Спільний проєкт Oppo та National Geographic: смартфон, що повернувся з Антарктики

Проєкт «Uncover Antarctica» є спільною глобальною кампанією виробника смартфонів Oppo та National Geographic. І нещодавно вони почали оприлюднювати матеріали, відзняті в ході подорожі Антарктикою. В проекті взяли участь Мікаела Сковранова (Michaela Skovranova), фотографка National Geographic, та режисер і кінематографіст Дейв Мей (Dave May). Під час подорожі всі спостереження Мікаели за природою «білого континента» були задокументовані за допомогою нової моделі смартфона Oppo Find X2 Pro.

Результатом кампанії став невеличкий документальний фільм, опублікований на YouTube на каналі National Geographic для аудиторії, що нараховує 14 мільйонів постійних глядачів, а також серія відео в Nat Geo Travel Instagram (38 мільйонів глядачів). На основі цих відео була також створена цифрова та відеореклама.

Переглянути повністю весь контент цієї спільної кампанії Oppo та National Geographic (зокрема додаткові відео та статті) можна на офіційному сайті: https://www.nationalgeographic.com/uncover-antarctica/.

Придатність до екстремальних умов

За словами Дейва Мея, співпраця з таким брендом як Oppo та ще й в умовах Антарктики було неймовірним досвідом. Хоча як виявилося, вони дуже ризикували, вирушаючи в свою експедицію наприкінці лютого, коли до найпівденнішого континенту наближається полярна зима, тож їм, можна вважати, пощастило.

Для Сковранової, фотографки та завзятої природозахисниці, ця подорож на південний континент була вже четвертою. І можливість відзняти все просто на смартфон стала для неї новим та цікавим способом вести щоденник своєї експедиції. У такий спосіб вона могла не лише робити фото на маленькому пристрої, який вміщається у руці, але й записувати ті чудернацькі звуки, які можна почути в таких безлюдних місцях.

До того ж тест-драйв смартфона OPPO Find X2 Pro відбувався в доволі екстремальних умовах. Сама фотографка відзначила як великий плюс те, що вона могла знімати відео під час переправи через протоку Дрейка по бурхливим океанським хвилям. І не треба було переживати, що солоні бризки пошкодять об’єктив, чи що палуба надто гойдається під ногами.

«Під час переправи на узбережжя Антарктиди нас поливало дощем, снігом та океанськими бризками, але оскільки телефон водостійкий, його можна було просто витерти та й усе. До того ж з телефоном тримати рівновагу під час сильної хитавиці було простіше», – зазначила вона.

Ну й зрештою, фотографуючи на такий смартфон як нова модель Oppo, достатньо просто «навестися та клацнути», що теж важливо.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Охоплення інтернет-аудиторії України нативною рекламою досягло 95%

За результатами рейтингу медіапанелі Gemius Україна, за 1-й квартал 2021 року нативною рекламою було охоплено майже 27 млн користувачів. Це ...