Samsung обіцяє «перемогу» в Тель-Авівському Марафоні

Цьогорічний Тель-Авівський Марафон стане першим марафоном, у якому кожен зможе вибороти своє перше місце у дуже-дуже-дуже вузькоспеціалізованій категорії.

Всі ми знаємо, що у марафоні не перемагають – його просто біжать.

Всі, окрім компанії Samsung, яка вже сьомий рік поспіль є спонсором Тель-Авівського Марафону – найбільшого спортивного заходу у Ізраїлі.

Рік тому цей бренд змінив свій слоган на «Роби те, чого не можеш» (Do What You Can’t), що задає цілком новий стандарт, якого не так вже й просто дотримуватися. Як бренду, так і людині.

Саме тому Samsung намагається зробити неймовірне. І цього року вона дозволить абсолютно кожному здобути перше місце в Тель-Авівському Марафоні. На перший погляд, ідея цілковито абсурдна. Але компанія налаштована рішуче і хай там що, але вона дійсно збирається роздати щедрою рукою перші місця всім учасникам.

Як це взагалі можливо?

Samsung скористається даними, зібраними про бігунів, щоб створити індивідуальну категорію для кожного окремо взятого з них. Якщо точніше, то Samsung просить всіх учасників Тель-Авівського Марафону заповнити онлайн-анкету в рамках процедури реєстрації на участь в забігу. Дані, зібрані під час підготовчого етапу, та дані, зібрані після марафону (персональний час, швидкість, дистанція тощо), будуть занесені до системи. Після чого ця система згенерує для кожного бігуна його чи її власну, дуже ексклюзивну «категорію на одного», куди зможе потрапити лише ця окремо взята особа.

Наприклад, у Тель-Авівському Марафоні може бути лише один переможець у категорії, куди входять чоловіки, що проживають у Тель-Авіві, є фанатами рок-гурту «Grateful Dead» та захоплюються сапсерфінгом у вільний час. Або у категорії тих, хто родом з кібуцу Нір-Давид, пробігли лише половину дистанції, є власниками компанії Jeep Touring та ще й переглянули абсолютно усі фільми з саги «Зоряні війни».

Samsung сподівається, що такий ігровий момент додасть всім учасникам Тель-Авівського Марафону трохи впевненості в собі та допоможе боротися з труднощами й долати їх. Може, трохи гумору – це саме те, що потрібно людям, щоб стати легшими на підйом.

Що таке Тель-Авівський Марафон

Цього року Тель-Авівський Марафон розпочнеться 29 лютого у серці міста, в історичному окрузі Яффа. Цей щорічний спортивний захід проводиться в Ізраїлі вже вдванадцяте. За попередніми підрахунками у ньому візьмуть участь щонайменше 30000 бігунів, як професіоналів, так і аматорів. Це – один з небагатьох у світі маршрутів для марафону, який може похвалитися 10-кілометровим відрізком шляху, який пролягає вздовж узбережжя.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Філософський Сад

Проєкт «Філософський Сад» відкриває доступ до серії подкастів та лонгрідів про культуру

Кожен подкаст і лонгрід проєкту «Філософський Сад» — це бесіда і пошук відповіді на запитання: «Якою мовою люди мистецтва говорять ...

crello

Створювати контент просто: Crello запускає глобальну бренд-кампанію

Crello, онлайн-редактор графіки для створення статичних та анімованих дизайнів, разом з маркетинговим агентством Fedoriv створили бренд-кампанію Design it your way. ...

Картонний вболівальник вирушає на пошуки пива у новій рекламі Bud Light

В цьому кумедному відео картонний вболівальник «Нью-Йорк Джаєнтс» раптом оживає і вирушає у епічний квест. Заради пива, звісно.

Як змінювалися тренди хелловінських костюмів впродовж останніх 150-ти років

Американці почали вбиратися в маскарадні костюми на Хелловін наприкінці 19-го століття. Але з того часу тренди хелловінських костюмів дуже змінилися.

Kyiv Art Fair онлайн відкрився для відвідувачів

Цього року фестиваль сучасного мистецтва Kyiv Art Week проходить онлайн. Традиційний ярмарок трансформувався в єдину діджитал-платформу для експонування та продажу ...

Страшенний вибір. Фокстрот показав у рекламі рімейк відомого фільму жахів

Для зйомок нового рекламного ролика бренд Фокстрот вирішив використати сюжет із популярного трилеру «Дзвінок» (The Ring) та відзняти одну з ...