Цьогорічний Тель-Авівський Марафон стане першим марафоном, у якому кожен зможе вибороти своє перше місце у дуже-дуже-дуже вузькоспеціалізованій категорії.

Всі ми знаємо, що у марафоні не перемагають – його просто біжать.

Всі, окрім компанії Samsung, яка вже сьомий рік поспіль є спонсором Тель-Авівського Марафону – найбільшого спортивного заходу у Ізраїлі.

Рік тому цей бренд змінив свій слоган на «Роби те, чого не можеш» (Do What You Can’t), що задає цілком новий стандарт, якого не так вже й просто дотримуватися. Як бренду, так і людині.

Саме тому Samsung намагається зробити неймовірне. І цього року вона дозволить абсолютно кожному здобути перше місце в Тель-Авівському Марафоні. На перший погляд, ідея цілковито абсурдна. Але компанія налаштована рішуче і хай там що, але вона дійсно збирається роздати щедрою рукою перші місця всім учасникам.

Як це взагалі можливо?

Samsung скористається даними, зібраними про бігунів, щоб створити індивідуальну категорію для кожного окремо взятого з них. Якщо точніше, то Samsung просить всіх учасників Тель-Авівського Марафону заповнити онлайн-анкету в рамках процедури реєстрації на участь в забігу. Дані, зібрані під час підготовчого етапу, та дані, зібрані після марафону (персональний час, швидкість, дистанція тощо), будуть занесені до системи. Після чого ця система згенерує для кожного бігуна його чи її власну, дуже ексклюзивну «категорію на одного», куди зможе потрапити лише ця окремо взята особа.

Наприклад, у Тель-Авівському Марафоні може бути лише один переможець у категорії, куди входять чоловіки, що проживають у Тель-Авіві, є фанатами рок-гурту «Grateful Dead» та захоплюються сапсерфінгом у вільний час. Або у категорії тих, хто родом з кібуцу Нір-Давид, пробігли лише половину дистанції, є власниками компанії Jeep Touring та ще й переглянули абсолютно усі фільми з саги «Зоряні війни».

Samsung сподівається, що такий ігровий момент додасть всім учасникам Тель-Авівського Марафону трохи впевненості в собі та допоможе боротися з труднощами й долати їх. Може, трохи гумору – це саме те, що потрібно людям, щоб стати легшими на підйом.

Що таке Тель-Авівський Марафон

Цього року Тель-Авівський Марафон розпочнеться 29 лютого у серці міста, в історичному окрузі Яффа. Цей щорічний спортивний захід проводиться в Ізраїлі вже вдванадцяте. За попередніми підрахунками у ньому візьмуть участь щонайменше 30000 бігунів, як професіоналів, так і аматорів. Це – один з небагатьох у світі маршрутів для марафону, який може похвалитися 10-кілометровим відрізком шляху, який пролягає вздовж узбережжя.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Графіті замість пульта управління: фарба-провідник перетворює будь-яку поверхню на інтерфейс

Дослідники знайшли спосіб використовувати графіті замість пульта управління, напиливши спеціальну фарбу на предмети повсякденного вжитку.

«ЛЮКС» відзначає 20 років на ринку України новим роликом та оновленим дизайном

У березні на екранах українських телевізорів з’явилася нова реклама бренду «ЛЮКС», присвячена святкуванню 20-річчя присутності бренду на ринку України. У ...

Платформа Playform пропонує кожному креатору тренувати штучний інтелект з нуля особисто для себе

Платформа Playform намагається зробити мистецьку сторону штучного інтелекту доступною для креаторів та пропонує зручний інтерфейс.

Borderlands Science: як відеогра допомагає науковцям вивчати мікрофлору людського тіла

Нова інтерактивна міні-гра Borderlands Science – це спосіб допомогти науковцям, які працюють у галузі біомедицини та вивчають мікрофлору людського тіла.

ArtOfQuarantine_Cover_1920x180

Шедеври світового живопису закликають протистояти коронавірусу

Міністерство культури та інформаційної політики України підтримало інформаційну кампанію «Мистецтво Карантину», ідея якої належить креативній агенції LOOMA. Надзвичайна ситуація, масова ...

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.