Samsung обіцяє «перемогу» в Тель-Авівському Марафоні

Цьогорічний Тель-Авівський Марафон стане першим марафоном, у якому кожен зможе вибороти своє перше місце у дуже-дуже-дуже вузькоспеціалізованій категорії.

Всі ми знаємо, що у марафоні не перемагають – його просто біжать.

Всі, окрім компанії Samsung, яка вже сьомий рік поспіль є спонсором Тель-Авівського Марафону – найбільшого спортивного заходу у Ізраїлі.

Рік тому цей бренд змінив свій слоган на «Роби те, чого не можеш» (Do What You Can’t), що задає цілком новий стандарт, якого не так вже й просто дотримуватися. Як бренду, так і людині.

Саме тому Samsung намагається зробити неймовірне. І цього року вона дозволить абсолютно кожному здобути перше місце в Тель-Авівському Марафоні. На перший погляд, ідея цілковито абсурдна. Але компанія налаштована рішуче і хай там що, але вона дійсно збирається роздати щедрою рукою перші місця всім учасникам.

Як це взагалі можливо?

Samsung скористається даними, зібраними про бігунів, щоб створити індивідуальну категорію для кожного окремо взятого з них. Якщо точніше, то Samsung просить всіх учасників Тель-Авівського Марафону заповнити онлайн-анкету в рамках процедури реєстрації на участь в забігу. Дані, зібрані під час підготовчого етапу, та дані, зібрані після марафону (персональний час, швидкість, дистанція тощо), будуть занесені до системи. Після чого ця система згенерує для кожного бігуна його чи її власну, дуже ексклюзивну «категорію на одного», куди зможе потрапити лише ця окремо взята особа.

Наприклад, у Тель-Авівському Марафоні може бути лише один переможець у категорії, куди входять чоловіки, що проживають у Тель-Авіві, є фанатами рок-гурту «Grateful Dead» та захоплюються сапсерфінгом у вільний час. Або у категорії тих, хто родом з кібуцу Нір-Давид, пробігли лише половину дистанції, є власниками компанії Jeep Touring та ще й переглянули абсолютно усі фільми з саги «Зоряні війни».

Samsung сподівається, що такий ігровий момент додасть всім учасникам Тель-Авівського Марафону трохи впевненості в собі та допоможе боротися з труднощами й долати їх. Може, трохи гумору – це саме те, що потрібно людям, щоб стати легшими на підйом.

Що таке Тель-Авівський Марафон

Цього року Тель-Авівський Марафон розпочнеться 29 лютого у серці міста, в історичному окрузі Яффа. Цей щорічний спортивний захід проводиться в Ізраїлі вже вдванадцяте. За попередніми підрахунками у ньому візьмуть участь щонайменше 30000 бігунів, як професіоналів, так і аматорів. Це – один з небагатьох у світі маршрутів для марафону, який може похвалитися 10-кілометровим відрізком шляху, який пролягає вздовж узбережжя.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Прем’єра «Нової симфонії Донбасу» в Берліні

22 січня о 21:00 (по Києву) у берлінському театрі P.A.N.D.A. відбудеться прем’єра музичного альбому «Нова симфонія Донбасу», створеного підлітками з ...

Новорічна реклама без оленів від Bolt: кампанія з України здобула два золота Effie Awards Europe 2021

Новорічна реклама Bolt здобула два золота однієї з найавторитетніших європейських щорічних премій в галузі маркетингових комунікацій ― Effie Awards Europe ...

Плюшеве зайченя привертає увагу до хвороби, яку складно діагностувати

Плюшеве зайченя Барбару створюють на чарівній фабриці, але коли вона оживає, контроль якості швидко пожбурює її у сміття...

Ритейл та ескапізм: як мода і дизайн опановують віртуальний простір

Цифрова мода та віртуальний простір стають дедалі дивнішими, апелюючи до уяви та розмиваючи ті межі, у яких досі існував ритейл.

Експонати, які ще ніхто не бачив: британські музеї показують фото, у яких нуль переглядів

Щоразу, коли ви оновлюєте сторінку, перед вами постає нова, випадковим чином обрана фотографія музейного експонату, у якої не було жодного перегляду.

мобільний додаток Cittart

Як Instagram, але для картин: засновниця Cittart Дарина Мо Мот про маркетплейс сучасного мистецтва

Вже незабаром в Україні з’явиться мобільний додаток Cittart для пошуку, купівлі та продажу мистецтва. Наразі триває попередня реєстрація для всіх, хто хоче ...