали оприлюднювати матеріали, відзняті в ході подорожі Антарктикою. В проекті взяли участь Мікаела Сковранова (Michaela Skovranova), фотографка National Geographic, та режисер і кінематографіст Дейв Мей (Dave May). Під час подорожі всі спостереження Мікаели за природою «білого континента» були задокументовані за допомогою нової моделі смартфона Oppo Find X2 Pro.

Результатом кампанії став невеличкий документальний фільм, опублікований на YouTube на каналі National Geographic для аудиторії, що нараховує 14 мільйонів постійних глядачів, а також серія відео в Nat Geo Travel Instagram (38 мільйонів глядачів). На основі цих відео була також створена цифрова та відеореклама.

Переглянути повністю весь контент цієї спільної кампанії Oppo та National Geographic (зокрема додаткові відео та статті) можна на офіційному сайті: https://www.nationalgeographic.com/uncover-antarctica/.

Придатність до екстремальних умов

За словами Дейва Мея, співпраця з таким брендом як Oppo та ще й в умовах Антарктики було неймовірним досвідом. Хоча як виявилося, вони дуже ризикували, вирушаючи в свою експедицію наприкінці лютого, коли до найпівденнішого континенту наближається полярна зима, тож їм, можна вважати, пощастило.

Для Сковранової, фотографки та завзятої природозахисниці, ця подорож на південний континент була вже четвертою. І можливість відзняти все просто на смартфон стала для неї новим та цікавим способом вести щоденник своєї експедиції. У такий спосіб вона могла не лише робити фото на маленькому пристрої, який вміщається у руці, але й записувати ті чудернацькі звуки, які можна почути в таких безлюдних місцях.

До того ж тест-драйв смартфона OPPO Find X2 Pro відбувався в доволі екстремальних умовах. Сама фотографка відзначила як великий плюс те, що вона могла знімати відео під час переправи через протоку Дрейка по бурхливим океанським хвилям. І не треба було переживати, що солоні бризки пошкодять об’єктив, чи що палуба надто гойдається під ногами.

«Під час переправи на узбережжя Антарктиди нас поливало дощем, снігом та океанськими бризками, але оскільки телефон водостійкий, його можна було просто витерти та й усе. До того ж з телефоном тримати рівновагу під час сильної хитавиці було простіше», – зазначила вона.

Ну й зрештою, фотографуючи на такий смартфон як нова модель Oppo, достатньо просто «навестися та клацнути», що теж важливо.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Новорічна реклама без оленів від Bolt: кампанія з України здобула два золота Effie Awards Europe 2021

Новорічна реклама Bolt здобула два золота однієї з найавторитетніших європейських щорічних премій в галузі маркетингових комунікацій ― Effie Awards Europe ...

Плюшеве зайченя привертає увагу до хвороби, яку складно діагностувати

Плюшеве зайченя Барбару створюють на чарівній фабриці, але коли вона оживає, контроль якості швидко пожбурює її у сміття...

Ритейл та ескапізм: як мода і дизайн опановують віртуальний простір

Цифрова мода та віртуальний простір стають дедалі дивнішими, апелюючи до уяви та розмиваючи ті межі, у яких досі існував ритейл.

Дизайнери з Нідерландів розробили меблі-спортінвентар

Амстердамська дизайнерська студія H-O-TT придумала прототип концептуальних меблів, які за бажанням можна трансформувати в інвентар для занять спортом. Всього в ...

Міністерство закордонних справ та Український інститут запустили сайт про Україну для іноземних аудиторій

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба представив сайт про сучасну Україну для іноземних аудиторій — UKRAINE.UA. «Ми створили сайт UKRAINE.UA, аби ...

ДТЕК представив ексклюзивну серію марок

З нагоди 15-річчя ДТЕК презентує ексклюзивну лімітовану серію марок. Ілюстратором філателійного набору став український художник Богдан Сиротинский. Детальніше про марки ...