Samsung обіцяє «перемогу» в Тель-Авівському Марафоні

Цьогорічний Тель-Авівський Марафон стане першим марафоном, у якому кожен зможе вибороти своє перше місце у дуже-дуже-дуже вузькоспеціалізованій категорії.

Всі ми знаємо, що у марафоні не перемагають – його просто біжать.

Всі, окрім компанії Samsung, яка вже сьомий рік поспіль є спонсором Тель-Авівського Марафону – найбільшого спортивного заходу у Ізраїлі.

Рік тому цей бренд змінив свій слоган на «Роби те, чого не можеш» (Do What You Can’t), що задає цілком новий стандарт, якого не так вже й просто дотримуватися. Як бренду, так і людині.

Саме тому Samsung намагається зробити неймовірне. І цього року вона дозволить абсолютно кожному здобути перше місце в Тель-Авівському Марафоні. На перший погляд, ідея цілковито абсурдна. Але компанія налаштована рішуче і хай там що, але вона дійсно збирається роздати щедрою рукою перші місця всім учасникам.

Як це взагалі можливо?

Samsung скористається даними, зібраними про бігунів, щоб створити індивідуальну категорію для кожного окремо взятого з них. Якщо точніше, то Samsung просить всіх учасників Тель-Авівського Марафону заповнити онлайн-анкету в рамках процедури реєстрації на участь в забігу. Дані, зібрані під час підготовчого етапу, та дані, зібрані після марафону (персональний час, швидкість, дистанція тощо), будуть занесені до системи. Після чого ця система згенерує для кожного бігуна його чи її власну, дуже ексклюзивну «категорію на одного», куди зможе потрапити лише ця окремо взята особа.

Наприклад, у Тель-Авівському Марафоні може бути лише один переможець у категорії, куди входять чоловіки, що проживають у Тель-Авіві, є фанатами рок-гурту «Grateful Dead» та захоплюються сапсерфінгом у вільний час. Або у категорії тих, хто родом з кібуцу Нір-Давид, пробігли лише половину дистанції, є власниками компанії Jeep Touring та ще й переглянули абсолютно усі фільми з саги «Зоряні війни».

Samsung сподівається, що такий ігровий момент додасть всім учасникам Тель-Авівського Марафону трохи впевненості в собі та допоможе боротися з труднощами й долати їх. Може, трохи гумору – це саме те, що потрібно людям, щоб стати легшими на підйом.

Що таке Тель-Авівський Марафон

Цього року Тель-Авівський Марафон розпочнеться 29 лютого у серці міста, в історичному окрузі Яффа. Цей щорічний спортивний захід проводиться в Ізраїлі вже вдванадцяте. За попередніми підрахунками у ньому візьмуть участь щонайменше 30000 бігунів, як професіоналів, так і аматорів. Це – один з небагатьох у світі маршрутів для марафону, який може похвалитися 10-кілометровим відрізком шляху, який пролягає вздовж узбережжя.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.