Реклама для тих, хто її собі дозволити не може: телеканал підтримує дрібних підприємців

Через доволі високу ціну ефірного часу рекламу на телебаченні зазвичай можуть собі дозволити лише великі бренди та компанії. Але якщо під час пандемії навіть вони зазнали збитків, то що вже казати про малий бізнес. Саме тому Channel 4, популярний британський телеканал, підтримує дрібних підприємців, передавши ряду малих компаній слоти у прайм-тайм.

Лондонська агенція Armoury в рамках співпраці з Channel 4 створила для цих підприємців серію кумедних рекламних роликів по півхвилини кожен. Загалом їх шестеро: перукарня, ріелтор, флорист, кравчині, паб та ферма з розведення альпак.

Зірками відеороликів стали самі власники та співробітники підприємств, щоб показати людські обличчя за рядом найбільш вразливих британських компаній.

Ефірний час був заради цієї доброї справи пожертвуваний такими великими рекламодавцями як Coca-Cola, Rightmove, Lloyd’s Bank, BoughtByMany Pet Insurance та American Express.

Телереклама малого бізнесу: гумор, шарм та пафос

Сценарії всіх цих роликів поєднують у собі містечковий шарм із пафосом «великої» реклами, розколюючи звичну парадигму телереклами. Дрібні Давиди посіли своє місце серед корпоративних Голіафів.

Джек Лоуренс (Jack Laurance), креативний директор Armoury, зазначив, що креативна команда, яка зняла ці шість роликів за «шість шалених днів», хотіла підкреслити індивідуальність кожного з цих малих підприємств, створивши стилізовану інтерпретацію кожного з них.

«Робота з власниками малого бізнесу була дійсно цікавою. Вони – звичайні люди, які не звикли бути на знімальному майданчику і не мають акторського досвіду, – додав він. – І ця чесність, скромність та наполегливість передалася і їх персонажам, що дуже добре пасувало до загального тону кампанії. Я вважаю, що саме це й відрізняє такі мініфільми від типової телереклами».

А Стюарт Елліот (Stuart Elliot), режисер ролика про альпак, розповів: «Щоразу, коли повз нас проїжджала машина, водій пригальмовував, щоб поглянути на альпак. Тож ми швидко зрозуміли, що Ліндсі та її табунець – це місцеві зірки. І це просто чудово, що ми змогли оголосити на всю країну, що ферма Larch Green Alpacas знову відчинилася для відвідувачів».

В рекламному бізнесі таке нечасто побачиш, коли великий телеканал підтримує дрібних підприємців, приділяючи їм заслужене місце в ефірі. Але ці маленькі майстерні, крамнички та ферми також важливі для спільноти. Amazon, може, й зручніший, але хіба там можна погладити альпаку?

Джерело

Ще однією кампанією в підтримку не лише найменших, але й наймолодших підприємців – дітлахів, які продають лимонад – стали дотації з Littlest Bailout Relief Fund.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Raketa заохочує «Шукати свого в притулках». І подає приклад

Кур’єрська служба Raketa приєдналася до проєкту «Шукай свого в притулках». До Всесвітнього дня домашніх тварин компанія нагадує про можливість знайти ...

В Україні відкрили перший онлайн-ресторан пам’яті жертв Голодомору

Напередодні дня пам’яті жертв Голодомору українська молодь створила онлайн-ресторан «Непораховані з 1932» («Uncounted since 1932»). Студенти Української академії лідерства приготували ...

Nebo ideas agency и магия кофе «Чорна Карта»

Nebo ideas agency выпустило новый магический ролик для бренда «Чорна Карта». В нем креативщики решили показать историю одного дворика итальянского ...

Microsoft патентує технологію для оцінки продуктивності робочих нарад

Meeting Insight Computing System розрахована на те, щоб спостерігати за людьми в ході наради, а потім дати поради щодо шляхів її вдосконалення.

https://creativity.ua/wp-content/uploads/2020/11/Hotspot-Commercial-Just-Dont-2-scaled.jpgDon’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Don’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Arriba! створила ролик школи англійської мови Hotspot School of English, в якому відкрито заявила, в яких випадках не варто йти ...

Українські зірки закликають вийти з кола насильства: кампанія від UNFPA

Українські зірки закликають вийти з кола насильства: кампанія від UNFPA

Фонд ООН у галузі народонаселення UNFPA разом з рекламною агенцією Skykillers та командою Shootgroup створили проєкт, націлений на боротьбу з ...