Про любов та дорослішання: організація L’Arche розповідає історію дитини з синдромом Дауна

До Всесвітнього дня людини з синдромом Дауна благодійна організація L’Arche спільно з анімаційною студією Tonic DNA зняла відео, яке кидає виклик тим численним хибним думкам, що оточують синдром Дауна. Анімація Freebird, знята Джо Блумом та Майклом МакДональдом, розповідає історію дорослішання дитини з синдромом Дауна. У світі цього хлопчика є любов та підтримка матері, кохання всього його життя, і шкільний ворог, що йому спокою не дає… А от батько покинув їх, щойно дізнався про діагноз.

Коли організація L’Arche Canada звернулася до Tonic DNA зі сценарієм відео, мова йшла про ігровий мініфільм. Проте загроза коронавіруса змусила креативну команду відмовитися від акторської гри і натомість анімувати цей сценарій. Відео є частиною кампанії Free to Be. Воно спирається на численні оповіді людей з синдромом Дауна, підкреслюючи знайомі їм моменти, які нечасто можна побачити на екрані.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.

День рідкісних захворювань 2021: Як масштабна світлова ініціатива привернула увагу майже 17 млн українців

Кілька років поспіль українські організації та фармацевтичні компанії, що опікуються пацієнтами із рідкісними захворюваннями, реалізують низку проєктів в Україні до ...

IKEA зображає домівки як крихітні (і екологічні) всесвіти

Наші домівки, навіть крихітні, стали офісами, школами, спортзалами, ресторанами та кінотеатрами і, як показує IKEA, перетворилися на справжні всесвіти.